Źródła w KE: Polska nie musi notyfikować ustawy dotyczącej cen prądu

Polska nie musi notyfikować w Komisji Europejskiej ustawy obniżającej ceny energii elektrycznej w kwestii pomocy publicznej, chyba że uzna sama, że taka notyfikacja jest potrzebna – poinformowały w piątek PAP źródła w Komisji Europejskiej.

wróć do artykułu
  • ~ ~
    (2019-01-11 20:31)
    buhaha... ale sie PiS wkopał! byli pewni że nie będą musieli dopłacać do prądu bo UE się nie zgodzi na tą "pomoc" i mieli by na kogo zgonić a tu masz babo placek...
  • ~adammek
    (2019-01-11 19:33)
    To się wściekną w PO i N. Oni by chcieli , aby Polacy nadal płacili wysokie rachunki, mało zarabiali i na emeryturę po śmierci przechodzili. Będzie jazgot Labnauer i Pihowicz
  • ~Polska jest teraz w dobrych rekach !
    (2019-01-11 21:39)
    Prezydent A,DUDA wraz z calym zapleczem na czele z min,SZCZERSKIM ,Premier M,MORAWIECKI wraz z rzadem prowadza caly czas konsekwentna polityke obliczona na dobro Ojczyzny i spoleczenstwa polskiego ,Naleza im sie slowa podziekowania ,ze pomimo lajdackich atakow ,donosow ,klamstw nienawistnej opozycji DAJA RADE !!! ,Nalezy wspierac tych ludzi bo dalsze rzady takich ludzi daja efekty ,zarowno w kraju ale i swiecie ,TO cieszy nas wszystkich ale nie cieszy tych poprzedniej wladzy, obludnikow przegranych i uwiklanych w sitwach .
  • ~Brawo rzad i Pan Prezydent DUDA
    (2019-01-11 19:29)
    Donosiciele i zaprzancy z TOTALNEJ tak bardzo sie staraja aby zaszkodzic Polsce i im blizej wyborow do PE zaczynaja ponosic porazki ,Nie udalo sie z dzikami ,nie udaje sie z pradem i nie uda sie rowniez z sadami ,Podziwiam obecny rzad i Pana Prezydenta Dude za konsekwentne bronienie polskiej racji stanu , Znaczenie naszego kraju wciaz wzrasta pomimo obstrukcji TOTALSOW , Przyklady ,,,,Polska w ONZ jako niestaly czlonek RB ,spotkania NATO/2 razy / w Warszawie ,Spotkanie Klimatyczne w Katowicach ,wojska NATO na czele z Amerykanami w polskich bazach ,Grupa Wyszehradzka wraz z innymi panstwami , niesamowite i skuteczne poprawianie obronnosci kraju /zakupy najnowoczesniejszej broni np,Patriot czy HEMAR /, W najblizszym czsie w Polsce bedzie spotkanie wspolnie z Amerykanami z krajami Bliskiego Wschodu dot, pokoju . Rowniez konsekwentna polityka imigracyjna zostala przyjeta zgodnie z naszymi interesami a nie donosicieli z PO i kanclerz Merkel ,Nawet zakusy MACRONA z transportem ida po naszej mysli , Nie bede wymienial krajowych sukcesow ale dodam konekwentna polityke z okradaniem z VAT i bardzo dobre wyniki . Brawo POLSKI RZAD brawo PAN PREZYDENT DUDA ,ktory blyszczy na arenie miedzynarodowej pod wzgledem prowadzonej polityki i znajomosci jezykow /az strach pomyslec jak wygladoloby to z Komorowskim !!!/
  • ~larynx
    (2019-01-11 19:24)
    No proszę, a jednak można.:)
  • ~ajax
    (2019-01-11 19:14)
    Taki cios w plecy totalnej łoPOzycji od Komisji Europejskiej!?
  • ~Batko
    (2019-01-11 19:35)
    Bucha,cha,ha NAGLE UE ZROZUMIAŁA ,że powstaje OPOZYCYJNA Unia Narodów ,czyli Austria ,Włochy,Polska ,Węgry ,Czechy,Słowacja,itd. Czyli może przejąć władze,teraz dopieszczają Polskę.Zrozumieli że PO+ Totalni to ZAPRZAŃCY Swego Narodu.
  • ~stop temu
    (2019-01-12 07:05)
    Wrogowie i donosiciele już uznali że wszystko co dla Polaków robi PIS, jest złe, nawet dziki są od dzieci Polskich lepsze.
  • ~w bullu i bez nadzieji
    (2019-01-11 20:53)
    To już KE nie słucha targowicy !!!
  • ~Grześ Schetyna
    (2019-01-11 20:50)
    Tuske nie doniósł do Timmermansa i Franz nie zzaskarżył do TSUE ?
  • ~voltersons
    (2019-01-12 00:55)
    Uff a zanosilo sie na kolejna nagonke na Polske i juz wygladalo ze totalna targowica stala w blokach startowych.
  • ~starzec z gór
    (2019-01-11 21:00)
    Biedny Rosati - taki piękny donos, i na darmo...
  • ~Slazak
    (2019-01-12 23:26)
    Coś ostatnio Po=lactwu nie wiedzie się w UE !!! Dodam, że kocham PIS i że cały polski patriotyczny Śląsk kocha PIS !
  • ~remington-steel
    (2019-01-11 19:39)
    Ojej - to nie uda się zwalić na Unię winy za podwyżkę? Biedni krętacze z PiS! Co tu zrobić?? Może uda się zwalić na PO...? Taki cios w pisowską sitwę - wredna ta Unia!!!!
  • ~m-53
    (2019-01-12 10:14)
    A der dziennik nie odszczeka swoich artykułów na ten temat z wytłuszczonymi tytułami "unia żąda notyfikacji"
  • ~Victoria
    (2019-01-12 20:23)
    Brawo PiS.
  • ~ziutek
    (2019-01-12 07:37)
    Unia teraz CACY?

Może zainteresować Cię też: