"Materiał TVN to kontynuacja oszczerczej kampanii medialnej". OŚWIADCZENIE Adama Andruszkiewicza

Nigdy nie fałszowałem ani nie kazałem fałszować podpisów, a rzekome oskarżanie mnie przez jednego z podejrzanych jest nieprawdziwe, co udowodnię przed sądem - napisał w oświadczeniu przesłanym PAP wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz, odnosząc się do reportażu "Superwizjera". Andruszkiewicz w oświadczeniu zapewnia również, że jest do dyspozycji prokuratury i że nie wpływał na przebieg postępowania prokuratorskiego w tej sprawie.

wróć do artykułu
  • ~utylizowac
    (2019-02-12 08:07)
    no popatrzcie i powiedzcie czy z boku nie jest podobny do gebelsa tez tak krzyczal ale zamilkl i tu bedzie to samo lze jak pies ten pisowski pies
  • ~rumor xyz
    (2019-02-11 19:09)
    Najlepiej dla Polski i Polaków( nie mylić z wolakami) byłoby,żeby takie śmiecie jak on, nigdy nie wchodziły do polityki i nie próbowały nas "uszczęśliwiać".
  • ~Vox Populi
    (2019-02-11 18:06)
    Najlepsze oszczerstwa są takie ,które mówią prawdę W takim przypadku nie ma dylematu .
  • ~g
    (2019-02-11 13:59)
    Patrzę na fotkę i nie wierzę - jaki on jest fizycznie podobny do prezia z TVP-is!
  • ~miksa
    (2019-02-11 13:41)
    kłamie jak z nut, ja mu za grosz nie wierzę, wystarczy tylko spojrzeć na jego twarz i już wszystko wiadomo, a do tego ten okropny wzrok brrrr klamie
  • ~misiek
    (2019-02-11 09:32)
    A może jakieś wowody, że TVN kłamie? Czy tylko inwektywy potrafisz rzucać?
  • ~NIEZALEZNY REPORTER
    (2019-02-11 08:50)
    SLEDZAC WIADOMOSCI ze stacji TV zagranicznych ipolskich ,internetu OPROCZ niemieckich i rosyjskich gdzie jest 99,9procent klamstwa i cenzury TVN wypada na tym samym poziomie wiarygodna w TVN jest tylko pogoda nie lepiej wypada POLSAT ktory dla mnie jest tylko 50 procent wiarygodny najlepiej wypada TVP 95 PROCENT wiargodnoscji po analizje wszystkich stacji polskich i zagranicznych to dlatego sa protesty przeciw TVP BO PRAWDA KTORA SIE TAM UKAZUJE BOLI NAJBARDZIEJ I DOTYKA TYCH CO SIE TEJ PRAWDY BOJA.[zawod dziennikarza to powolanie kto jest klamca w tym zawodzia za kase nie powinien nim juz byc]
  • ~to przeciez grzech
    (2019-02-10 23:15)
    Jak mozna oskarzac tych mlodych i tak poboznych ludzi o falszerstwo.
  • ~Refleksje z przeszłosci
    (2019-02-10 21:39)
    Facet mi przypomina takiego jednego, który marnie skończył z rąk Alfonsa, a potem o nim śpiewano. Od 1930 do 45.
  • ~rychu
    (2019-02-10 19:19)
    i po raz kolejny zlodziej wychodzi na srodek ulicy i krzyczy "lapac zlodzieja" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Szyba
    (2019-02-10 16:17)
    Ten Pan pasuje do PiS-u jak ulał ! Średnio rozgarnięty z niejasną przeszłością ,uczciwy tylko w deklaracjach medialnych......i co najważniejsze sterowalny przez prezesa !
  • ~Norbert
    (2019-02-10 15:54)
    Faszysta ministrem w RP ;tego nawet Stalin by nie wymyślił ;Kaczyński robi wszystko aby Kreml go cenił i w przyszłości udzielił azylu politycznego po ucieczce z Polski
  • ~rychu
    (2019-02-10 15:54)
    ledwo pieluchy przestal nosic, a juz klamie prawie tak dobrze jak Mateuszek !!!!!!!!! do Jareczka jeszcze mu daleko !!!!!!!!!!!!!!
  • ~gorszy sort
    (2019-02-10 15:37)
    Nie znajduję dostatecznie obraźliwych określeń, aby móc dosadnie ocenić podobne typy
  • ~jarek
    (2019-02-10 14:45)
    Oszczercze kampanie to domena TVPiS!
  • ~tak jest
    (2019-02-10 14:27)
    To, ze do sfalszowania podpisow doszlo na prawde nie podlega dyskusji. Waznieiszym jest ze nie ma odpowiednich instytucji do wykrywania takich przestepstw, ze nikt oprucz dziennikarzy nie ma interesu obnazac patologii. To jest bardzo smutne i psuje nie tylko wizerunek wladzy ale i wizerunek Polski.
  • ~sic.
    (2019-02-10 14:10)
    Dalszy ciag kompromitacji Polski ....
  • ~sic.
    (2019-02-10 13:10)
    Czlowieku co mowisz o cenie za wolna polske ... do dymisji natychmiast. Cwaniaczek ... my mowimy dosc ... Dla takich nie ma miejsca w polskiej polityce.
  • ~antyMOnia
    (2019-02-10 13:01)
    Kiedy POzew napisze Qń Romek??!! On zawsze taki wyrywny do donosów na wszelkie brednie wygadywane na PiS, a tu nabrał wody w oo. Pieniacz sądowy jest wszak tatusiem WM. To dlatego milczy?
  • ~reson
    (2019-02-10 12:14)
    Jedna wielka sitwa aferałów. To co za PO było nadużyciem, pisowska Plugawa Zmiana uczyniła normą. Upolityczniona prokuratura po raz kolejny ma się wypowiedzieć w sprawie Układu Kaczyńskiego, którego jest elementem...

Może zainteresować Cię też: