"Materiał TVN to kontynuacja oszczerczej kampanii medialnej". OŚWIADCZENIE Adama Andruszkiewicza

Nigdy nie fałszowałem ani nie kazałem fałszować podpisów, a rzekome oskarżanie mnie przez jednego z podejrzanych jest nieprawdziwe, co udowodnię przed sądem - napisał w oświadczeniu przesłanym PAP wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz, odnosząc się do reportażu "Superwizjera". Andruszkiewicz w oświadczeniu zapewnia również, że jest do dyspozycji prokuratury i że nie wpływał na przebieg postępowania prokuratorskiego w tej sprawie.

wróć do artykułu
  • ~Marzena
    (2019-02-08 22:21)
    Plotki i pomuwienia! Powtażam! Plotki i konafubalacje!
  • ~Przes
    (2019-02-08 21:04)
    Moim zdaniem tam np jest skrywana akceptacka do seksu przedmalzenskiego niezgodmego z zakazami Kościoła. Tylko po co akceptować taki zakaz skoro jest możliwy nacjonalizm bez takich ograniczeń?
  • ~miś
    (2019-02-08 20:47)
    Prawy ci on i sprawiedliwy, pasuje do nich jak ręka do rękawiczki. Uczciwy minister z uczciwym developerem.
  • ~Psychoterapełta
    (2019-02-08 20:46)
    Misiu..................Misiu..................twoja marionetka zaczyna się unosić .....próbując cię utrzymać na sznurku...........
  • ~siedze na tronie i stawiam KLOCA
    (2019-02-08 20:08)
    jaka slodka chlopaka I do tego klamczuszka
  • ~1
    (2019-02-08 20:06)
    1
  • ~zostawcie ich w spokoju
    (2019-02-08 19:50)
    Czego wy od nich chcecie przeciez oni sa przez PIS wychuchani i wygrzani. To przeciez swoi czyli "margines marginesu" pana prezesa. To przyszlosc narodu w oczach naszej wladzy.
  • ~Klari
    (2019-02-08 19:40)
    Kolejny „kryształ” z szeregów Młodzieży Wszechpolskiej, z Ruchu Narodowego, z „Endecji”, ze stowarzyszenia „Dla Polski”, i z czego tam jeszcze..., współpracujący gdzieś po drodze z M. Jakubiakiem, R. Ziemkiewiczem czy S. Chruszczem, a teraz sekretarz stanu w MC. No, pięknie! Brak słów... Nie darzę jego, ani jego znajomych zaufaniem. Prawda ma to do siebie, że zapiera. Fałsz ma to do siebie, że wychodzi na jaw. Doigrał się? Niech ogłosi przez tubę, że jest niewinny!
  • ~Yy
    (2019-02-08 19:38)
    Przyszlosc Pisu to sa prawdzywi bohatery i patroci Ha - Ha - Ha
  • ~Zorro
    (2019-02-08 19:30)
    Pasuje do pisowskiej sitwy jak ulał. To jest polski minister, polski rząd - po 3 latach panoszenia się Plugawej Zmiany doszliśmy do tego poziomu zdziczenia...
  • ~Matwiej
    (2019-02-08 19:27)
    CENZOR Odp--- Oj Strasznie UWIERA pan A. A. LEWACKĄ Hołotę.Młodzież wszechpolską REAKTYWOWAŁ R. G. i był Prezesem w 1989-1994r.A co do A.A. Prezesem był w 21- III-2015--2-VII-2016.A Lewactwo oskarża Go za rok 2014 r. ON w tym czasie nie był Prezesem.Na Jego miejscu TVN 24 oddał bym do Sądu za ZNIESŁAWIENIE.Bo w/w Stacja Telewizyjna uprawia Goebbels propagandę ,,rzuć gów--,zawsze Coś się przyklej".
  • ~Jaro
    (2019-02-08 19:20)
    Oszukiwał przy listach, oszukiwał przy kilometrówkach,.. A jak szczekał u Rachonia, Katon Wolski - poseł. Niech w tym jego ministerstwie lepiej policzą komputery.

Może zainteresować Cię też: