Połowa Polaków dobrze ocenia działania PiS po ponad trzech latach władzy. SONDAŻ

51 proc. badanych dobrze ocenia dotychczasowe działania PiS po trzech latach sprawowania władzy przez tę partię; krytycznych jest 40 proc. - wynika z sondażu CBOS. 59 proc. badanych uważa ponadto, że PiS wywiązuje się z obietnic wyborczych; przeciwnego zdania jest 31 proc.

wróć do artykułu
  • ~On
    (2019-02-13 23:44)
    Naleze do tej przeciwnej polowy! I hate Pis!
  • ~wielbiciel złodziejstwa
    (2019-02-13 14:41)
    a ja wole złodziejii z PO. Za nich członkom żyło się lepiej i nie było takiej rozrzutności.
  • ~Mik
    (2019-02-13 13:32)
    Przestańcie cytować CBOS. Albo napiszcie, że PIS ma cały czas 100% tak samo wiarygodne jak badania CBOSU.
  • ~Lech
    (2019-02-13 11:47)
    W którym kraju Unii rząd ma obecnie poparcie wyborców na takim wysokim poziomie? Francja? Kto więc ma zmieniać rząd, pani Catherine Deneuve?
  • ~Bastatd
    (2019-02-12 18:53)
    Te sondaże CBOS tyle warte co przepowiednie GUS o inflacji w Polsce ! Byłem na święta i widziałem ceny w sklepach . Faktycznie inflacja top top według obliczeń GUS !!!!!! Macie co wybraliście !!!!
  • ~jarek
    (2019-02-12 17:21)
    Chyba połowa PiSaków? PiSacy to nie Polacy i jest ich tylko 18% PATOLOGII. To już klęska PiS-u! ;)
  • ~tttt.
    (2019-02-12 12:07)
    TYLKO PIS! ZADNA INNA PARTIA.
  • ~~~ja
    (2019-02-12 10:05)
    Byłam za tą partią, ale jak widzę co wyprawiają to się żyć odechciewa pasibrzuchy
  • ~Kurtz
    (2019-02-12 00:31)
    the horror the horror
  • ~xyz
    (2019-02-11 21:51)
    Sto razy lepiej niż rządy PO-PSL
  • ~head
    (2019-02-11 21:20)
    Dostają pińćSET to oceniają dobrze.
  • ~niewolnik do emerytuiry
    (2019-02-11 20:16)
    jak jeszcze zrobia emerytury na lata przepracowane[skladkowe] beda miec wieksze poparcie.
  • ~aborcja solidarności
    (2019-02-11 18:40)
    Sondażu! Ale ja nie. I nie jestem jedną opinią. Jest nas miliony!
  • ~lesert
    (2019-02-11 18:36)
    Naprawde duzo zrobili w porownaniu z PO, sa propolscy , moze nie wszystko perfect , ale wybieram mniejsze zlo, poprostu glosuje mimo wszystko na PIS
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-02-11 18:10)
    POlszewiki to szkodniki oni działali jak grabić POLAKÓW i to robili nie przeszkadzając w WACIKACH zagrabili POLAKOM OFE zaoferowali EMERYTURKI dożywotnią jak ich wsPOmagała POpagandowo STALINSKA lub DZIKOWSKA
  • ~xsionc
    (2019-02-11 17:37)
    pije wino w robocie to piwa (na pweno bezalkoholowe!!) przy jedzeniu prywatnie nie moze sie napic, moze niepotrzebnie konsumowal w stroju organizacyjnym
  • ~Stann
    (2019-02-11 17:28)
    Prawie całe dziennikarstwo w Polsce,to wyrobnicy rządzącego pisu.Najmadrzejszy wpis na forum,jest przez dziennikarzy zawsze wtłaczany do kanału,kłamstwa,oszczerstw i nienawiści.Skoro dziennikarze i rządzący nie czytają tego co piszą polacy,to poco pisać.Więcej znaczą rozmowy ze znajomymi,gdyż ci ludzie więdza więcej,i będą mogi podejmować swoja decyzje,a nie kierować się ogłupiajacą propagandą.
  • ~Ps
    (2019-02-11 16:41)
    Ciekawy ten polski suweren. Najweselsze badanie wyborów parlamentarnych daje PiSowi około 40% głosów. Tutaj zadowolonych z "rządu" jest 51%. Czyli suweren nie widzi zależności pomiędzy tym kto rządzi (na kogo głosuje) a zadowoleniem z tego rządzącego. Trzeba nie zgodzić się z panem Tuskiem na temat normalności Polaków (najpierw założył że to nienormalność, a potem wykazał, że jednak nie). Wydaje się, że pierwotne założenie było jednak bliższe prawdy.
  • ~lidka
    (2019-02-11 16:29)
    oj Polacy az smutno ze dalej wam zle Bedzie PO zabiora wszystko socjialne plus Beda dalej kumoterskie sady spradza sie przyslowie Madry Polak po szkodzie
  • ~Futerkowy mściciel
    (2019-02-11 16:26)
    Osobiście mam już dość pisowskich aferałów. A wy PiSiroty?

Może zainteresować Cię też: