Pogrzeb Jana Olszewskiego w sobotę, żałoba narodowa zostanie wprowadzona w czwartek w nocy

| Aktualizacja:

Żałoba narodowa po śmierci b. premiera Jana Olszewskiego potrwa od północy z czwartku na piątek do godz. 19 w sobotę - poinformował we wtorek szef kancelarii premiera Michał Dworczyk.

wróć do artykułu
  • ~lech
    (2019-02-13 17:26)
    To już przesada,wiedzą że jest koniec karnawału,Walentynki i własnie w tym czasie wprowadadzają żałobę jakby to nie szło zrobic w poniedziałek i wtorek.Ale czy oni sie kogo pytają?Ciekawe czy najwyzszy pojedzie na narty?
  • ~Lech
    (2019-02-13 17:14)
    Kpią sobie z ludzi,dobry człowiek ale fatalny premier a czy kazdy z nas nie jest patriotą i cięzko pracuje dla tego kraju.Przesada i arogancja nie pytają sie ludzi,robią dla swoich,zawłaszczają wszystko i tak tez zakłamują historię.
  • ~Poldi
    (2019-02-13 14:08)
    W Polsce wesolo jak w rodzinnym grobowcu. Raz dziadek p i e r d n i e, raz babcia zmoczy majtki, raz ciotka rzuci szklanka w wujka, raz wujek zrobi ciotce sliwke, ale zawsze zaloby, zaloby, narodowe zaloby, jedna sie skonczy, druga sie zaczyna! I tak w kolo Macieju!
  • ~zenekk
    (2019-02-12 21:45)
    no prawaki (a może raczej narodowi socjaliści) zróbcie ostatnią zbiórkę do puszki premiera na szachetną paczkę lub na grzyba z Torunia, pokażcie Owsiakowi jak to się robi :) Załoba 3x dłuższa to o może 3x więcej zbierzecie ? może Sakowicz i braci Karnowcy od siebie więcej dorzucą, a może i prezes Kurski? A może i ciś Najjanieszy szary skromny poseł z Żoliborza?
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-02-12 18:45)
    Czerwone Hpoki ZYCHOWSKIE z PEZELU SOWIECKIE to zaraza nie sPOtykana nie tylko w EUROPIE ale też w świecie a niby tacy katoliccy
  • ~njjm
    (2019-02-12 14:21)
    to jakas moda na zaloby narodowe powinny byćprzyjmowane zakady bukhmacherskie cz zaloba bedzie czy nie bedzie ile dni
  • ~pola
    (2019-02-12 13:59)
    pogrzeb godny panstwowy na powazkach ---nie robienia go swietego i w kosciele cyrku --kim byl premier i jakie zaslugi --a kim prezydent gdanska --jaka roznica --czlowiek skromny pomocny ucziwy -do konca --chce byc na powazkach pochowany -a ta buta czy ucziwy chce byc beatyfikowany w kosciele ---nagrode oceni sie jak sie zasluzylo i zylo -jakie zycie taka smierc
  • ~tym
    (2019-02-12 09:05)
    a zaloba PANA trwala w pia tek i sobote. to tak niektorym do przypomnienia.summa summarum dni 2.
  • ~Polka
    (2019-02-12 07:36)
    Możecie mnie pocałowac w ... . Nie puszczacie komentarzy.
  • ~Ela
    (2019-02-12 06:47)
    A moze by tak dzien wolnego? 👎👎👎
  • ~Emil
    (2019-02-12 06:42)
    Kult nekrofobii😃
  • ~Zaprzancy obalili rzad Olszewskiego
    (2019-02-11 19:02)
    Bardzo to smutne ,Porzadny i uczciwy czlowiek jakim byl Jan Olszewski zostal odwolany z urzedu premiera przez lajdakow ,donosicieli ,zaprzancow ,agentow SB ,ktorzy ze strachu przed odpowiedzialnoscia karna obalili rzad patriotyczny /ci co zyja to nadal sa gotowi do podlych rzeczy ..Bolek , kapciowy Merkel w UE ,i im podobni / . Na filmie Jacka Kurskiego widzimy ta sitwe strachu na czele z Walesa ,Geremkiem ,Pawlakiem ,Moczulskim ,TUSKIEM . To byli i sa wspolczesni ZAPRZANCY .
  • ~Ziomek
    (2019-02-11 18:54)
    Jeden dzień wystarczająco to każdy polityk to żałoba żenada jak rydzyk kopnie w kalendarz to pewnie żałoba potrwa cały rok żałosne
  • ~Julka
    (2019-02-11 18:52)
    Poglupieli od czwartku, mam nadzieję że w sobotę szybko się skończy bo mam wesele, a co z walentynkami???? Można iść potańczyć
  • ~emeryt MSW PRL
    (2019-02-11 18:27)
    Bronił biednych opozycjonistów upadłych w komunie, a czemu nie bronił kilku milionów robotników i chłopów, na oczach których rozkradano majątek PRL i na oczach Solidarności demontowano Solidarność poprzez likwidację wszystkich fabryk państwowych stanowiących dobro narodowe. Komu zależało na zniszczeniu Solidarności, której moc nadawały swoim istnieniem właśnie te fabryki?
  • ~Alina
    (2019-02-11 17:45)
    wiekszość "komentarzy" popełniają KODziarze ,UBywatele lub ich zwolennicy - dla nich autorytetem i guru jest zapewne Palikot
  • ~head
    (2019-02-11 17:39)
    Okres rządów PiS to dla Polski w ogóle jedna wielka żałoba.
  • ~Wladyslaw
    (2019-02-11 17:35)
    Premier Wolnej Polski po pierwszych w pelni wolnych wyborach w 1991 roku.
  • ~Jerzy1208
    (2019-02-11 17:27)
    Tydzień po pogrzebie okaże się, że był jakimś "Lolkiem", "Zdzichem" czy innym agentem UB. Ja po każdym politykierze nie mam zamiaru nosić żałoby. Niech Pan Duda jak chce wypłakuje sobie oczy ale niech nie wciąga w to całego narodu. Może żałoba narodowa cały czas. Zgaśmy światło, zapalmy gromnicę. W radiu bez przerwy marsz żałobny a w TV wiadomości i lamenty po zmarłych politykach. Brawo Wy, oszołomy!!!
  • ~Robinson
    (2019-02-11 17:18)
    Słyszałem, że PIS chce też wymienić I Prezesa Sądu Ostatecznego. Nie znają miary w zawłaszczaniu instytucji, bęcwały..

Może zainteresować Cię też: