Kaczyński na konwencji PiS: Mówimy "nie" euro. Wałęsa: Niech powie swoim europosłom, żeby...

| Aktualizacja:

Mówimy "nie" euro, mówimy "nie" europejskim cenom; przyjmiemy euro, gdy osiągniemy poziom Niemiec - mówił w sobotę podczas konwencji w Lublinie prezes PiS Jarosław Kaczyński. Premier Mateusz Morawiecki ocenił, że Polsce nie opłaca się dziś przyjąć euro i rząd chce opierać gospodarkę o polską walutę.

wróć do artykułu
  • ~don
    (2019-04-13 12:13)
    Brawo PIS i za to masz 1000% poparcia
  • ~ ~~
    (2019-04-13 12:16)
    Mówimy europejskie płace (przekonują się o tym w szczególności nauczyciele) a nie europejskie ceny - mówi bojownik z pierzyną w herbie i z kotem na kolanach...
  • ~Jarosław Oszukaczyński
    (2019-04-13 12:20)
    Zlecę budowę. Tanio.
  • ~ajax
    (2019-04-13 12:21)
    Nie europejskim cenom?!A to dobre, nazcelnik Kaczyński i jego świta chyba trochę od rzeczywistości są oderwani.Wystarczy pójść do pierwszego lepszego sklepu sieciowego, powiedzmy typu dyskont spożywczo-przemysłowy czy hipermarket i do takiego samego np. w Niemczech i okazuje się, że wiele takich samych produktów w Niemczech jest tańsza jak w Polsce, więc ceny europejskie to my już mamy i to od dobrych kilku lat.
  • ~77deluxe
    (2019-04-13 12:26)
    Spiepszaj dziadu, to juz nie twoj swiat.
  • ~Zepp
    (2019-04-13 12:34)
    W Polsce już od dawna jest drożej niż w Niemczech.Ale skąd dziadzio ma to wiedzieć jak za granicą najdalej był z mamą w ZSRR?
  • ~Bingo
    (2019-04-13 12:36)
    jarek mówi “nie” europejskim zarobkom
  • ~Clerc
    (2019-04-13 12:37)
    O, to nie jesteśmy potęgą gospodarczą? Do wczoraj byliśmy.
  • ~Batko
    (2019-04-13 12:38)
    PROPAGANDZISTO DLACZEGO KŁAMIESZ?????????? Prezes POWIEDZIAŁ: : EURO przyjęte przez Polskę ,WTEDY gdy ZAROBKI-DOCHODY będą RÓWNE NIEMIECKIM DOCHODOM.Dlaczego UE naciska na Polskę by przyjęła Euro? Proste mamy w EUROPIE NAJSZYBCIEJ rozwijającą się GOSPODARKĘ ,PKB -dochód jeden z NAJWYŻSZYCH w UE. Czyli dochodami do równamy do Krajów Beneluksu ,a prześcigamy Hiszpanie ,Portugalię.A CEL być równy z Niemcami.A co do przyjęcia Euro za 10,15 ,20 ,30 lat ,nie wcześniej.
  • ~defekator
    (2019-04-13 12:40)
    Taki miałem sen pomnikowy ? Za niebawem TOI,TOIki i inne salony ulgi a nawet sławoiki będą pomnikami w każdym miejscu i na każdym kroku słynnego pustogłowego nieudacznika ,którego niektórzy zowią prezesem.
  • ~kos
    (2019-04-13 12:40)
    Nie paranoikom, nie pis-bolszewikom, nie pic-reformom, nie opluwaniu innych, nie TVP-PIC , nie długopisowi, nie pic-ideowcom, NIE KULAWEMU.
  • ~Oil
    (2019-04-13 12:42)
    Mówmy NIE "piątce +" Kaczyńskiego na stacjach benzynowych!
  • ~misiek
    (2019-04-13 12:43)
    Ten dziadek żyje w poprzedniej epoce. Czy Słowacja straciła na eu.? Wręcz przeciwnie!!!!
  • ~Karmen
    (2019-04-13 12:47)
    Ruble i bony dolarowe to były waluty tych miernot. I tak im zostało z kompletem książek Marksa.
  • ~zin
    (2019-04-13 13:00)
    czlowiek ktory nie ma pojecia o finansach panstwa wypowiada sie na temat przyjecia euro przez Polske
  • ~NOR
    (2019-04-13 13:01)
    Artykul klamie , bo Prezez mowil , ze kiedys przyjmniemy Euro jak bedziemy mocni gospodarczo jak niemcy , austria , holandia !
  • ~Hej, kto Polak, na bagnety! Żyj swobodo...
    (2019-04-13 13:07)
    Ubić gada i sitwę na szczeblach kierowniczych administracji i partii, a od razu zrobi sie lżej narodowi.
  • ~Gasiuk Pichsiuk
    (2019-04-13 13:17)
    POlszewiki Tuskowsskie ---- Schietynowsskie to POsowieckie szkodniki od TUCZENIA SZWAB GIEBELSOW tymi SZWABS EURO SZMATŁOWCAMI
  • ~nina
    (2019-04-13 13:17)
    Ceny juz mamy europejskie ,a place i emerytury bialoruskie. Czlowiek ,ktory nigdy nie pracowal,zawsze na utrzymaniu panstwa,ktory nie kupil mieszkania,ktory nie ma rodziny ,dzieci,wnukow chce nam urzadzac zycie. Miernota ktora despotyzmem doszla do wladzy.
  • ~Jaro
    (2019-04-13 13:20)
    Padającemu śniegowi mówimy NIE! I parówkowym skrytożercom mówimy nie! .