Totalna dekomunizacja. Projekt Kamińskiego może oznaczać koniec karier nawet kilkunastu tysięcy osób

Nowy projekt ustawy o ochronie informacji niejawnych pozbawi dostępu do nich byłych funkcjonariuszy bezpieki PRL, którzy zostali pozytywnie zweryfikowani po 1989 r.

wróć do artykułu
  • ~:D
    (2019-05-16 16:33)
    No to PiS trochę się skurczy.
  • ~? - + - = +
    (2019-05-16 16:16)
    1: 27 < ~ 11K-15K < 39 999 999/ +++ = -/ - - - = + ?
  • ~rychu
    (2019-05-16 16:06)
    totalna dekomunizacja znaczy ze za to co zostawia tym ludziom nie da sie przezyc !!!!!! a to znaczy ze przezyc bedzie mozna tylko w ekcie Jareczka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Adert
    (2019-05-16 16:05)
    Zoofilów też odsunąć.
  • ~ula
    (2019-05-16 15:53)
    Kolejna niekonstytucyjna ustawa, ale w pisie to norma. Mam nadzieje, że za kilka miesięcy zostaną przegnani i przestana przynosić nam wstyd - prymitywy pisomatołki.
  • ~Dm 2
    (2019-05-16 15:50)
    a zoofile będą w dalszym ciągu miały dostęp do tych akt(ów)??
  • ~Ela
    (2019-05-16 15:19)
    Moze wreszcie wezmiecie sie za DEPISACJE ? To jest gorsze niz komunizm
  • ~Lary Hill
    (2019-05-16 15:14)
    25 lat za późno ale zawsze coś.
  • ~Powstaniec
    (2019-05-16 15:10)
    Z kosami na sztorc wyglądają śmiesznie w 21 wieku
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-05-16 13:35)
    OJ tych niby naszych POlszewikow szkodnikow POLSKI to mamy z czasow rozbiorów POLSKI tu sie POosiedlali i tylko szkodzą POLSCE takich Tusskosowow do szkalowania POLSKI sterowanych przez SZFAB GIEBELSS co POkazywał w W-wa Łodzi Wrocław itp,,
  • ~rita
    (2019-05-16 13:27)
    A co? Zabrakło posad dla sitwusów, kolesiów i pociotków?
  • ~Jan Kowalski
    (2019-05-16 13:21)
    Dodałbym: znacjonalizować majątek oficerów bezpieki PRL i ich potomków. Niech żyją z własnej pracy, a nie z kradzieży.
  • ~Kedaj
    (2019-05-16 13:04)
    I bardzo dobrze. Precz z komuną!
  • ~Gustaf
    (2019-05-16 12:58)
    ja widzę że powstaje szansa na kilkanaście tysięcy "karier" dla "niezrzeszonych" specjalistów
  • ~jarek
    (2019-05-16 12:57)
    oczywiście nie dotyczy to członków PISu
  • ~a Putinek
    (2019-05-16 12:20)
    zawija w sreberka, za dwa lata nie będzie już nikogo, kto się zna na "tej robocie", prawda panie "niepokalanie ułaskawiony"? Ale nic to, przyjdzie kiedyś desk ur wysynizacja...
  • ~Bingo
    (2019-05-16 12:11)
    Czy to znaczy że Wolfganga, męża przyłębskiej, wywala z ambasadora w Berlinie? I nie zapominajmy o doktoracie jarka kaczyńskiego o wyższości systemu marksistowskiego nad innymi. systemami.
  • ~Ryś
    (2019-05-16 12:06)
    Ujawnić wszystko;niech się brudy wyleją. Nikogo nieżałować. Współpraca z SB to hańba dla człowieka. Ci, którzy werbowali znali słabe strony i milcząc, wykorzystywali tych ludzi. Dziś powinniśmy ich karać. Macki tej służby sięgają naszych czasów i jeśli ich nie ukrócimy,będą wpływać na życie następnych pokoleń.
  • ~say69mat
    (2019-05-16 11:36)
    Na czym to polega zasadnicza różnica pomiędzy małpą a bytem politycznym siedzącym na drzewie??? Małpa zje owoc, byt polityczny będzie wytrwale piłował gałąź na której siedzi. Na czym polega zasadniczy problem z typem dekomunizacji aranżowanym przez Prawo i Sprawiedliwość. Wiadomo że służby naszego potencjalnego adwersarza w regionie czerpią TW z osób zmarginalizowanych przez porządek instytucji naszego państwa. A w tym wypadku mamy do czynienia z ludźmi, którzy zmarginalizowani do poziomu społecznego niebytu, stają się szalenie niebezpiecznym narzędziem w rękach obcych służb.
  • ~E meryt
    (2019-05-16 11:32)
    Nie dajcie się kolejny raz oszukać PO. Oszwabią , okradną i zadepczą . TYLKO PIS