Prezydent Duda: Porozumienie, które będzie podpisane z USA, otworzy nowy rozdział we współpracy militarnej

| Aktualizacja:

Porozumienie, które zostanie podpisane w środę z USA, otworzy nowy rozdział w naszej współpracy militarnej, ale mam nadzieję także, że i na innych polach, bo tych porozumień podpisanych dzisiaj będzie kilka - powiedział w środę w Waszyngtonie prezydent Andrzej Duda.

wróć do artykułu
  • ~Krzychu
    (2019-06-12 17:37)
    Piskie to takie d o o p o wlazy, Yankesom bez wazeliny, a durny Polski podatnik bedzie placic, placic, placic! Przeciez to takie jaskrawe, Yankesi znalezli naiwnego frajera, Pis!!
  • ~Old
    (2019-06-12 18:16)
    Duda pojechał robić laskę amerykanom.
  • ~Norymberdzki
    (2019-06-12 18:04)
    Cesarz Franciszek Józef I miał 3 nocniki,złoty, srebrny i mosiężny. ale jak przyszło co do czego to nigdy nie zdążył.
  • ~Joni
    (2019-06-12 18:02)
    Ile na tym można stracić?
  • ~lester
    (2019-06-12 17:40)
    tylko gdzie jest USA a gdzie Polska I mowa o porozumieniu a nadal nie ma wiz dla Polakow I nie bedzie a amerykancy bez wiz do Polski to takie podejscie prezydenta do Polskiej polityki,wynegocjuja wiecej placic za stacjonowanie wojsk amerykanskich I po cichu ,wolno wojsko Polskie odstawic na boczny tor , dadza cos na zachete aby Polacy byli cicho I ok
  • ~Caveman
    (2019-06-12 17:49)
    "kwestie gospodarcze, które chcemy rozwijać, bezpieczeństwa energetycznego dla Polski". Co za frajerstwo. USA jest juz zapoznione w stosunku do Chin jesli chodzo o atom. Chinczycy juz maja elektrownie wykorzystujace pierwiastek tor (thorium) ktorego jest w skorupie 10x wiecej niz uranu, znaczy ze jest tanszy. Bedziemy kupowac drogie przestarzale technologie z USA w imie "przyjazni".
  • ~Caveman
    (2019-06-12 17:44)
    Zadnych konkretow, duzo p i e r d o l e n i a. Mumbo jumbo mumbo jumbo....
  • ~Zepp
    (2019-06-12 18:12)
    Murzyńskość 2.0
  • ~ad mortem defaecatam
    (2019-06-12 17:35)
    Farmazony...
  • ~pieta
    (2019-06-12 18:17)
    Coś tam podpiszą a PISia propaganda ogłosi sukces. Dla nich ważniejsza od realnych działań jest propaganda. i za tę hybrydę zapłacimy nie 2 tylko 3 mld $ ... Czyli wezmą forsę, ale nawet żołnierzy nie przyślą na stale
  • ~zin
    (2019-06-12 18:43)
    oj drogo kosztuje ta przyjazn z amerykanami
  • ~ heca hecą
    (2019-06-12 18:24)
    Ciekawe w jakiej teraz pozie będzie podpisywał..? A może w szafie?!
  • ~Caveman
    (2019-06-12 19:12)
    za bycie wasalem jankesów przyjdzie nam słono zapłacić. A swoją drogą to król Stanisław August Poniatowski prosił carycę Katarzynę o obecność rosyjskich wojsk w naszym kraju. Wszyscy wiemy jak się to skończyło - rozbiorami. Andrzej Duda prosi o zwiększenie obecności obcych wojsk na terytorium naszego kraju i chce żebyśmy to my, Polacy za to zapłacili. Czyli osłabia nasz podwójnie, uzależniając go militarnie od USA i osłabiając ekonomicznie. A przypominam, że amerykańskie wojsko słucha amerykańskich rozkazów, a nie polskich. A amerykanie są znani z tak zwanych ataków fałszywej flagi. Czy grozi nam amerykańska prowokacja militarna w Polsce? Każdy scenariusz jest możliwy.
  • ~sic.
    (2019-06-19 16:47)
    Amerykanie razem z Trumpem maja nas gleboko w d....e. Dzieki Dudzie stalismy sie latwym lupem dla Rosji. Ameryka nas przed nimi nie obroni ...
  • ~kox
    (2019-06-17 19:50)
    Ciekawe czy tekst tych porozumień będzie pisany po angielsku czy też po hiszpańsku bo może się zmienić prezydent na demokratycznego mówiącego po hiszpańsku i trzeba będzie urzywać hiszpańskiego a angielski wcale nie jest oficjalnym językiem urządowym. powinien też zabrać ze sobą klęcznik, zawsze to wygodniej podpisywać klęcząc niż na stojąco.

Może zainteresować Cię też: