CIS: Marszałek Sejmu pokryje koszty przelotu członków rodziny rządowym samolotem

| Aktualizacja:

Wszystkie przeloty marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego rządowymi samolotami były związane z obowiązkami służbowymi; marszałek zdecydował o pokryciu kosztów przelotu członków rodziny; pieniądze zostaną przeznaczone na cele charytatywne - poinformował dyrektor CIS Andrzej Grzegrzółka.

wróć do artykułu
  • ~Kotek jarka
    (2019-07-29 15:28)
    Odsiedzą to ?głosuję na tych co ich posadzą
  • ~franjo
    (2019-07-28 12:56)
    PAŃSTWO TEORETYCZNE. Polskie firmy - teileprofi24h_abs_gmbh, mixelectrocar24h, autoteilekfz-idczak, speedautot, 2ndparts_de, multibrandgroup, autoexpert24h, automeister24h, www_teilemania_de, rotetulpen2018, autoteile24h2018 - działają w POLSCE a podatki płacą w NIEMCZECH. Jakoś tej dziury podatkowej nikt nie zatyka. Tylko te parę firm lekko wyprowadza za granicę ok 1 miliona miesięcznie. Na naprawę limuzyn rządowych jak znalazł. Problem jest poważny. Podobne firmy powstają jak grzyby po deszczu a urząd skarbowy śpiii
  • ~KtoTo
    (2019-07-28 07:52)
    Szlachetność czynu pana Marszałka zniewala - odda! O co chodzi? Wziął, wydało się wiec odda! Jacy ci ludzie nierozumni, czepiają się chrześcijanina. Powinien wytoczyć proces o zniesławienie.
  • ~Rysiek
    (2019-07-28 07:40)
    Honorowo zapłaci! A to, że ddpoopiero po "ujawnieniu" - znaczenia nie ma. To się nazywa w tej partii przejrzystość, jawność i co jeszcze? Nieważne! Wszystko będzie cacy...
  • ~Xwar
    (2019-07-27 18:29)
    Nie chodzi o te śliwki, ale po coś tam wlazł? Pazerni, aroganccy i głupi ludzie, a ogłupiały elektorat trzyma się kurczowo płota, bo nic z tego nie rozumiejąc myśli, że skoro tak jest, to znaczy że tak chyba powinno być, tak czują się bezpieczniej i nie trzeba przyznwać się do błędu. Im dłużej to będzie trwać, tym mocniej będą później klepać kosy.
  • ~Sołtys
    (2019-07-27 15:11)
    Podatnicy zapłacą,
  • ~Prawość i Szubrastwo
    (2019-07-27 13:06)
    Co to znaczy uczciwośc wyssana z piersi ? Złapany na złodziejstwie mówi to nie moje i oddaje . Fajnie jest no nie ? Pewnie zmusiła go do tego przysłowiowa bieda galicyjska lub pozazdrościł takiemu jednemu z PSLu .
  • ~Ryszard
    (2019-07-27 11:33)
    Zabawne jest to jak kolejny raz p. Grzegrzółka tłumaczy zachowanie swoich szefów, w myśl zasady: "Ciemny lud to kupi " .
  • ~Paprykarz
    (2019-07-27 11:17)
    Tow ,, Borusowiczow na wysiki PIESKA KORZYSTAŁ z SAMOLOTU i to CZĘSTO a co do RUDZIELCA to już zgnilizna człowieka uPOdła co robił z POLSKĄ
  • ~Mili
    (2019-07-27 10:46)
    Na jakie cele charytatywne ? przecież to nie jego prywatne samoloty . To nie prywatna darowizna , ma oddać do państwa . Powinien dostać normalnego kopa w d.... za nadużycie władzy do celów prywatnych i przekroczenie swoich uprawnień .Przecież to jest przestępstwo . Co pisowcy to nad obywatele ? prawo ich nie obowiązuje ?
  • ~wjw
    (2019-07-27 10:45)
    Tak przekaże, jak pozostali nagrody na PCK, czyli wcale.
  • ~Jaro
    (2019-07-27 10:43)
    "Marszałek Sejmu Marek Kuchciński pokryje ....." Oj pokryje, pokryje. On lubi kryć, a zwłaszcza młódki.
  • ~emeryt 10
    (2019-07-27 10:36)
    Wydaje mi się,że w sprawie arogancji władzy nic u nas nie zmieniło się od czasów komuny ? Od 30 lat nasza władza postępuje według zasady; "możemy robić to,co nam się podoba,bo wybrał nas naród (suweren)" ? Poprzednicy też latali samolotami państwowymi na weekendy do własnych domów na Wybrzeżu. Ten proceder twa chyba już ponad 10 lat. Zawsze można wszystko wytłumaczyć tezą,że samolot musi wylatać swoje godziny,aby był sprawny. W ramach tych godzin można np. zabrać wycieczkę szkolną na pokład i pokazać uczniom nasz piękny kraj, a nie wozić polityka z rodziną. O samochodach służbowych nie ma co nawet wspominać,bo nawet byli ministrowie dysponują takimi samochodami ? I co im można zrobić ? Nic. A w bogatej Anglii szef Parlamentu dojeżdża metrem do pracy i nie ma samochodu służbowego. Można.
  • ~0ßoplöä.-
    (2019-07-27 10:05)
    No i po ptakach.......
  • ~sic.
    (2019-07-27 09:58)
    Kto jest zlodziejem jest rowniez przastepca ... a przestepcy nie moga sprawowac funkcji publicznych . Jezeli masz krzte honoru podaj sie do dymisji ... W Polsce bedzie tak dlugo zle zezeli takie szumowiny beda u wladzy.
  • ~Artur
    (2019-07-27 09:43)
    Dlaczego działa Pan przeciwko własnemu ugrupowaniu....... głupota czy pazerność warto pomyśleć kiedy dostaje się ważne stanowisko jest się u władzy zbliżają się wybory powinien Pan odejść
  • ~Karol K.
    (2019-07-27 09:37)
    Dlaczego na cele charytatywne? Powinien wpłacić np. na MON.
  • ~nomen
    (2019-07-27 09:30)
    Jakie znowuż charytatywne cele, nie do sprawdzenia. Rydzykowi potrzebującemu? Oddaj pazerny ******** tam gdzie należy, kto finansuje te twoje podniebne wojaże ? Kancelaria sejmu. A zwrócisz za wszystkie , czy tylko za te na których cię przyłapali.
  • ~Liddka
    (2019-07-27 09:10)
    Czlowiek jest z natury pazerny, malo kto szczery i uczciwy, dlaczego ma byc w Pisie inaczej? Tez ludzie, tylko ludzie, acha tylko prezes to nadczlowiek, to jasne!
  • ~molek
    (2019-07-27 08:48)
    jak potrafi pis manipulowac spoleczenstwe mowia wprost ze te wyjazdy byly sluzbowe TO JEST OSZUSTWO BO JESLI KTOS JEDZIE SLUZBOWO zalatwiac sprawy sluzbowe to poco mu rodzina rodzina nie zalatwia razem z Marszalkiem spraw sluzbowych tak ze to jest oszustwo Sprawy sluzbowe zalatwia sie samemu Panie KUCHCINSKI I PANIE CHORALA Okazuje sie teraz ze wy wszyscy z pisu jestescie na prawach Papieza bo Pan poruwnuje Marszalka zaraz po Papierzu to skandal za tekie okreslenia Pan razem z marszalkiem powinniscie wylecic z tych waszych posad jakie zajmujecie w sesjmie

Może zainteresować Cię też: