Jest, a jakby go nie było. PO ma duży problem z programem wyborczym

| Aktualizacja:

Platforma, przed jesiennym głosowaniem do parlamentu, ma duży problem z programem wyborczym. Polega on na tym, że już go zrealizowała

wróć do artykułu
  • ~klp
    (2019-08-05 06:12)
    po jesiennych wyborach zamkniemy te i inne niemieckie portale szkodzące Polsce wzorem Orbana!!
  • ~J. Kaszanka
    (2019-08-05 05:57)
    Proboszcz i Sołtys to najlepsza opcja dla polskiego chłopstwa! Bigos!
  • ~farmazon
    (2019-08-05 05:56)
    Jaki problem? a obalić PIS i oddać Polskę Niemcom to mało?
  • ~44 dawniej też 44
    (2019-08-05 05:33)
    A po co komu program PO? Są przecież księża, jest Matka Boska, obowiązkowe punkty programu do zdeptania i znieważenia. Redaktor Raczek wrzuci jakaś nazistowską grafikę na profilu, Juras rzygnie bluzgiem. Jakiś wariat da po mordzie proboszczowi. Tęcza wzejdzie nad horyzontem. I gitara.
  • ~ A dość
    (2019-08-04 21:22)
    Z g bata nie ukreci, irytujące są te programy,jeszcze nie jest tak źle.
  • ~znafca
    (2019-08-04 18:19)
    Prosty program ; pozwolić Pisowi zrealizować swój socjalistyczny program gospodarczy. Gdy inflacja wystrzeli , a w sklepach zostanie ocet , to lud sam zmądrzeje. I może nawet nie do kolejnych wyborów, bo wcześniej lud sam wyjdzie na ulice. A to Polakom dobrze wychodzi ( to wychodzenie na ulice ) .
  • ~andrew66
    (2019-08-04 17:12)
    6Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ht tp:// sites.social/andrzej2
  • ~Slazak
    (2019-08-04 16:18)
    za to PIS ma dobry wyprobowany w sanacji program, niebawem beda sobie wzorem pewnegi idola wasiki zapuszczali
  • ~TO NIE KWESTIA PROGRAMU
    (2019-08-04 15:59)
    a wiarygodnosci. Nawet jak by mieli ich dziesiec, a kazdy piekniejszy od drugiego, to nikt im w to nie uwierzy. Klamali ze nie ma pieniedzy dla normalnych ludzi, klamali ze panstwo zbankrutuje juz po szesciu miesiacach rozdawnictwa PISu, klamali ze jest faszyzm, komuna, dyktatura, Sodoma i Gomora. Klamali, klamia i beda klamac, a wszysko to po to, by dostac koryto plus, dla swoich.
  • ~and65
    (2019-08-04 14:32)
    4Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : ww w.sites.social/andrzej2
  • ~cep prawdy
    (2019-08-04 12:23)
    Kręcenie lodów, program ogłoszony przez Panią Sawicką ciągle aktualny !!!
  • ~Grześ Schetyna
    (2019-08-04 12:20)
    PROGRAM PO jest, tylko trzeba go POszukać !!!
  • ~dulkiewicz
    (2019-08-04 11:36)
    Folksdojcze wszystkich krajów łączcie się
  • ~Jerzy1208
    (2019-08-04 10:50)
    PO to już zgrana płyta. Schetyna zrobił z siebie pajaca i teraz płacze.
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-04 10:27)
    Ten gamoń nawet gdyby zdobył 12 % na jesień to uzna to za sukces . Zostanie dalej w okrąglaku i kasę będzie brać z kolegami.Ci którzy uważają że jak PO-KO osiągnie słaby wynik to będzie równoznaczne z jego dymisją to się jeszcze zdziwią.Zero ambicji.
  • ~Obiektywny
    (2019-08-04 10:12)
    Tylko PiS!
  • ~Żenada
    (2019-08-04 09:51)
    Pamietam jak przed Laty przed białym miasteczkiem Kopaczka okłamywała że maja ustawy na uzdrowienie służby zdrowia. Teraz razem z innym min zdrowia awansowali do UE tam gdzie tylko będą zarabiać i pluć jadem na Polskę.
  • ~E meryt
    (2019-08-04 09:43)
    PO poza planem skoku na kasę brakuje wszystkiego, nawet piątej klepki
  • ~cuda
    (2019-08-04 09:04)
    PO = szambo zero konkretów dla Polaków .
  • ~internautka 50+
    (2019-08-04 08:09)
    Program PO ujawniła Sawicka -kręcić lody mieli i chyba zrealizowali ten plan Teraz nie stać ich nawet na taki.

Może zainteresować Cię też: