Kim jest wyborca Prawa i Sprawiedliwości? "Wyższy poziom neurotyczności" [PORTRET WYBORCY PiS]

"Mają tendencję do zamartwiania się i doświadczania niezbyt przyjaznych uczuć wobec innych. To zachowania podszyte lękiem, co z kolei komponuje się ze wspomnianą już niepewnością w codziennym życiu. Z przeprowadzonych przeze mnie badań wynikało, że poziom neurotyczności jest dwukrotnie wyższy niż w innych głównych elektoratach, jak PO czy PSL" - mówi politolog, prof. Ewa Marciniak.

wróć do artykułu
  • ~Dociekliwy
    (2019-08-05 07:24)
    Widać, że autorka dalej jest w głębokiej traumie z powodu odsunięcia PO od władzy. Nie przyjmuje rzeczywistości. Kto tu przejawia skłonności neurotyczne ?
  • ~Heniek
    (2019-08-05 07:34)
    Wyborca PISu jest Polakiem kochającym swój narod.
  • ~Karol173
    (2019-08-05 07:41)
    Co złego w tym, że człowieka szuka stabilizacji w życiu? Wtedy może skupić się na rodzinie i prawdziwym życiu. Model POwski to oszustwo, rozpychanie lokciami, podkladanie **** i wyscig szczurow, wtedy, to jest demokratycznie..
  • ~II szkop
    (2019-08-05 07:18)
    paniusia profesorka, tak na powaznie, czy jaja sobie robi
  • ~anty_błazen
    (2019-08-05 07:20)
    Co to za badania? Krwi? Moczu? Opinii publicznej?
  • ~W
    (2019-08-05 07:25)
    Nowy poniedzialek - nowy atak der Dziennik I kobiety ktora mianuje sie politologiem. Z jej badan jasno wynika ze studia skonczyla na kursach PZPR lub zaocznie w Berlinie lub Moskwie. Z tego belkotu trudno cokolwiek zrozumiec za wyjatkiem tego ze jest to atak na zdecydowanie wieksza czesc Polakow.
  • ~nieskundlony
    (2019-08-05 07:39)
    Wymienione cechy wyborcy PiS wg.mojej oceny są b.pozytywne,ja bylem ,jestem i będę ich zwolennikiem.
  • ~antylewus
    (2019-08-05 07:27)
    Tak czy siak zgarną z pewnością grubo ponad 50% miejsc w parlamencie, a PO nich długo, długo nic!
  • ~eat
    (2019-08-05 07:20)
    No to będziemy mieli za chwilę putinadę w Polsce. Gen naczelnika już jest w ludziskach. Telewizja zawsze mówiąca prawdę ... jest. Kościół zawsze niewinny acz bogaty... jest. Nieustępliwa i niezależna prokuratura...jest. BRAWO!! Zobaczymy jak tam dzisiaj trole dopiszą, ci są zawsze hehehehe
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-05 08:10)
    Jeśli profesorka Marciniak prowadzi gabinet , większość jej pacjentów chyba ląduje w Toszku lub Tworkach. Po przeczytaniu opinii pani Ewy nie trudno zgadnąć z jakiej opcji POlitycznej się wywodzi. Kiedy zdobędzie następny tytuł naukowy pewnie pokusi się o charakterystykę wszystkich elektoratów polskiej sceny POlitycznej,a wtedy okaże się że jest kompetentna i obiektywna . Czekamy na jej wypociny z utęsknieniem.
  • ~Gost
    (2019-08-05 08:58)
    A dlaczego NIK nie przytoczyć innych badań: gdzie PO-KO wyszło jako grupa przestępczą zmierzające do przejęcia całego majątku państwowego i prywatnego, a 90% ludzi którzy pracują do roli niewolników
  • ~Fedor
    (2019-08-05 08:02)
    "Dżętelmenowi" Janowi ze Szczecina pod rozwagę (o ile jest do niej zdolny): " Kolejną cechą jest niski poziom ugodowości. Bo jeśli ugodowość rozumiemy jako unikanie konfliktów, chęć współpracy i budowania kompromisów, to tych wartości nie ma tu za wiele". Ta trafna diagnoza chyba jednak dotyczy takich jak ów uprzejmy inaczej szczecinianin.
  • ~krystek
    (2019-08-05 08:53)
    tak ciagle obraza sie ludzi ktorzy maja wyksztalcenie zawodowe droga pani to ci ludzie pracuja na was a pani ich obraza wszyscy jestesmy polakami a nie kosmitami prosze nie szeregowac ludzi bo kazdy placi podatki tylko kastanie i mysli pani ze ludzie z tym wyksztalceniem to sa bez mozgu ,ze nie rozumia polityki to nie jest ten wiek zacofania teraz ludzie potrafia odroznic kto jest zetelny a kto oszust i pani wspiera ta partie w ktorej dopuszczano siekradzierzy dobr wypracowanych przez tych zwyklych obywateli
  • ~Fan_liberałów
    (2019-08-05 08:37)
    A co jest cechą anty-pisu? Z moich badań naukowych wynika, że głęboka wiara. Wiara większa niż nauka i profesorska para-nauka. Wiara iż za pomocą paru zaklęć i nakłuwania laleczki Voo-Doo można zmienić świat.
  • ~wyborca PO Jakub B.
    (2019-08-05 08:04)
    My, wyborcy PO, zlikwidujemy po wygranych wyborach parlamentarnych 500+i emeryture od 65 roku zycia. Emerytura bedzie przyslugiwac mezczyzna od 70 roku zycia, kobietom od 67 roku zycia. Tylko w taki sposob Polska stanie sie bogata i miodem plynaca ! POLAND FIRST jest naszym motto !
  • ~Lotos
    (2019-08-05 09:38)
    Nie ma lepszej bardziej proobywatelskiej partii. PO trzymało narod za twarz- pieniędzy nie było , zamrażano na 8 lat pensje w całej budżetówce. Nie dali złotówki aby nie było apetytu w narodzie na poprawę życia. Z czym oni startują do wyborów ? Z nienawiścią ? Dawno dawno temu gdy zorganizowali białe miasteczko twierdzili że maja gotowe projekty ustaw uzdrawiających służbę zdrowia. Minęło 8 lat i kolejne 4 a oni nie znaleźli tych projektów . Dezerterzy i uciekinierzy znaleźli posady w gościnnej UE z jaka wiedzą, sukcesami?
  • ~liberum
    (2019-08-05 08:25)
    Kim jest wyborca Platformy Obywatelskiej+ przystawki?..... "Wyższy poziom neurotyczności" [PORTRET WYBORCY PO+N i inne badziewie]..POrtert z Targowicy......
  • ~Pół-panek
    (2019-08-05 08:23)
    KTO Jej dał tytuł Profesora??????????????? OT Idiotka która jątrzy nienawiściom.
  • ~nomenomen
    (2019-08-05 08:45)
    Nie wyborca lecz wyznawca. Dogmat Jarozbawa nie podlega procesom myślowym .
  • ~Nickiewicz
    (2019-08-05 11:08)
    Pani Nowosielska i Marciniak szkolily sie u Goebbelsa?

Może zainteresować Cię też: