Kaczyński w Zbuczynie otrzymał "hełm lidera". Zażartował z rozmiarów swojej głowy i zapowiedział program dla rolnictwa

| Aktualizacja:

Jako PiS uznajemy, że Polacy to wspólnota i wszyscy w tej wspólnocie muszą mieć równe prawa; naszym dążeniem jest doprowadzenie do tego, by każdy, niezależnie od tego, gdzie mieszka miał równe szanse i równe możliwości - mówił prezes PiS podczas pikniku w Zbuczynie (woj. mazowieckie). Po przemówieniu prezes PiS otrzymał "hełm lidera" od miejscowych strażaków.

wróć do artykułu
  • ~mkk
    (2019-08-11 15:30)
    Program jest wielki, a prosty: - My wam wungiel,wy nam banana! Bo jak wungiel jest we wsi, to jest dobrze... Eh, wait... Ostatnio jak był wungiel, to potem wojna była...
  • ~megalomania (to mozna leczyc)
    (2019-08-11 15:38)
    On ma racje mowiac, ze wszyscy musza musza miec rowne prawa. Ale nie maja. Nie sa wedlug prawa rowni. Przeciez pana prezesa prawo nie lapie. Udowodnil to juz wiele razy. Obraz czlowieka nieskazitelnego wystarczy zeby byc ponad prawem.
  • ~schtern
    (2019-08-11 15:40)
    PiS deklasuje rywali dlatego że jest ogromna agitacja kościoła i straszenie ludzi odebraniem danych przez rząd pieniędzy 500 plus itp. itd.
  • ~Adaa
    (2019-08-11 15:42)
    Prezes jak zawsze bla bla bla bla wina Tuska bla bla bla bla Biedny walczy o życie , przekombinował.
  • ~kierowca
    (2019-08-11 15:47)
    Cała polityka Kaczyńskiego bazuje na kłamstwach i obiecywankach.Strażak Kaczynski to prawdziwy zuch wszystko robi nie tylko za dwóch.
  • ~Jar Pierwosortownyj
    (2019-08-11 15:51)
    teraz kask... ( ... a może kiedyś..... KORONA?!?!... )...
  • ~mordechaj
    (2019-08-11 15:52)
    To taki program, że chleb będzie po 10 zł, jabłka po 15 zł, ziemniaki po 10 zł, pietruszka i marchewka po 20 zł. To będzie kolejny transfer od tych, co płacą podatki i utrzymują Polskę przy życiu, do tych, co podatków nie płacą.
  • ~stanislaw
    (2019-08-11 15:56)
    wszyscy musza miec rowne szanse dla elektoratu ktory do wszystkiego dostaje dotacje na ktore musza pracowac podatnicy ale jak wyplaty nie dostaja pracownicy to nie ma dotacji gdyz to nie jest elektorat ktory przynosi wygrana
  • ~Uwaga
    (2019-08-11 15:59)
    To fakt , typowy zakuty łeb.
  • ~Szyba
    (2019-08-11 16:00)
    Zakuty łeb......
  • ~kulawka
    (2019-08-11 16:04)
    he,he,he, jakie śmieszne, kucyk w hełmie. zalecam jeszcze wędzidło w pysku.
  • ~Wera
    (2019-08-11 16:10)
    Otworzcie portfele załóżcie konta bankowe bo kasa będzie się walić do was drodzy rolnicy .prezes powiedział,iał że wam da.
  • ~rolnik ze wsi
    (2019-08-11 16:10)
    Prezes ma rację , bo wreszcie jak zutylizują eternit z mojego dachu to moje dzieci nie będą głodne --brawo PIS
  • ~DOJNA ZMIANA SP. ZOO
    (2019-08-11 16:17)
    Wszyscy mają mieć równe prawa pod warunkiem że są z nami... Walcie się pisowscy kłamcy - nikt nie wierzy już w ani jedno wasze słowo. Pan prezes wystawia w wyborach na "jedynce" marszałka Kuchcińskiego, który przez wiele dni łgał w oczy całej Polsce - ci ludzie nie znają wstydu, honoru, przyzwoitości. TYLKO WŁADZA I KASA...
  • ~sic.
    (2019-08-11 16:17)
    no coy doznaczenie godne lidera ... zakuta pala. Pisowskie by....lo sie cieszy, ale do czasu panowie ...
  • ~PO-KO do de
    (2019-08-11 16:25)
    Nitruś swoich chłoptasiów POgonił do roboty na forum obiecując PO działce. To i się starają, pałkarzyki. Ale to tak, tak marnie wygląda, jak jego wrzaski w Sejmie.
  • ~Weteran
    (2019-08-11 16:26)
    Obiecanki pod publikę w celu zdobycia poparcia w wyborach. Nie dajcie się oszukać.
  • ~dfgh
    (2019-08-11 16:39)
    Słuchajcie nowego Boga człowieka. Wszystko się spełni manna z nieba będzie się sypać. A Na końcu dostaniecie rolnicy raz w pysk dwa razy w gębę. Tak na opamiętanie. By więcej nie rządać i straszyć PiS jak prezes sam nie obieca.
  • ~swd
    (2019-08-11 16:50)
    Rajmund K. wiedział co mówi o swoich synach. Kto lepiej nie zna swoich dzieci jak rodzice?
  • ~Wyborca PIS ze wsi
    (2019-08-11 17:06)
    Ludzki Pan ,zabierze eternit ze stodoły , a kto da na dachówkę nie powiedział , ale nic to obiecał duzo rzeczy , z samych obiecanek jest mi już dobrze , czuję się jak boss, miło się słucha obiecanek