Były wiceszef MON dla DGP: Fort Trump zapewnił nam rozpoznawalność [WYWIAD]

| Aktualizacja:

- Pojawią się u nas eskadra bezzałogowców, dowództwo dywizyjne, centrum szkolenia bojowego i tzw. lotnicza baza przyjęcia sił. Projektów może być zresztą jeszcze więcej - mówi w wywiadzie dla DGP nowy ambasador Polski przy NATO i były wiceszef MON, Tomasz Szatkowski.

wróć do artykułu
  • ~kos
    (2019-08-12 20:38)
    Ogólnie chodzi o FORT PIC, jak wszelkie idee PiS.
  • ~eu
    (2019-08-12 21:38)
    Pis kocha Ameryke a Amerika kocha pieniadze
  • ~Zjs
    (2019-08-12 22:35)
    Fort pisowskiej głupoty
  • ~egon
    (2019-08-12 23:49)
    Jednym słowem kolejny pisowski pic-fotomontaż...
  • ~sic.
    (2019-08-13 08:05)
    opluc pisowca to dobry uczynek ... lgarskie elity ....
  • ~xxl
    (2019-08-12 20:38)
    UJA z tego wyszło to teraz owijają w bawełnę , wyszedł Fort Głupoty .
  • ~Polak
    (2019-08-13 08:39)
    Kiedy Szczerski zostanie wiceszefem NATO i wprowadzi katolickie paszporty dla członków NATO?
  • ~erni1
    (2019-08-13 08:17)
    Pic Fotomontaż - ot i cała strategia PiS
  • ~sigmar47
    (2019-08-13 11:59)
    Ten pisowski pajac bredzi o wycinaniu lasow aby tworzyc nowe poligony. Tymczasem w Polsce juz istnieja poligony wieksze niz w innych panstwach NATO (poza Turcja). W Polsce nalezy nowe drzewa sadzic a nie istniejace wycinac!
  • ~Adolfina Szaria Merkill
    (2019-08-12 22:17)
    u nas w Bundeskalifatach Germanistanu jest najlepiej
  • ~rozpoznawalny
    (2019-08-17 07:22)
    Mnie zaś rozpoznawalność wśród dam do zabaw wiodących do grzechu rozpoznawalność zapewnia pryszcz na narządzie grzechomierzem zwanym . Robię tym wręcz furorę choć jego osiągnięcia są takie jak naszej dobrze uzbrojonej armii.
  • ~prezes
    (2019-08-13 09:39)
    moim zdaniem dobrze byloyb wykorzystac smierc traktatu o rakietach sredniego zasiegu i od razu zlozyc propozycje dla NATO,ze zgodzimy sie na ich ustawienie u nas wraz z zalogami z NATO,pewnie glownie z USA; do ich obslugi.To podniosloby nasze znaczenie strategiczne dla calosci paktu i nawet globalnego bezpieczenstwa.Zagralibysmy role drugiej Turcji co do waznosci pozycji w strategii paktu.
  • ~09iopkl,
    (2019-08-13 13:16)
    A ja wole, zeby amerykanscy zolnierze pilnowali Niemcow w ich kraju, ale skutecznie. Bo z tego co widac, to za bushow, clintonow i obamy cos im sie wymknelo.........

Może zainteresować Cię też: