Fogiel o pokazie drag queen w Poznaniu: Oczekuję tej samej reakcji, gdy kilku narodowców powiesiło portrety posłów

| Aktualizacja:

Wydarzenie z jednego z poznańskich klubów dotyczące abpa Marka Jędraszewskiego to horrendalny pokaz nienawiści - ocenił w czwartek zastępca rzecznika PiS Radosław Fogiel. Jego zdaniem, było to "absolutne kuriozum i skandal".

wróć do artykułu
  • ~kacaff. mistrz intelektu (z Bydgoszczy) zwolennik Ojca
    (2019-08-15 09:47)
    Nie zezwalam na pokazywanie części! A w ile tzw. klubach pokazują symulację gwałcenia Kapłana na stojaka? W W ilu kpią sobie z niepokalanego poczęcia? Jak wygramy wybory to wprowadzimy pełny zakaz mastactwa, kaundelizmu, ipsacji czy koprofilii. Zlikwidujemy parki wodne - rozsadniki zła! Straż miejska zostanie zobowiązana do nakładania kar na nieskromnie odziane kobiety, których jedynym celem jest wywołanier u ludzi tzw. stawki.
  • ~Zks
    (2019-08-15 09:51)
    Czyżby stare powiedzenie ; kto sieje wiatr ten zbiera burze?. Niemniej to pachnie prowokacją. Pisowskie służby nie takie prowokacje urządzały, patrz Falenta. Przecież nie ma nic lepszego dla ludu wierzącego jak klechu w roli ofiary. Jeno patrzeć jak świętym go zrobią.
  • ~smutek
    (2019-08-15 09:53)
    Dzięki takim spektaklom może do ludzi wreszcie dotrze co to za ileologia to całe lgbt jest...
  • ~ot co
    (2019-08-15 09:56)
    Ideologia lgbt to marksizm już w ekstremalnej formie wynaturzenia
  • ~bkbl
    (2019-08-15 10:07)
    to znaczy że od prokuratury oczekuje takiej samej reakcji?
  • ~Andy
    (2019-08-15 10:08)
    Znaczy zgodnie z życzeniem Fogiela sprawa rozejdzie się po kościach?
  • ~sic.
    (2019-08-15 10:11)
    Bp. jedraszewski zapomnial o slowach Jezusa: kto mieczem wojuje od miecza gnie ... kto sieje wiart = zbiera burze ... Bp. Jedraszewski powinien byc odpowiedzalny za swoje slowa .
  • ~sic.
    (2019-08-15 10:12)
    Nic nie usprawiedliwia wrogosci, nienawisci i pogardy ... Jedraszewski o tym yapomnial.
  • ~ivo
    (2019-08-15 10:17)
    To terez już nie ma watpliwości na czym polega " język miłości " i " tolerancja" w wydaniu LGBT. Czekam na reakcję Schetyny, Trzaskowskiego, Kopacz, Tuska i reszty ferajny
  • ~ajax
    (2019-08-15 10:18)
    To miał być pokaz tęczowej tolerancji? Noo, ładnie, ładnie, tęczowa ideologia pokazuje swoje prawdziwe oblicze?
  • ~bbb
    (2019-08-15 10:19)
    LGBT to jedno wielkie obrzydlistwo. Tolerowałam tych ludzi ale od niedawna czuję odrazę,
  • ~cuda
    (2019-08-15 10:29)
    Wszystkich zbo-czeń-ców kastrować z tego by-dła potomstwa nie będzie .
  • ~haniebna wypowiedz rzecznika
    (2019-08-15 10:36)
    Juz glupszej i bardziej skandalicznej wypowiedzi polityka nie slyszalem. Czlowiek, ktory z wlasnej iniciatywy, i bez uzgodnienia z organizatorami, byc moze nawet na czyjes zamowienie (to byloby ciekawe wiedziec na czyje) ten haniebny i koarygodny pokaz nienawisci zrobil musi byc tak samo ostro ukarany jak ci narodowi pseudopatrioci. Stronnictwo pana rzecznika w tej sprawie jest zaskakujace.
  • ~Krystyna
    (2019-08-15 10:37)
    Czy być tolerancyjnym w stosunku do LGBT to znaczy zgadzać się na wszystko ?! Nie i jeszcze raz N I E !!!
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-08-15 10:53)
    a ja oczekuję takiego stopnia oburzenia że ze strachu przed nim zboki będą bali się wyjść ze swoich nor. fizycznie wyeliminować sodomitów z życia społecznego
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-08-15 10:59)
    Reakcja pisowskiej prokuratury na wieszanie portretów posłów opozycji albo na wyroki śmierci na opozycję nauczyły widać niektórych, że takie zachowanie jest w Polsce normą. Dziękujemy PiS!!!!!!!!!
  • ~egon
    (2019-08-15 11:02)
    Trzeba było reagować gdy naziole wieszali portrety opozycji, gdy zwyrodnialec Gwiazda usprawiedliwiał groźby pod adresem Dulkiewicz. GDZIE BYŁEŚ WTEDY ZAŁGAŃCU?
  • ~Pp
    (2019-08-15 11:13)
    Robią to specjalnie żeby ludzie ich z nienawidzili! Później jak coś się wydarzy to wyskoczą z tolerancją!
  • ~Kalder
    (2019-08-15 11:29)
    Taka sama czyli żadna?
  • ~wit
    (2019-08-15 12:08)
    Tak, to jest "absolutne kuriozum i skandal", jak i wcześniejsze inscenizowanie wieszania. A Pan Fogiel potępia jedno i drugie?

Może zainteresować Cię też: