Błaszczak o słowach Schetyny ws. wyboru Katowic jako miejsca obchodów święta: On uwłacza pamięci Powstańców Śląskich

| Aktualizacja:

Teorie głoszone przez szefa Platformy Obywatelskiej Grzegorza Schetynę uwłaczają pamięci Powstańców Śląskich; ludzi, którzy 100 lat temu chwycili za broń dlatego, że chcieli by Śląsk był częścią Polski - mówił szef MON Mariusz Błaszczak.

wróć do artykułu
  • ~Mark Twain
    (2019-08-16 10:49)
    Jest budujące, jeśli "zakamuflowana opcja niemiecka" jest dziś znów traktowana normalnie i uważana za patriotów!
  • ~Slazak
    (2019-08-16 12:08)
    Co ten gamon wie o powstaniach slaskich, juz nawet ofiary katastrofy smolenskiej przyrownuje do zolnierzy 2920 roku. Skad sie takie tlumoki biora
  • ~asia
    (2019-08-16 12:32)
    Jak zwykle Grzesiu bzdecisz niemożnobytnie !kto ci w te bajdury uwierzy ?, my Polacy mieliśmy już przez 8 lat dosyć waszej propagandy sukcesu !rozkradliście Polskę .
  • ~ zeep
    (2019-08-16 12:35)
    dzięki takim słowom padającym ze strony POKO , jest duża szansa na przekroczenie 50% poparcia dla PIS w nadchodzących wyborach ! BRAWO WY !!! prezes Kaczyński powinie wysłać oficjalne podziękowania do Schetyny , bo w następnym sondażu notowania w PIS pójdą w górę... rozwiń całość
  • ~Szary Wilk
    (2019-08-16 12:46)
    Svchitynus Kretynus TyPOwy knajak PO=lackiego asortymentu !!!!
  • ~ zeep
    (2019-08-16 12:33)
    Schetyna ty meglmaniak, uparta koza, dla dobra partii P O powines zrezygnowac !!!. Nikt cie nie lubi, NIKT !!!
  • ~2345
    (2019-08-16 12:09)
    Do M.Twaina. Masz racj e pami etam jak niejeki Kaczyński wyzywa,,ł Do Twaina.Pamiętam jsk niejaki Kaczyński wyzywał ze swoja bandą Ślazaków od zwoleników Niemców itp.
  • ~makumba
    (2019-08-16 12:18)
    Żadne wzniosłe słowa nie pomogą, jak jedynym celem była propaganda przedwyborcza. I, tylko żal tych żołnierzy
  • ~GRU
    (2019-08-16 12:32)
    Co ma WSPOLNEGO POWSTANIE ze Swietem Wojska??? Jak sama nazwa mowi to byli POWSTANCY ,a nie WOJSKO!!! W tym przypadku chodzi o POWSTANIE dobrej atmosfery w WYBORACH dla krzywoustego!!! To miedzy innymi on jest ODPOWIEDZIALNY za POWSTANIE dyktatury w Polsce!!! POWSTANIE organizacji pis jest NAJBARDZIEJ HANIEBNYM POWSTANIEM w HISTORII POLSKI!!!
  • ~ka-ac
    (2019-08-16 13:36)
    ".... Oni koncertują się na negacji" Ja rozumiem, że każdemu zdarza się literówka, ale chyba w poważnym portalu powinna być jakaś korekta, zanim tekst "pójdzie w eter" bo ilość takich kuriozów jest po prostu groteskowa.
  • ~buc
    (2019-08-16 16:49)
    zakamuflowana opcja niemiecka -wg nauczania jarka ,doznala zaszczytu odbierania defilady wp.mam pewne watpliwosci do skotu czy wojsko polskie czy pisowskie?odebralem wrazenie z defilady jakoby byloby to drugie.w cywilizowanych krajach z o kazji takiego swieta obecne sa wszystkie strony polityczne.,reprezentujace zgromadzenia narodowe ,u nas sejm.obserwujac obrady sejmu odnosi sie wrazenie,ze sejm jest zawlaszczony-ja tak poza protokolem.............stolica duchowa -jasna gora zawlaszczona przez przebierancow ziejacych slowem nienawisci.co sie porobilo?pomyslec ,ze polska byla tworczynia-SOLIDARNOSCi z wartosciami szokujacymi pozytywnie caly swiat,nie dzisijsza.panie Boze widzisz i nie grzmisz.
  • ~anka432
    (2019-08-16 20:14)
    100% racji! Nienawistny szef PO znowu dał o sobie znać. Czy naprawdę ktoś chce takiego premier?!
  • ~niskie
    (2019-08-16 20:45)
    Tak właśnie wygląda twarz PO. Grzesiu lubi obrażać ludzi i tyle, nic innego nie potrafi.
  • ~walo
    (2019-08-16 21:16)
    Piękne wydarzenie i piękne słowa premiera! W całym tym świętowaniu takie marne głosy jak te Grzesia były kompletnie niesłyszalne na szczęście.
  • ~xar
    (2019-08-16 21:33)
    Wypowiedzi Schetyny uwłaczają polakom to na pewno! Dobrze, że ma najniższy próg zaufania w tym kraju.
  • ~gawrił
    (2019-08-16 21:47)
    Powstańcy zasługują na pamięć! Szef PO powinien przeprosić, a najlepiej oszczędzić sobie i Polsce wstydu takimi wypowiedziami i skończyć z polityką...

Może zainteresować Cię też: