Wulgarne pocztówki do prezes Gersdorf. Wszczęto postępowanie ws. działań sędziego Wytrykowskiego

Sędzia Konrad Wytrykowski, obecnie członek Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego, stoi za akcją wysyłania pocztówek z hasłem "Wypier..." do I Prezes SN Małgorzaty Gersdorf - ujawnia Onet.

wróć do artykułu
  • ~murgrabia
    (2019-12-02 18:29)
    RRrropucha......na dodatek bardzo brzydka
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-26 15:25)
    Jeszcze trochę i koniec kadencji a wtedy damy tej pani buzi w czółko , świece i różę mówiąc tam są drzwi.
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-26 15:21)
    Rzepa to sPOko kolo tylko jak gada to mu POdejżanie nosek rośnie. Ale teraz w nadzwyczajnej kaście ma tak co drugi.
  • ~JA:
    (2019-08-25 17:16)
    Pani Gersdorf, ja nie obrazam pania, tylko chce pani prosic o zrozumienie tych wypowiedzi. To bardzo boli, jak sie jedzie na skarge na Ojczyzna-Polske, Polski Rzad i Polakow - do Niemiec. To jest nieladnie i ludzie to pamietaja i reaguja agresywnie. Agresja, zaznaczam, nie jest w przadku i jestem przeciw. Pani nic nie wytlumaczyla ludziom, zachowuje sie pani jak caryca, ktorej zadne prawa nie dotycza, tzn. jaby pani byly ponad prawem. A to nieprawda, pani jest takim samym obywatelem, jak kazdy w Polsce. Popelnia pani bledy i musi pani za nie odpowiadac, jak kazdy.
  • ~anteklesz48
    (2019-08-23 11:51)
    a dla tej postarzalej baby jezdzic do szwabow i wywalac brudy to jest godne sedziego
  • ~Innej OPCJI nie ma już ....
    (2019-08-23 10:44)
    Dopóty będzie działać w MS kasta PIS-Bolszewickich TROLI akceptowana przez "SZEFA" i SZEFA SZEFÓW", dopóki ULICA i OPOZYCJA nie wywiezie Tych TROLI z Ich ZLECENIODAWCAMI taczkami na ŚMIETNIK HISTORII PIS-Bolszewii.
  • ~tttt.
    (2019-08-23 09:50)
    POrypane krzywe noski nigdy nie beda panami.
  • ~tad
    (2019-08-23 08:41)
    A jakie pocztówki powinien dostawać sędzia kalosz, który nie chce zejść z boiska?
  • ~Krystyna.z.Agencji:-)
    (2019-08-23 00:58)
    Ja tez dostaje wulgarne pocztowki od klientow. Chyba jej klienci sa niezadowoleni z uslugi I tez jej wysylaja.
  • ~niePOwetowana strata
    (2019-08-23 00:05)
    A świeczki nikt jej nie wysłał ? Mogłaby by sobie POświecić i smutek ukoić !
  • ~niePOwetowana strata
    (2019-08-23 00:00)
    O laboga, Majestat Bogini Sprawiedliwości został zbrukany !!!
  • ~polska tragedia
    (2019-08-22 23:15)
    Pisiaczki ! Prawda jest jedna ! Tak jak HISTORIA ! Tego się zmienić nie da, choćby prezes obiecał wam WSZYSTKO ! Polacy za 500+ nie można być s........em ..... - To co się dzieje dziś w M.Sprawiedliwości czy w KRS NIE POZOSTAWIA ŻADNYCH ZŁUDZEŃ !!!!!!!!!!! Więc przestańcie zachowywać się jak g..je !
  • ~gabriel
    (2019-08-22 22:11)
    Zastanawiam się czego ta UBOGA MENTALNIE i INTELEKTUALNIE "KASTA RZĄDZĄCA" usiłuje jeszcze bronić...? SZAMBO SIĘ WYLAŁO ! Co dzień wynurza się nowa AFERA , której nie da się już zamieść pod dywan - pod dywanem już za grubo.........! Nie pomogą wam "prezenty na kredyt" dla suwerena , ani pikniki rodzinne z prezesem ! Nie wszyscy Polacy są stadem bezrefleksyjnych baranów..... - spójrzcie na to co WYPRAWIACIE , i jeżeli jesteście tak pobożni i bogobojni , idźcie WRESZCIE do spowiedzi .... Może Bóg was wysłucha...?
  • ~MiddleFinger
    (2019-08-22 21:57)
    Wyssane z palca panie sędzio? Czy może ze środkowego? A jeśli tak to czyjego? ;-)
  • ~STEWIUSZ
    (2019-08-22 16:32)
    JAK jechalas do NIemcow swoje zale wylewac to sie temu dziwisz TY NIE POLKA
  • ~grey
    (2019-08-22 16:10)
    sam wyslalbym do tej z WYJATKOWEJ KASTY pocztowke by sie usunela,ale nie znam adresu.
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-08-22 15:11)
    Na pocztówkach zazwyczaj przesyła się życzenia, a że dziunia Gersdorf zamiast niezawiśle sędziować paradowała z totalną opozycją to takie się jej trafiły.
  • ~cuda
    (2019-08-22 14:30)
    Kasta kwiczy na czele z Gersdorf dać jej świece w dłoń i do p....u.
  • ~Jan Niepoważny
    (2019-08-22 14:17)
    gdzie można kupić takie kartki ? jaki jest adres do wysyłki?
  • ~Inżynier
    (2019-08-22 14:14)
    90 procent Nadzwyczajnej Kasty to potomkowie POPów. Dla przypomnienia POP znaczy pełniący obowiązki Polaka kałmuk przywieziony do Polski w 1944 roku na sowieckich czołgach.