Posłowie PO-KO chcą udostępnienia korespondencji Kaczyńskiego z hejterką Emilią

| Aktualizacja:

Posłowie PO-KO zwrócili się do ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry o udostępnienie - w ramach kontroli poselskiej - korespondencji prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z "hejterką" Emilią. Chcą też sprawdzić, czy działania podjęte ws. sędziego Łukasza Piebiaka są zgodne z prawem.

wróć do artykułu
  • ~Bingo
    (2019-08-22 11:33)
    Widać walkę pisowskich trolli o utrzymanie pracy. Straszne jest to niszczenie Polski przez pisowców. Tak jak za Targowicy niszcza Polskę przy współudziale kościoła.
  • ~`politolog
    (2019-08-22 11:29)
    znowu ten wnuk gomóły
  • ~meteo
    (2019-08-22 11:25)
    Hejtują wszyscy. W te i we wte. W mieście i na wsi. W kraju i za granicą przeciw własnemu krajowi. Plaga. Taki mamy klimat.
  • ~lud jest glupi to oczywiste :-)
    (2019-08-22 11:26)
    suweren i tak sprzeda wolnosc i sprawiedliwosc za garsc fistaszków... mentalnosc wiejskiego cwoka
  • ~wit1
    (2019-08-22 11:34)
    Peowcy to sobie mogą żądać...
  • ~człek ze wsi
    (2019-08-22 11:44)
    i niech po i tuska czort wezmie, prezesowi kaczyńskiemu niech najjaśniejsza panienka błogosławi bo on dał a po nie
  • ~prawda
    (2019-08-22 12:08)
    P I S MA 100 % POPARCIA ,.,. AMEN,.,.
  • ~JA:
    (2019-08-26 07:32)
    Zadac, kazdy moze, ale musi sam pokazac, ze jego metody dzialania sa inne. W tym przypadku polowa PO-KO musialaby sie podac do dymisji. I jeszcze jedno: Minister Ziobro zostaje!
  • ~hahahaha
    (2019-08-22 12:06)
    lepiej żeby szukali sobie już pracy , chyba że wyjadą na wyspę bananową ,.,.
  • ~PiSkasta WATCH
    (2019-08-22 11:41)
    Polskie państwo powinno chronić nas (także sędziów!) przed zwyrodniałymi zbirami sięgającymi do metod takich jak podwładni pana Ziobry. PiS zrobił z nich ministrów, urzędników najwyższego szczebla, sędziów KRS i SN...
  • ~Kogut
    (2019-08-22 11:51)
    Nieuczciwi politycy jak i sędziowie kturych niestety nie brakuje,jesteście sobie sami winni całemu temu hejtowi,to wy wyciągnięcie na światło dzienne ten cały hejt.wlasnie was wszystkich po obu stronach należy wyrzucić z życia publicznego,tylko tak uzdowimy ten Kraj....pan,panie budka byłby jednym z pierwszych od odsunięcia z polityki...
  • ~taxi
    (2019-08-22 11:53)
    25.05.2017 do ministra sprawiedliwości wpłynęła petycja mieszkańców Elbląga o odwołanie prokuratora rejonowego jarosława żelazka. Dlaczego Ziobro boi się opublikować jej na stronie ministerstwa zgodnie z ustawą o petycjach z dn.11.07.2014 (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1195 art. 8 §1 )? Dlaczego do dnia dzisiejszego nie udzielił odpowiedzi autorom petycji.
  • ~JA:
    (2019-08-26 07:28)
    PO-KO chcecie wygrac wybory, to na litosc Boska, przedstawcie konkretny program, zadne obiecanki, fakty i metody realizacji, badzcie wiarygodni w tym co mowicie i robicie. Program typu: odsuniemy PiS od wladzy, zniszczymy ich, beda siedziec, bo PiS to bolszewicy i kradnie. Oceniacie wedlug siebie, to nic nie da, juz robiliscie to pare razy. To jest zle, a ludzie sa wrazliwi na zlo, szczegolnie ci, co doznali zla od poprzedniej wladzy i rzadow.
  • ~POszli von
    (2019-09-05 15:47)
    Żądam delegalizacji mafijnej organizacji PO !
  • ~anton
    (2019-09-05 14:29)
    Co ta sk--------ska PO jeszcze wymysli
  • ~1 2 3 niemieckie psy
    (2019-09-05 15:48)
    Niemieckie pieski ujadają, a karawan jedzie dalej !
  • ~OTUA wódz indian plemienia POKO
    (2019-09-05 15:50)
    W Polsce obowiązuje RODO panie wnuczku towarzysza Gomułki !
  • ~małpka
    (2019-09-05 15:46)
    Borys zjedz ze mną banana !!!
  • ~KRYSTEK
    (2019-08-22 17:16)
    OJ BUDKA ATAKUJE ON BY BYL CHORY JAKBY 5 GROSZY NIE WLOZYL MIEDZY SZPRYCH ON TO UCZONY I WIE WSZYSTKO CO W TRAWIE PISZCZY AJAK WYBORCY ZADADZA TRUDNE PYTANIE TO ANI BE ANI KUKURYKO ON TYLKO WSWIETLE KAMER TO TAKI ODWAZNY
  • ~ttak
    (2019-09-05 16:26)
    PO zatruwa szambem połowę Polski powyżej Warszawy ,organizuje hejterskie magistraty ale obłudnie moralizuje.Dość tego.

Może zainteresować Cię też: