Kaczyński: Będziemy realizować wielki plan rozwoju Polski; nie będzie to plan na kredyt

| Aktualizacja:

Będziemy robić wszystko, by nasz kraj za cztery lata był znacznie lepszy niż dziś: zasobniejszy, lepiej zorganizowany, sprawiedliwszy i mający lepsze perspektywy - mówił w czwartek w Poznaniu podczas konwencji PiS prezes partii Jarosław Kaczyński.

wróć do artykułu
  • ~Bezpłatne przeloty kaczej hołoty
    (2019-08-29 20:27)
    Kłamca, i to bezwstydny.
  • ~Norymberdzki
    (2019-08-29 20:32)
    "Aby Polska rosła w siłę, a ludziom żyło się lepiej" I jak to się skończyło ?
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2019-08-29 20:26)
    Szef wszystkich szefów wyszedł z półcienia i zastosował szantaż emocjonalny wobec suwerena - będzie coraz lepiej, ale musicie …….
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-08-29 20:40)
    Kiedy postępowanie przeciwko Kłamczyńskiemu za nielegalną deweloperkę , niepłacenie za wykonaną pracę i wymuszanie łapówek ?!
  • ~miś
    (2019-08-29 20:30)
    Mowa trawa.
  • ~zin
    (2019-08-29 21:01)
    cztery lata ich rzadow to niepokoj w kraju sklocony narod lamanie konstytucji stalo norma tego rzadu i prezydenta aby przykryc te nieudolne rzady to rozdano pieniadze ktorych braklo na sluzbe zdrowia i dla nauczycieli POska trafila na lamy prasy swiatowej ktore z niedowierzaniem iformowaly swoje spoleczensta o haniebnej roli ministerstwa spawiedliwosci w ktorym zaistnial ukad przestpczy
  • ~jarek
    (2019-08-29 21:10)
    Łżesz w żywe oczy, cyniku!
  • ~eu
    (2019-08-29 21:22)
    Towarzysze pomozecie pomozemy Towarzyszu Prezesie
  • ~Edek
    (2019-08-29 21:26)
    Uważam...że październik to miesiąc...kiedy tak zagłosować...aby odsunąć od władzy Zorganizowaną Grupę Przestępczą Zwierzęcego Folwarku... - z CANALIĄ na czele...
  • ~Edek
    (2019-08-29 21:23)
    Niespełniona...zakłamana i żyjąca w innym wymiarze wszechświata CANALIA...chce nas złapać za przysłowiowy P-Y-S-K...i sprowadzić do PRL-u BIS...czyli do gospodarki nakazowo planowanej i do państwa...w którym obowiązuje "jedynie słuszne"... pisowskie prawo...;
  • ~koneser
    (2019-08-29 21:43)
    A jakże - oni już go realizują, i to jak! Podległe ministrowi Ziobro, premierowi Morawieckiemu i prezesowi Kaczyńskiemu mściwe pisowskie zbiry podawały internetowej hejterce dane PIĘCIO-LETNIEGO syna sędzi, na którym chcieli się zemścić. Kiszczak byłby dumny z Dobrej Zmiany.
  • ~czy prezes jest patriota?
    (2019-08-29 22:50)
    "Będziemy robić wszystko, by nasz kraj za cztery lata był znacznie lepszy niż dziś"? Panie prezesie czy PIS bedzie to robic dla naszej ojczyzny rowniez wtedy gdy przegra wybory i wejdzie do opozycji?
  • ~Rolnik z Podkarpacia
    (2019-08-29 21:11)
    Czyli będą się rozwijały krowy+ i ******** Głównie ******* Czyli nic nowego.
  • ~Wanja
    (2019-08-29 21:37)
    No to wpjerjot! Al Kaczone!
  • ~kos
    (2019-08-30 00:30)
    Ogólnie banda ma dalsze pomysły jak niszczyć praworządność.
  • ~hau,hau
    (2019-08-29 21:39)
    Ciemny lud to kupi.
  • ~Eli sie udo eli zie nie udo
    (2019-08-30 08:05)
    Ten plan to nauczyć Jaroslawa zapinać rozporek.
  • ~tuskowa osmiorniczka zemilkowana
    (2019-08-29 22:37)
    Brawo Panie Prezesie ! Ja Pana zrozumialam calkowicie.
  • ~belfer
    (2019-08-29 23:51)
    Czy ci ludzie są wszyscy chorzy na schizofrenię?! Pytam serio! Całkiem Serio!!! No przeczytajcie objawy i kto ma rozum niech pomyśli.....
  • ~wolowianin
    (2019-08-29 21:38)
    Ciekawe czy wie co się dzieje w powiecie wołowskim jalbo aka koalicję zawiązali w Radzie Powiatu i co z służba zdrowia ?