Biedroń o PiS: Nie udał im się program Mieszkanie plus, ale udał im się program "mafia plus"

Takiej mafii, jaką stworzono za tych rządów nie ma żadne inne państwo. Każde państwo ma swoją mafię, ale żadna mafia nie ma swojego państwa, z wyjątkiem Polski - mówił w "Kropce nad i” w TVN24 Robert Biedroń, szef sztabu Lewicy i lider Wiosny.

wróć do artykułu
  • ~mgr
    (dzisiaj 18:49)
    PIS powinien wprowadzic prawo, ktore nie dopuszczaloby takich glupkow, jak biedron do polityki bo to, co on robi jest nie tylko glupie ale tez nudne.
  • ~ POkraczne matoły
    (dzisiaj 07:23)
    Program Biedronia...peda-ły wszystkich krajów - łączcie się !
  • ~Berte
    (2019-10-19 01:17)
    D.urny PALA.NT
  • ~Z nik ąć
    (2019-10-18 11:22)
    Mafia będzie kontrolować przestępczość gospodarczą w Polsce?
  • ~pox fox
    (2019-10-18 11:18)
    Biedroń, nie masz nic do zaoferowania prócz własnego dup ..a!
  • ~sedziadred
    (2019-10-18 10:40)
    Biedroń , dlaczego skatowałeś matkę i brata ? , dlaczego biłeś matkę aż jej połamałeś szczękę ? , jesteś BESTIĄ I KATEM !!!
  • ~Wilga
    (2019-10-17 23:06)
    Wypowiedział się inteligentny inaczej. Może sobie tak kłapać Ile wlezie, bo to i tak nie ma żadnego znaczenia.
  • ~Ciasnota umysłu pani Mu...
    (2019-10-17 20:13)
    Kiedyś był pan bardziej bystry, dzisiaj zburaczał Pan. Żadnych nowych, świeżych myśli . Poziom tego co Waść głosisz to już TVN lepiej się prezentuje. Kompromitacja.
  • ~Yoga
    (2019-10-17 20:09)
    Tobie sie udal w pupeplus i mamawszczeke
  • ~JGK
    (2019-10-17 17:14)
    Biedroń! Jesteś tylko pajacem: NIE z powodu orientacji, ale zachowania.
  • ~Filutek
    (2019-10-17 17:09)
    Nie wspomina pan o burzliwym rozwoju burdelnictwa bo budownictwo to termin nieznany w kręgach zbliżonych do prezesa,prezesów.
  • ~jaity
    (2019-10-17 15:47)
    Biedroń myśli, że jeśli będzie oczerniał bez konkretów, to coś do oczernianych przylgnie. Ludzie wybrali PiS, żeby skończyć z sitwami, czyścicielami kamienic, sprzedawcami polskich firm za bezcen, z kręceniem lodów, ubijaniem biznesów w Pędzącym Króliku i na cmentarzach, z przekręciarzami od paliw i wyłudzania VAT. O Amber Gold nie wspominając. A dla zwykłych ludzi była mantra o niewydajności w pracy, o gonieniu Zachodu i że "piniędzy nima i nie będzie".
  • ~Agata
    (2019-10-17 12:00)
    Czy Robert będzie serwował danie "bitki jak u mamy"?
  • ~pox fox
    (2019-10-17 10:39)
    Biedroń nie przestrzegasz Konstytucji! Art. 18. Zasada ochrony rodziny Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej. Leczyć się pora z LGBT !
  • ~Sabina
    (2019-10-11 10:37)
    Panie Biedroń ! Zapomniał Pan o Kosowie !
  • ~JaA
    (2019-10-10 13:27)
    Jak mozna mowic, ze mieszkanie plus nie udane???? Mieszkań budują duzo. Ciagle sie pojawiają jakieś info o kolejnych inwestycjach. Znajomi, co mieszkanie chcieli kupowac probuja skorzystac z programu, dobrze idzie. Prawie 2 tys mieszkań już zbudowane albo sie buduje.
  • ~uważny
    (2019-10-10 11:37)
    Dziękuję, Panie Biedroń. Bardzo dziekuję, pomógł mi Pan podjąć decyzję. Chociaż nie bardzo chciałem iść na wybory. Ale muszę, zmusił mnie Pan do działania. Nie możemy przecież pozwolić żeby tacy jak Pan i mafia PO mogła rządzić tym państwem. Nie mogę dać zgody na to, nie!
  • ~90iokl,
    (2019-10-10 09:02)
    Ale sie udal "VAT-mafia minus". I to jest w tej chwili wazniejsze, bo przynosi kase na mieszkanie plus i inne.
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-10-10 08:39)
    Biedroń jedyne co potrafi to donosić na Polskę i Polaków do Brukseli i papieża . Ten fircyk kochający inaczej oczernia Jarosława Kaczyńskiego a powinien mu buty czyścić i teczkę za nim nosić .
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-10-10 08:34)
    Ten fałszywy śmieszek jedyne co ma do zaoferowania to kakao plus .

Może zainteresować Cię też: