Kombatanci przeciw Jachirze. Apelują o nieprzyjmowanie jej do klubu parlamentarnego

| Aktualizacja:

Porozumienie Organizacji Kombatanckich i Niepodległościowych (POKiN) w Krakowie zaapelowało we wtorek do nowych posłów i senatorów z list Koalicji Obywatelskiej o nieprzyjmowanie do ich klubu parlamentarnego posłanki Klaudii Jachiry – aktorki znanej z budzących kontrowersje happeningów przeciw PiS.

wróć do artykułu
  • ~sedno
    (2019-10-15 11:20)
    Jachira jest kwintesencją POKO- podła, antypolska, zaprzańska, chamska.
  • ~Osa.
    (2019-10-15 11:20)
    POlubia takie coś,to ich idolka,a moźe zastąpi nawet brejze.
  • ~Mark Twain
    (2019-10-15 11:23)
    Ciekawe, ilu i jakich jeszcze kombatantów mamy w 2019 r.?
  • ~wjw
    (2019-10-15 11:23)
    Robią jej tylko reklamę...
  • ~antykaleson
    (2019-10-15 11:26)
    Paniusia Jachira w ogóle nie kojarzy, o co chodzi. Teraz przeprasza, ale na pewno nie wie, za co. "Przeprasza", bo tak trzeba, poza tym przestraszyła się. Nawet nie ma takiej wiedzy (wykształcenia) ani chyba wcale intelektu. Ale przecież nie działała sama, nikt jej nie zwrócił uwagi, że to nie jest ani dowcipne ani zgodne z polskością. Teraz to szkoda czasu na roztrząsanie, a ona już ma rozgłos. A czy to w ogóle Polka?
  • ~Kazek.,,,,,,,,,,,,,,,,.....,,.,
    (2019-10-15 11:29)
    Ona jest zwyczajnie g łu .pia i PIS jeszcze bardzie zyska na tym ,że dostała się ona z ramienia PO. Zobaczcie jakich PO ma posłów?
  • ~Kontemplyta
    (2019-10-15 11:30)
    Niech mi ktoś wytłumaczy jak można mając 6700 głosów zdobyć mandat poselski, w mocno zaludnionej Warszawie. I to przy metodzie dHondta przeliczenia głosów na mandaty, która faworyzuje partie większe.
  • ~jaity
    (2019-10-15 11:31)
    Trend światowy. Komik mógł zostać prezydentem Ukrainy, to znaczy że ludzie głosują na aktorów. Pytanie, czy aktorzy są tak przekonujący, czy też wyborcy zdają sobie sprawę, że i tak rządzi ciągle jedna biznesowa sitwa, a parlament to teatr dla frajerów.
  • ~Kontemplyta
    (2019-10-15 11:33)
    Przecież słabi kandydaci specjalnie startują w mniejszych ośrodkach, gdyż te parę tysięcy może wtedy pomóc. Warszawie taki wynik to pukanie w dno - więc o ile to prawda z tą idiotką - to największa granda prawna.
  • ~ula
    (2019-10-15 11:40)
    Te stare dziadygi nie maja już głosu. Niech pilnują pieluch.
  • ~Po PO
    (2019-10-15 11:46)
    Ja się cieszę z Jachiry. Będzie ona Scheuring-Wielgusową do kwadratu i Palikotem do sześcianu.
  • ~XYZ
    (2019-10-15 11:54)
    Wolę konia w parlamencie niż taką "posłankę". Koniowi Kaliguli można wiele zarzucić jako posłowi, ale na pewno nie był chamem!
  • ~Wredny1
    (2019-10-15 11:57)
    Trolle pisowskie bo się posikacie .
  • ~Klasyk
    (2019-10-15 12:12)
    Ja bym prosił, żeby nie uogólniać. Kombatanci z Krakowa zapewne na nią nie głosowali, wiec niech nie mówią innym, co maja robic, do jakiego klubu ja przyjmopwać bądź nie.
  • ~antyPiterek
    (2019-10-15 12:33)
    Jachira to kwintesencja ludzi platformy, obsmiac, zochydzic i nie powiedziec nic konstruktywnego
  • ~Wilga
    (2019-10-15 12:58)
    Wstyd.Ale lemingi warszawskie wybrały to monstrum jako przyszłą posłankę.Kiedyś Sejm to była powaga,rzeczowość,wiedza .Jak widać teraz będzie śmieszność,głupota,błazenada.
  • ~uijkl,
    (2019-10-15 13:14)
    "Jachira zdobyła w niedzielnych wyborach 6 tys. 434 głosy w okręgu warszawskim..." - sluzby niech sprawdza tych terrorystow.
  • ~kręciołek
    (2019-10-15 13:19)
    ale Piotrowicz im nie przeszkadzał
  • ~KRYSTEK
    (2019-10-15 13:26)
    PROSZE ZAUWAZYC JACY ZNAWCY WESZLI DO SEJMU Z LIST KOPO TO WSTYD ZE LUDZIE NIE ROZUMIA POWAGI TEJ IZBY ONI ROBIA MELODRAMAT ZAMIAST UCZCIWIE PRACOWAC TO WESZLI PO MAMONE TAK JESZCZE SEJM NISKO NIE UPADL CI OSOBNICY NIE POTRAFIA PROWADZIC DIALOGU A CO DOPIERO DEBATY W KTORYCH NIE MAJA ZIELONEGO POJECIA O USTAWACH I OPRAWIE TO TYLKO KLAKIERZY KTORZY DOSTALI ROLE PRZESZKADZANIA I ZEBY SZEDL PRZEKAZ W SWIAT JAKI TEN RZAD JEST NIE UDOLNY TO JEST KPINA Z OBYWATELI ZE MAMY WROGOW NIZ MADRYCH LUDZI
  • ~StraSzydło
    (2019-10-15 13:49)
    A czy robienie kariery na trupach smoleńskich nie powinno budzić obrzydzenia szanowni kombatanci? Czy wy tylko jednostronni jesteście?