Zmiana pokoleniowa w PO? "Musicie mieć jaja. Albo odsuniecie Schetynę od władzy, albo..."

Nasi wyborcy chcą zmiany pokoleniowej; od niedzieli dzwonią i mówią: "albo macie jaja i odsuniecie Schetynę od władzy w Platformie, albo się od was odwrócimy" - mówi "Newsweekowi" jeden z posłów Platformy Obywatelskiej.

wróć do artykułu
  • ~Jamka Lech
    (2019-10-30 08:05)
    sypią się trociny z PO ale to bylo do przewidzenia. Fachowcy od siedmiu boleści- Kopacz, Arłukowicz Trzaskowski, Neumann
  • ~zuihjnm
    (2019-10-21 19:06)
    "Musicie mieć jaja. Albo odsuniecie Schetynę od władzy, albo..."- dostaniecie zbukow.....
  • ~Pan Sułek
    (2019-10-21 18:58)
    A ta na zdjęciu obok Grega wygląda jakby już pierwsze jajo zniosła.
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-10-21 18:51)
    POdobno Czaskoski zagroził skretynusowi - dyndale że jak nie odejdzie to jeszcze raz spuści szambo z Czajki do Wisły . Jeśli nowe rozdanie Patologi Obywatelskiej ma się opierać o takich nawiedzonych oszołomów jak : Brejza , Nitras , Arłukowicz , POmaska czy Mucha no to życzę POwodzenia . Polacy dali w wyborach wyrażny sygnał co sądzą o bandytach i zadymiarzach POlitycznych .
  • ~Krystyna
    (2019-10-21 16:45)
    Czas na zmianę pokoleniową w PIS.
  • ~Budka , bez jaj
    (2019-10-21 16:03)
    Panie Schetyno ! Niech pan pokarze obciete jaja swoich adwersarzy
  • ~..Krystyna.z.Agencji..
    (2019-10-21 15:16)
    To prawda. Przekazac wladze nastepnym pokoleniom. Juzek Bak juz zaciera spracowane rece, a Kasia Cudowna trze juz kolanami. Jak wyjdzie z wiezienia wnuk Bolka, to ze mu sie nalezy stolek w POKO. Monika od Generala I ta wytatuowania od Millera tez chca stolki.
  • ~Geniiitaliusz
    (2019-10-21 15:02)
    Trzaskowski to niech sobie uczestniczy w takich sPOtkaniach ale PO godzinach pracy nierób jeden.
  • ~viktoria
    (2019-10-21 14:59)
    ludzie dajcie spokoj z tym schetynom przeciez cala platforma to jedno zlo jeszcze za duze mieli poparcie w innym kraju byliby na smietniku historii prosze o jedno nazwisko ktore jest godne zaufania smiechu warte jedli pili lulki palili i smiali siez polakow smieciowka i charowka do smierci polacy nie gesi i rozum maja
  • ~Slazak
    (2019-10-21 14:33)
    a Kaczynski zaciera rece
  • ~Sztandar PO wyprowadzić!!!
    (2019-10-21 14:08)
    Po pierwsze - dlaczego to tylko Schetyna miełby ustąpić ze stanowiska, a nie cały zarząd Platformy, który tak samo ponosi odpowiedzoalność za upadek partii. Po drugie - Platforma pod nowym kierownictwem nic już nie zdziała, gdyż jest to formacja skompromitowana i ma zbyt liczny negatywny elektorat w kraju. Po trzecie - Platforma ostatnio stała się zbieraniną lewackiego żywiołu, który nie kryje swojego antypolonizmu. Po czwarte - ludzie pamiętaję, że Platforma przez osiem lat swoich rządów "zwijała Polskę". pod słynnym zawołaniem Tuska "polskość to nienormalność. Po piąte- czas na nową formację centrową, ale już bez tych zużytych twarzy z obecnej PO, oni powinni odejść pod osłoną nocy. I to są naturalne procesy jakie zachodzić powinny w demokratycznym ustroju, czy to jest jasne?
  • ~Pokolenia w PO,,,smiechu warte !!
    (2019-10-21 14:02)
    Ktos mowi o zmianie pokoleniowej w PO ,Oni sa wszyscy przesiaknieci nienawiscia ,Cos im poszlo na mozg ,O jakiej zmianie pokoleniowej mowa ,skoro to jedna szajka ,ktora szczuje i donosi na kraj do BERLINA ,Brukseli ,Moskwy ,Klamie i oszukuje w kraju ,Pokazcie mi chociaz jednego w tej szajce porzadnego . Ta zaraze trzeba wypalic goracym zelazem powsadzac do wiezienia bo sporo maja na sumieniu /lapownicy / a sama niby partia powstala za niemieckie pieniadze /wypowiedz dzialacza PO/ a nie zmieniac pokolenia ,,bo to jest jedna wielka banda wzajemnie powiazana .
  • ~tadek
    (2019-10-21 13:52)
    Przecież Grzesiu i Kichawa-Końska to najlepszy duet dla PIS-u. Po co ich zmieniać? Przecież taka zmiana to tylko na gorsze.
  • ~Mafia i sitwa Scetyna dogorywa
    (2019-10-21 13:43)
    POwska sitwa i mafia sie wali ,To dobrze bo to sa szkodnicy i niszczyciele panstwa polskiego, ,Oklamuja spoleczenstwo ,Zastanawiam sie ,ze glosujacy na to towarzystwo przesiakniete nienawiscia nie tylko do PISu ale i OJCZYZNY ,POszli za przykladem TUSKA na uklady z wrogami ,To juz nie jest partia ,,,to sitwa i mafia /SYCYLIJSKA /,,,,groza innym zyciem do 3ciego pokolenia /wypowiedz jednego z tych opetanych ,,FEDEROWICZ /. To dzialacz PO/Cyba / zamordowal dzialacza PISu /Rosiaka /. Teraz taki nedzny aktorzyna z Krakowa grozi tym samym .A pamietamy tez spoty wyborcze pelne jadu z Pszoniakiem ,Janda , i innymi glupolami szydzacymi z ludzi .Polowa z tej sitwy powinna siedziec w wiezieniu na czele z TUSKIEM ,Afera z AMBER GOLD jeszcze ma duzo do wyjasnienia ,Trzeba usunac tych skompromitowanych sedziow ,odebrac olbrzymie emerytury szkodnikom /np.Strzembosz ,/
  • ~KRYSTEK
    (2019-10-21 13:27)
    TA PARTIA POD KAZDYM WZGLEDEM JEST SPALONA BO DZIAL PRZECIW WLSNEMU KRAJOWI IOBYWATELI PODPORZADKOWUJE SIE BERLINOWI I BRUKSELI NIE MA SWOJEGO ZDANIA TYLKO WYKONUJA CO IM KARZA TO NIE MOZNA POWAZNIE TAKIEJ PARTI TRAKTOWAC BO MAJA JUZ ZLA SLAWE JAKO DONOSICIELE TO NIC DOBREGO IM NIE WROZE SPRZEDALI SIE JAK JUDASZ ZA SREBNIKI
  • ~PO to juz nieboszczka /patrz PZPR /
    (2019-10-21 13:23)
    To juz sa ostatnie podrygi mafi i sitwy partyjnej najpierw TUSKA ,potem KOPACZ a nastepnie SCHETYNY ,Dobralo sie towarzystwo wyjatkowo msciwe ,klamliwe i LAPOWKARSKIE . W swoich szeregach maja element przestepczy ,komunistyczno SBecki a teraz nawet dewiantow seksualnych ,Tak nienawisc do PISu i Kaczynskiego spowodowala ,ze nawet z pozoru uczciwi ludzie np.Mezydlo ,Rulewski tez oglupieli ,Tej sitwie juz nic nie pomoze ,bo zostali same nieudaczniki ,papowniki i kazdy ma cos na sumieniu i wzajemne haki , Teraz KOMUNISCI wykoncza ta sitwe ,,,,to dobrze ,nawet bardzo dobrze ,Duza czesc pojdzie siedziec ,,,bo afery jeszcze nie sa zakonczone !!!
  • ~Kolo z Kola
    (2019-10-21 13:15)
    Kto na nich glosowal jest ANTYPOLAKIEM
  • ~rr
    (2019-10-21 13:14)
    Grzegorz S. to człowiek Kaczyńskiego. Wykończył KOD i osłabił PO. Kiedyś prawda wyjdzie na jaw.
  • ~grzes
    (2019-10-21 13:12)
    PO to mafijna partia, ktora chce karac swoich poslow za odejscie "anatema" przez trzy pokolenia, dlaczego nikt sie tym nie zajmie!!!
  • ~t
    (2019-10-21 13:08)
    Ciekawe, czy obecność Trzaskowskiego w maratonie narad PO odbywa się w ramach urlopu prezydenta Warszawy? Czy też, przeciwnie, wszyscy - z różnych opcji politycznych - warszawiacy opłacają swymi podatkami pensję p. Trzaskowskiego, który zamiast być w pracy jako prezydent miasta jest na nasiadówkach partyjnych