Reklama
Reklama
Reklama

Grodzki: Zmienianie konstytucji tylko dla sprawy Banasia byłoby kompletnie niepoważne

Marian Banaś
Marian Banaś / PAP / Jakub Kamiski
Senat ma zamiar zapytać CBA o sprawę szefa NIK Mariana Banasia; ta afera pokazuje jak w soczewce, że mechanizmy państwa prawa zostały zburzone - powiedział marszałek Senatu Tomasz Grodzki.
Reklama
Reklama
Tematy:
nik Senat CBA szef afera Banaś grodzki

Powiązane

Reklama

Komentarze (17)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • hm
    2019-12-11 07:45
    Brawo P. Banaś teraz czas przeprowadzić kontrolę u Maciarewicza i rozliczyć z pieniędzy państwowych. PIS bez żadnych zahamowań wydaje pieniądze wszystkich podatników.
    1
    zgłoś
  • vlod88
    2019-12-11 04:37
    Nie wolni pozwolić PIS -owi gmerać przy " KONSTYTUCJI",mogą doprowadzić do nieszczęścia dla Polski.
    0
    zgłoś
  • autor i torka
    2019-12-11 03:24
    Bania u Cygana
    0
    zgłoś
  • a stwórca na to wszystko patrzy i .....
    2019-12-11 01:17
    ..." Zmienianie konstytucji tylko dla sprawy Banasia byłoby kompletnie niepoważne" . No ale panie marszałku Grodzki, przecież np. specjalnie dla Bartusia Misiewicza, ponieważ nie miał odpowiednich kwalifikacji, został zmieniony statut spółki skarbu państwa, żeby Bartuś mógł "zasiadać w gremiach" i kasować szmal dzięki Antoniemu...! Przecież TAKIE PRAKTYKI TO NORMALKA dla PiS-u .... - więc czemu tu się dziwić...?
    1
    zgłoś
  • ketom
    2019-12-11 00:13
    Niszczenie własnego kraju należy do polskiej tradycji. PiS kocha tradycję!...hehehe...
    0
    zgłoś
  • Kra
    2019-12-10 23:58
    po co zmiana konstytucji wystarczy jak premier przepisze Banasia na Żonę
    1
    zgłoś
  • Non NH
    2019-12-10 23:49
    Brawo Banaś. Zaoraj krakowski cyrk panów z PIS pożenionych Imć Gogo i Gigi z klanami szabrowników.
    1
    zgłoś
  • 56rtghb
    2019-12-10 23:48
    Tylko dla Banasia niczego sie nie robi. Robi sie dla praworzadnosci.
    2
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • ketom
    2019-12-10 23:45
    Wygląda na to, że moherowe prymitywy tej kadencji jako rząd nie przetrwają...
    2
    zgłoś
  • Qukiz
    2019-12-10 22:39
    PiS chce zmieniac konstytucje z powodu JEDNEGO czlowieka - ewenement na skale swiatową. KABARET
    2
    zgłoś
  • kacaff, znawca kobiet
    2019-12-10 22:20
    Kiedy żrą się między sobą komuniści, lieberałowie, pederaści czy ubecy to trudno - oni tacy są. Ale kiedy żrą się między sobą bohaterowie walki z komuną, niezłomni katolicy, to ręce opadają. Poza tym Banasiu, pseudonim konspiracyjny Żelazny, nie robił niczego nadzwyczajnego. Każdy hotel w Polsce wynajmie pokój na godziny a hotelarz nie ma prawa kontroli niestety nad tym co dzieje się w środku.Może nawet dochodzić do niesakramętalnego sadzenia czy do szarpania przyrodzenia. Poza tym w Polsce jeśli się robi taki biznes to trzeba mieć zgodę i ochronę mafii, co kosztuje 10%. Każdy musi płacić.Nachlałem się wczoraj z doc. Kijawką, idę się wypróżnić a potem spać. Doc. Kijawka zanieczyścił treścią żołądkową korytarz koło rektoratu. Jeszcze na zakończenie piosenka o Banasiu (po ukraińsku) Czerez sieło Idziot Banaś A on siebie Ebaś ebŚ pANNY KRICZAT wOT NASZ bANA Ś a ON SIEBIE eBAŚ EBA S.
    2
    zgłoś
  • Edek
    2019-12-10 22:02
    Maniek...chyba zaczynam cię...lubić...
    0
    pokażukryj odpowiedzi (4)
    zgłoś