W poniedziałek prezydent poinformował na Twitterze o założeniu konta na Tik Toku. W aplikacji, głowę państwa można znaleźć pod nazwą: AndrzejDudaNaTikToku.

Reklama

Tik Tok to platforma do nagrywania i oglądania krótkich filmów za pomocą urządzeń mobilnych.

Swój wpis Andrzej Duda opatrzył krótkim filmikiem, w którym zaprosił uczniów do udziału w turnieju Grarantanna Cup. Wiadomo, że teraz ciężko się uczycie, ale potrzebny jest też sport. E-sport. Zapraszam was do turnieju Grarantanna Cup organizowanego wspólnie z ministerstwem cyfryzacji - powiedział do uczniów.

Grarantanna Cup to platforma zapewniająca każdego dnia uczniom różne propozycje aktywności: sesje gier fabularnych online, zagadki logiczne, webinary, streamingi, turnieje i konkursy związane z grami oraz kreatywnym wykorzystaniem internetu. Turnieje e-sportowe dostępne są na stronie: http://grarantanna.pl.

Na opinię innych polityków nie trzeba było długo czekać. "Naprawdę Grarantanna cup? Może viruscup? TurniejUmarlych a nagrodą niech będzie pierwszeństwo zrobienia testu na koronawirusa. Wszystko pod patronatem prezydenta Dudy. Niedobrze się robi" - napisał Sławomir Nitras.