Brytyjka dowodzi atakiem terrorystów. Obcinają ręce i palą twarze ofiar

| Aktualizacja:

To Samantha Lewthwaite, żona zamachowca, który wysadził się w londyńskim autobusie dowodzi atakiem terrorystów na centrum handlowe w Nairobi. Islamiści palą twarze zastrzelonych i obcinają trupom dłonie, by utrudnić identyfikację zabitych.

wróć do artykułu
  • ~pd-de
    (2014-03-12 12:17)
    Ekstremiści muzułmańscy dowodzeni przez kobietę obcokrajowca - bardzo to politycznie poprawne. Jednak w tej religii niemożliwe. Dlatego nie ma ani jednego dowodu na tą teze i nigdy nie będzie.
  • ~baba jaga
    (2013-09-24 07:45)
    Znalezc sposob na wyslanie gdzies daleko i bez powrotu wszystkich idiotow. Cale zlo na swiecie bierze sie stad, ze 90 % ludzi to czystej krwi debilo- przyglupo- imbecyle. Takim wmawia sie wszystko, tacy kieruja sie nie rozukmem i logika, tylko impulsem . Dopadnie taki debil komputera i wypisuje co mu slina na jezyk przyniesie. Wyciac takich to a takich, wymordowac tylu i tylu, itp. Terroryzm nie ma nic wspolnego z zadna religia, bo terroryzm sie tylko zaslania religiami, albo raczej ktos inny probuje przylatac religie do swojego kryminogennego rodowodu. Temat jest rozlegly, szkoda czasu. Wniosek jest taki: uzywajcie swojego mozgu, bo po to wam pan bog dal szare komorki . Jesli jestescie zbyt leniwi na to, czeka was wieczne potepienie. Wieczne potepienie z powodu niechlujstwa i lenistwa, ktore sa grzechem .
  • ~Bool-dog
    (2013-09-23 19:52)
    W pewnych , konkretnych miejscach na świecie powinno się wywołać
    przyspieszenie Neutronów. Stało by się trochę spokojniej i byłoby mniej "newsów" tego typu.
  • ~JANEK
    (2013-09-23 19:31)
    JA BYM TAM WYSŁAŁ GRUPE PISOWCOW NA CZELE GORU RYDZYKA
  • ~POLAN
    (2013-09-23 19:27)
    TE BZDURNE KOMENTARZE NIE MAJ Ą NIC WSPOLNEGO Z TRAGEDIĄ W NAIROBI
    W KOMENTARZACH TYLKO HAMSTWO HAMSTWO I JESZCZE RAZ HAMSTWO
  • ~Tofik
    (2013-09-23 19:27)
    do~bodzio2013-09-23 12:32

    "Polska powinna sobie zapraszac wiecej Islamistow I budowac im meczety"

    ...i powołać jeszcze z 10 zastepów "nłukofcuf-ekspertów-paranoików" opętańca PIsalamisty Antka Świra. Dżihad we mgle gotowy!
  • ~amelia
    (2013-09-23 18:24)
    Ludzie opanujcie sie co wy wygadujecie, wszyscy ludzie na świecie maja prawo do godnego zycia, nie dajcie manipulowac swoimi emocjami, ktoś bardzo chce abyśmy sie nienawidzili.Lewactwo samo zapraszało muzułmanów do swoich krajów aby pracowali tam gdzie tubylcy nie chcieli to niesprawiedliwośc jest przyczyna terroryzmu
  • ~lewiatan
    (2013-09-23 18:14)
    Robia z wami co chcą,a tu pokój cza jak najdłużej zachować,jak sobie wielcy pobzykaja,to my maluchy popadamy od ich wyziewów,notabene 39 i tez modernizacja armii dopiero zaczęta...
    Ta znowu angole wojnę prowokują,tym razem religijna,a jeszcze nie skończy;i z Syria i Iranem,agentka przeszkolona ,bywały takie już.
  • ~xxx45
    (2013-09-23 17:31)
    a politycy w europie dalej niech włażą w dupę muzułmanom zabronić propagowania islamu w europie (nie wyznawania )
  • ~Allah fuck you
    (2013-09-23 17:02)
    Ci islamscy debile zeżarli w tyn centrum cała wieprzowiną, znaczy swoje siostry i braci
  • ~Maks
    (2013-09-23 16:32)
    Samobojca ali-baba dostaje dziewice w nagrodzie a co dostaje baba-ali?
    Facetow z 20cm -minimum.
  • ~zsat
    (2013-09-23 16:24)
    co jeszcze propaganda wymyśli ?
  • ~Gnać ,
    (2013-09-23 16:13)
    , jak to pokazał Jan III Sobieski na Kalenberg-u !
  • ~SZECHTEROWA GNIDA
    (2013-09-23 15:57)
    ~warszawiak2013-09-23 14:01

    ZASRAŃCU WYP... NA KAMCZATKĘ
  • ~JURGEN Z BERLINA
    (2013-09-23 15:54)
    WSZYSTKIM MUZUŁMANOM NALEŻY WRĘCZYĆ BILET W JEDNĄ STRONĘ Z EUROPY. DOŚĆ BANDYTYZMU W IMIĘ ALLAHA.
  • ~wq
    (2013-09-23 15:34)
    Lewactwo = islam.
  • ~Czytelnik
    (2013-09-23 15:33)
    Ciekawe, kiedy odwołacie te bzdury i kiedy przeprosicie czytelników za brukowy styl.
  • ~zwykły katolik
    (2013-09-23 14:43)
    do wszystkich ,,zapezrzonyc"
    10 przykazan...
    1.nie b edziesz mial cudzych bogow-bozkow(władza,pieniadze)
    2.nie bedziesz uzywał imienia mojego bez potrzeby(pełno tego w mediach)
    3.dzien swiety swięc (odpoczywaj,poswięc rodzinie i Bogu)
    4.czcij ojca i matkięswoją(domy opieki pełne)
    5.nie zabijaj !!!w zadnej postaci (aborcja,eutanazja)
    6.nie cudzołoz (celebryci i aktorzy,oraz reszta swiata)
    7.nie kradnij !!!
    !8.nie mow flszywego swiadectwa(oczernianie w mediach,polityce, i nietylko,to u nas ,,norma)
    9.nie poządaj zony blizniego- patrz wyzej
    10...ani zadnej jego zeczy...(
    chciwosc,oszustwa,afery)
  • ~@warszawiak
    (2013-09-23 14:33)
    A tobie co POmatolska ZARAZO???
  • ~Matwij Szauk
    (2013-09-23 14:29)
    BEZ CENZURY !!!~m~wyciąć wszystkich Chrześcijan to Oni w imię Jezusa wprowadzili Inkwizycje ,Rasizm,mordowali Indian,to w imię Jezusa były Krucjaty dalej wybić wszystkich Ludzi Wiary,DALEJ. ~m~Myśl bo nie boli .A może zwalczać Fanatyków religijnych.A może zwalczać Ludzi i Kraje które opłacają Fanatyków Islamu do walk z LEGALNYMI władzami Syrii.Kto sieje wiatr ten zbiera burze..Czy tzw.Zachód plus USA nić nie nauczył Bila den? Kto stworzył Al-Kajdę?