Norwegia jak magnes. Nie wszyscy nas tam chcą, a i tak jedziemy

| Aktualizacja:

Polacy coraz częściej wybierają życie w ojczyźnie Wikingów. Nie odstrasza ich niechęć konserwatywnych polityków, bariera językowa i wysokie koszty życia, z których Norwegia słynie.

wróć do artykułu
  • ~slava banderowcom
    (2015-03-14 09:07)
    wyjechało 100 000 polactwa do norwegi aw polsce na ich miejsce przyjechało 200000 bandytów ukrainskich a polactwo pracuje na czarno w polsce
  • ~adam
    (2015-03-14 09:16)
    do redaktora tekstu -- wie Pan że wiking to zajęcie a nie narodowość? nie było narodu wikingów. za to byli przedstawiciele wielu plemion germańskich (słowiańskich też) wyjeżdżający na wiking (wyprawę łupieżczą).
    Nie było "ojczyzny Wikingów" tak jak ni nie było ojczyzny garncarzy, myśliwych czy kowali.
  • ~slawa ukrozopi
    (2015-03-14 09:18)
    norwegia jest w polsce dla ukrozopi jaka tam musi byc bieda jak one te bandery przyjezdzaja gdzie doopa i kamieni koopa i sazadowoleni bo tu norwegia życ nie umierąć do rayu daleko
  • ~adamolada
    (2015-03-14 09:26)
    banderowcy jada do polski nikt ich nie chce a oni jest ich200 000 ponoc a moze wiecej w rzadzuie sanme ukra ince odmience
  • ~andre64
    (2015-03-14 09:32)
    Wynocha trolle ruskie
    Szef wasz juz ledwo zipie , i kto wam wtedy zaplaci za bzdury jakie wypisujecie na forum
  • ~Henry
    (2015-03-14 09:35)
    Mozna ciemnemu ludowi wciskac ,tworzymy miejsca prcay,bezrobocie spada,zloty okres,skok cywilizacyjny.WWyypycha sie ich z kraju i jeszcze duza kase przysylaja
  • ~lovca wiecznych glowy
    (2015-03-14 09:42)
    jestes zdrowy silny młody najlepszy zawód to łowca głowy lepiej niz w norwegi na ruinie zarobuisz nie jakom troll tylko jako platny morderca
  • ~los furmana
    (2015-03-14 09:47)
    polska jak magnes. Nie wszyscy nas tam chc?, a i tak jedziemy ukry jedzcie do polski tam jst super i do rayu daleko wpolsce nie umrzesz mimo ze doopa ikamienikoopa lepienniz narui nie???
    Damian Furman| 2015-03-14 08:19 | Aktualizacja: 08:22 wiśta wio
  • ~nunulek
    (2015-03-14 09:48)
    Kacapskie trolle, dopijać bimber i spać!
  • ~lampamikrofonem
    (2015-03-14 09:58)
    do lampy do mnie mów najczulej to ja jajaaaa siemoniak wasz obronca ukrainiec to ja tomahawk
  • ~slavazdrowaskom
    (2015-03-14 10:03)
    oto tajemnica wialy eulo zloto i du laly spowiadam sie boku wszehmogacemu wam bracia isiostry muuutlcie sie katole bo nie wydole
  • ~żara straszna
    (2015-03-14 10:07)
    uwaga specjalny komunikat kremla chłodno na duszy ukram a nam bedzie gorąco
  • ~klim kin
    (2015-03-14 10:11)
    ак Климкин же всё чётко сказал: весь Мир должен работать на Украину! klimkin wyraznie po wiedział:cały swiat frajerzy ma pracować na ruine kopacz dawac szmal ukrom bląć nie zwlekaj
  • ~DZIEN PABIEDY
    (2015-03-14 10:16)
    roskaz przyszedł 9 maja na kreszczatikie maja wysiec hunt yagi tak wiec paniatno lahy???
  • ~Europejczyk
    (2015-03-14 10:58)
    Polacy sa narodem, ktory zrujnowal Polske, wiec teraz musza zarabiac na zycie za granica , gdzie wiekszosc ludzi wcale nie chce Polakow. Oprocz Norwegii Polacy nie sa chciani takze w : W. Brytanii, Niemczech, Francji, Holandii i Danii - ale polska bieda POtrafi zmusic Polakow do emigracji za chlebem - nawet jezeli za granica Polacy sa okreslani jako : SInks, Polacks, Polacken, sol Polonaise i polske gris.
  • ~WAW
    (2015-03-14 11:22)
    A JEDNYM Z NICH JEST FORUMOWY OSZOLOM PISOWSKI - 'SLOWIANIN WYROBNIK WIKINGOW'...
  • ~obserwator
    (2015-03-14 12:01)
    Polacy chetnie wysluguja sie obcym.
  • ~REALISTA
    (2015-03-14 13:04)
    JESLI KTOS MYSLI , ZE LEPSZE JEST POLSKIE BEZROBOCIE LUB PRACA ZA 1000ZL TO NA PEWNO MA COS Z GLOWA WIEC NIECH POzostanie W POLSCCE I GLOSUJE NA KOMOROWSKIEGO I SITWE PO, PSL.
  • ~Polska POmatolska
    (2015-03-14 13:25)
    "Polaków nie odstrasza także debata polityczna wycelowana w środowiska imigranckie"

    Polaków odstrasza POwski rząd, który tumiwisizmem od 8-miu lat wypędza zdolnych, mlodych Polaków zagranicę.
  • ~observer
    (2015-03-14 13:34)
    Dobra organizacja panstwowej wladzy, jasnosc przepisow i ich egzekwowania oraz uczciwosc, to standardy normalnego zycia. W Polsce panuje ciemnogrod, biurokracja, bylejactwo, zaklamanie, korupcja, glupota i nieuczciwosc.

Może zainteresować Cię też: