Nie uchodźcy i nie zagranica. Wszystkie problemy na drodze do rządowej koalicji w Niemczech

| Aktualizacja:

W niedzielę chadecy i socjaldemokraci rozpoczną rozmowy sondujące możliwość utworzenia koalicyjnego rządu.

wróć do artykułu
  • ~md
    (2018-01-03 10:04)
    Pewnie, ze nie uchodźcy, bo takich jest w Niemczech garstka. Za to są wielkie tabuny imigrantów ekonomicznych, co nie lubią się trudzić pracą.
  • ~Janek z Hamburga
    (2018-01-03 10:24)
    mimo, ze w niemczech najwiekszym problemem jest zapewnienie bezpieczenstwa obywatelom - te podstawowe sprawy praworzadnosci - nie stanowia zadnego priorytetu dla populistycznych marksistowskich partii CDU -SPD, ktore od 100 dni nie potrafia skleic nawet atrapy jakiegos rzadu. Wyborcy stracili juz wiare w jakolwiek demokracje, fryzowane wybory, przyklejeonych butaprenem do stolkow. Tam niektorzy maja tylko wybor albo zatopienie calego panstwa, albo guantanamo na kubie. Trump podobno otrzymuje juz jakies petycje od niemieckich wyborcow, aby skorzystal z praw aliantow i odsunal komunistow od wladzy.
  • ~Nie ślepy
    (2018-01-03 10:45)
    "Nie uchodźcy i nie zagranica. Wszystkie problemy na drodze do rządowej koalicji w Niemczech" Długo jeszcze będziemy musieli słuchać tej propagandowej papki *********** Merkel?
  • ~Matthew
    (2018-01-03 11:19)
    W niemczech maja widac powazne problemy z demokracja skoro tyle czasu nie potrafia rzadu powolac. Trzeba sie tym zajac.
  • ~Ladna zima w Norge
    (2018-01-03 11:47)
    SIGMAR GABRIEL powiedzial:" brd potrzebuje 500 tys. imigrantow kazdego roku, przez co najmniej 5 lat z rzedu." Tak, tak panie Sigmar, zeby zrealizowac BARBARZYNSKI KALERGI -- Plan, potrzeba byc moze jeszcze wiecej nachodzcow.
  • ~ufo
    (2018-01-03 11:41)
    Niemcy nie są krajem wzorcowym. Dziękujmy Bogu, że w Polsce jest jak jest. Junkers i Timmermans niech się w tyłek pocałują. Rosyjskie scenariusze, które realizuje opozycja też się nie sprawdzą - agresja opozycji jest jak szczekanie ratlerka.
  • ~ein Leser
    (2018-01-04 09:21)
    Fuer "Die Welt" : Groesste Probleme in der BRD bereitet Frau Merkel. Schicken Sie Frau Merkel in eine vorzeitige Pension und dann es wird eine neue Regierung binnen zwei Wochen in der BRD geben.
  • ~Roderyk.
    (2018-01-03 11:14)
    Kręć się kręć wrzeciono ...
  • ~Mam przesłanie dla Merkel z polskiego podwórka:
    (2018-01-04 02:47)
    SKUŚ BABA NA DZIADA!
  • ~psychoterapeuta żoliborskiego paranoik
    (2018-01-03 10:43)
    MAM OTARCIA I ZADRAPANIA NA PUPIE PO SYLWESTRZE W NIEMCZECH !!!!!
  • ~ein Psychologe
    (2018-01-06 12:26)
    Fuer "Die Welt" : Der grosste Problem Deutschlands heisst Angela Merkel. Man braucht nur das Foto in heutigem "Handelsblatt" anschauen, um festzustellen, dass Angela Merkel psychisch labil ist. Schicken Sie also Angela Merkel in eine vorzeitige Pernsion und dann es wird in Deutschland schon weitergehen.