Sprawa Kozłowskiej. Laboratorium państwowej tandety [ŚLEDZTWA DGP]

DGP dysponuje pełną wersją raportu mołdawskiej komisji śledczej w sprawie Fundacji Otwarty Dialog. Z dokumentu wynika, że Polska mogła współpracować w sprawie FOD z – kontrolowanymi przez oligarchę Vladimira Plahotniuca – służbami specjalnymi w tym kraju. Sprawa wyszła na jaw po tym, jak władzę w Mołdawii przejęła przed dwoma tygodniami – popierana przez Unię Europejską i USA – opozycja. Premierem została Maia Sandu, a wicepremierem Andrei Năstase, którzy znają Kozłowską i obok niej byli głównymi celami ataku komisji śledczej.

wróć do artykułu
  • ~?????????????
    (2019-06-24 18:15)
    Szpiedzy Rosji zawsze mieli ułatwienia w UE. To za gaz?
  • ~?????????
    (2019-06-24 18:05)
    Czy Europie durnota ze ślepotą panują na stałe? Biedna UE...
  • ~radujta_sie
    (2019-06-24 18:07)
    Porażka Polski z podejrzanymi ruskimi agentami! Z Dumą Der Dziennik
  • ~W
    (2019-06-24 18:21)
    Der Dziennik, Soros, Merkel, Putin I Unia niby Europejska to jednosc. Szpiedzy Putina mile widziani.
  • ~CO ZA BAGNO
    (2019-06-24 18:55)
    i czego Parafinoewicz się cieszysz że SOWIECKI AGENT może BUSZOWAĆ w UE a ty co AGENT WPŁYWU czy pożyteczny ID...OTA a może jedno i drugie
  • ~Brr
    (2019-06-24 19:11)
    Wybory sie zblizaja . Eurokolchoz mobilizuje wszystkie sily zeby obalic rzad . Niemcy od zarania dziejow mieli ciemne interesy i wspolprace z ruskimi.
  • ~i to by było na tyle
    (2019-06-24 19:17)
    Persona non grata w Polsce
  • ~J.B.
    (2019-06-24 19:43)
    Kto pluje?Totalni przeciw Polsce.Byle przeciw, nawet ze szpiegami. Skad w Polsce tylu tych durnych kosmopolitow ktorzy chca likwidowac Polske ,jej historie i narodowosc.Nawet Niemcy maja gleboki szacunek dla ich ojczyzny.Dla nich to Heimat.
  • ~JMK
    (2019-06-25 09:20)
    Tych lewacko-Putinowskich mącicieli w osobach Kramka i Kozłowskiej należy deportować na Syberię do Putina niech tam rozrabiają .
  • ~normalny
    (2019-06-24 20:56)
    Może się poruszać, ale właściwie po co?
  • ~md
    (2019-06-25 06:21)
    Jakich trzeba więcej dowodów, jeżeli rosyjska obywatelka jest przewodniczącą finansowanej z niejasnych źródeł fundacji, która wydaje instrukcję jak zdestabilizować państwo polskie i obalić legalnie wybrane władze? UE jako organizacja robi wszystko przeciw Polsce, której obecne władze nie chcą, żeby nadal była kolonialnym bantustanem dla krajów starej UE i Rosji.
  • ~ajax
    (2019-06-24 18:44)
    Brawo PiSi rząd i wstawanie z kolan w wykonaniu PiS. Gdzie się nie obrócimy to plaskacza dostajemy i plują na nas, a PiSiaki mówią, że to tylko deszcz pada.
  • ~internautka 50+
    (2019-06-25 07:24)
    I Kramek i ta cała Ludmiła to persony non grata, bo są na pewno wichrzycielami i kombinatorami
  • ~Fe
    (2019-06-24 23:14)
    Teraz znowu poplyna fundusze na masowe demonstracje
  • ~obserwator10001
    (2019-06-25 06:29)
    To jest porażka UE. Zapamietamy.
  • ~z
    (2019-06-25 06:13)
    Wyjscie jest jedno: wyjasnic finansowanie tych podejrzanych ludzi i pisac i mowic przy kazdej okazji kogo tak bardzo Timmermans czy Verhofstadt popiera.Np tylko w Polsce mowi sie o nonsensach trybunalu unijnego/ dyskusja o czyms w polskim sadownictwie co juz zostalo wyeliminowane i poprawione/. Dlaczego nie mowi sie ze tenze trybunal zajmuje sie n i e p o t r z e b n y m i problemami.Malo tego zada za to zaplaty.
  • ~kolerro.....
    (2019-06-24 21:01)
    To nie Polska przegrywa du...i a lewacka Europa
  • ~J.b.
    (2019-06-25 07:38)
    Komu tak bardzo zalezy na wybielaniu tych agentow? Kto finasowal ten artykul? USA ich popiera,ale Soros to nie USA.Otrzezwijmy na chwile.Kto podjudza ´regularnie do puczu powinien siedziec.Czemu ci ludzie nie dzialaja na Krymie aöbo na Ukrainie? Naiwnosc EU.
  • ~z.
    (2019-06-24 20:37)
    W strefie Schengen może jeździć. Do nas i tak nie wjedzie.
  • ~Jaś
    (2019-06-24 21:03)
    Po co nam ruska swolocz

Może zainteresować Cię też: