Ten błysk na długo pozostanie w pamięci Rozalii Miziniak z Nowej Koperni w Lubuskiem. Staruszka straciła przez złotozębną złodziejkę wszystkie oszczędności. Oszustka podała się za osobę reprezentującą firmę produkującą sztućce. Oświadczyła, że jeżeli pani Rozalia ma banknot stuzłotowy, w którego numerze będą trzy siódemki, to walizka ze srebrnymi widelcami będzie jej, pisze "Fakt".

Reklama

Pani Rozalia przejrzała trzymane w kieszeni fartucha banknoty, ale żaden nie był oznaczony trzema siódemkami. W ten sprytny sposób złodziejka poznała miejsce, w którym staruszka trzymała pieniądze. Na koniec oszustka zaproponowała jej masaż. Pani Rozalia dopiero po jej wyjściu odkryła, że straciła wszystkie oszczędności - dodaje bulwarówka.

Tak wygląda oszustka

Poszukiwana kobieta ma 160-165 cm wzrostu. Jest brunetką o ciemnej karnacji, w wieku około 40 lat. Ma szczupłą budowę ciała. Znak szczególny: wszystkie zęby z przodu ma ze złota. Osoby, które rozpoznają kobietę z portretu pamięciowego, proszone są o kontakt z komisariatem policji w Szprotawie (woj. lubuskie) tel. 0 68 376 19 30 lub 997