Dziennik Gazeta Prawana logo

Wjechali w drzewo, pięciu mężczyzn nie żyje

13 października 2007, 15:39
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Tragedia na drodze z Ciechanowca do Wysokich Mazowieckich (Podlaskie). Opel wypadł z drogi na zakręcie i uderzył w drzewo. Na miejscu zginęło pięciu mężczyzn.

Samochód najpierw wjechał do rowu, po czym uderzył dachem w drzewo. Jest niemal pewne, że kierowca jechał bardzo szybko, bo auto sunęło bokiem przez prawie 50 metrów. Po uderzeniu w drzewo - kolejnych 10.

Na razie nie wiadomo, kim byli mężczyźni. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj