KRRiT na posiedzeniu we wtorek zdecydowała, że do kolejnego etapu konkursu przejdą: Piotr Dmochowski-Lipski - absolwent wydziału administracji publicznej, menedżer z doświadczeniem w zarządzaniu finansowym i operacyjnym; Tomasz Jagodziński - dziennikarz, publicysta, redaktor; Stanisław Jekiełek - adwokat, zawodowo związany z mediami publicznymi; Maciej Kaliński - dr nauk prawnych, specjalizuje się w prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem problematyki odszkodowawczej, reprywatyzacji i papierów wartościowych, pracownik naukowy; Krzysztof Ksyta - inż. ekonomiki rolnictwa, związany z sektorem bankowym.

Reklama

Do kolejnego etapu konkursu przejdą także: Juliusz Maliszewski - dr nauk humanistycznych, przez wiele lat związany z mediami, zarówno jako dziennikarz jak i pełniący funkcje kierownicze, wykładowca akademicki; Jan Mazurkiewicz - dziennikarz, specjalista zarządzania i komunikowania masowego, posiada doświadczenie na stanowiskach menadżerskich w mediach, specjalista ds. obsługi multimedialnej; Bolesław Samoliński - profesor medycyny, dyrektor Uczelnianego Centrum Zdrowia Środowiskowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego; Sławomir Sokołowski - prawnik, radca prawny, wiceprezes zarządu fundacji na rzecz studentów i absolwentów.

Jak poinformowała rzeczniczka KRRiT Katarzyna Twardowska, termin przesłuchania kandydatów do RN "Radia dla Ciebie" nie jest jeszcze potwierdzony.