Premier Morawiecki: Jeżeli zapomnimy o polskiej wsi, to niech uschnie nasza prawica

| Aktualizacja:

Podczas obchodów Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa w Przysusze premier Mateusz Morawiecki zadeklarował, że rząd nie zgodzi się na żadne zmiany, które pogarszałyby sytuację wsi.

wróć do artykułu
  • ~motek
    (2018-03-11 16:34)
    Baju baju , żeby wszystkim żyło się lepiej a NAJLEPIEJ tym co przy korycie .
  • ~Zorro
    (2018-03-11 17:18)
    Niech uschnie. I prawica i lewica. Słuszna koncepcja.
  • ~heheh
    (2018-03-11 16:57)
    Głębiej właźcie w wiejski otwór. Głębiej i z poślizgiem.
  • ~cyklista
    (2018-03-11 17:05)
    Jeżeli pan premier będzie tak pamiętał o obietnicy rozwoju wsi jak obiecywał konieczność chrystianizacji Europy, ,,to czekaj chłopie latka". Pan premier ma zawsze w pogotowiu wszelkie obietnice, jakie społeczności chcą usłyszeć.Co do chrystianizacji Europy to należałoby zlecić to zadanie T. Rydzykowi za godne miliony dolarów.Ten ma możliwości , bo ma stacje nadawcze w putinowskiej Rosji.
  • ~fajfus
    (2018-03-11 18:01)
    Panie premierze, a jak tam kwiaty które złożył Pan na grobach zdrajców mordujących Polaków i kolaborujących z hitlerowskimi najeźdźcami? Dobrze się trzymają?
  • ~sdf
    (2018-03-11 16:59)
    Ale z bankstera ludowiec :--))))
  • ~stefan4
    (2018-03-11 16:59)
    > Sztuką jest w Brukseli mówić [...] tak byśmy byli zrozumiani i słuchani Pańskiemu Rządowi i Partii jest bardzo daleko do opanowania tej sztuki. Może podpowiem: nieważne, w jakim języku, oni sobie i z polskim poradzą; ważne, żeby do rzeczy.
  • ~że zapytam ??
    (2018-03-11 17:23)
    Panie Morawiecki - jaki człowiek, jaki inteligentny człowiek przejdzie z biznesu/prezesostwa za dziesiątki tysięcy złotych na stanowiska za kilkanaście tysięcy złotych? Coś tu mi nie pasuje. Coś to nawet na patriotyzm nie wychodzi ? że zapytam ??
  • ~wybuch w salonce i trzy na skrzydle
    (2018-03-11 16:26)
    a co tam u ajatollaha abrahama kaufmana RZEPLIÑSKIEGO - zakamuflowanego żyta o pseudonimie RZEPLIÑSKI co nie POzwalał orzekać trzem wybranym POLSKIM sędziom?
  • ~ratio
    (2018-03-11 16:47)
    Pięknie nawiązał do psalmu136(7)- pieśni wygnańców w niewoli babilońskiej tęskniącej za ojczyzną. "Va pensiero..." przyszło mi na myśl z Nabucco G. Verdiego- jeden z najpiękniejszych utworów muzyki operowej...A tu w komentarzach szarość. Tylko wybuch, motek , psychoterapeuta itd ..., eh...
  • ~kkkk
    (2018-03-11 18:31)
    ,,...niech uschnie nasza prawica ? " co na to prezes JK szef zjednoczonej prawicy ?
  • ~sic.
    (2018-03-11 17:04)
    Daj Boze. Amen.
  • ~sondor
    (2018-03-11 17:45)
    Oj Morawiecki, Morawiecki - młody jesteś to nie pamiętasz, już był jeden premier który też twierdził, że może rękę uciąć podniesioną. Ty twierdzisz że może uschnąć, twierdziłeś też że Polskę stać na podwyższenie kwoty wolnej od podatku i co? stać czy nie. To samo będzie ci z ręką - zapomnicie i to zaraz po wyborach a i rączki wam nie uschną - więc radzę nie kłam, bo dostaniesz przydomek "KŁAMCA MORAWIECKI"
  • ~On
    (2018-03-11 18:52)
    No, juz sucha galazka do ampuracji, panie Morawiecki?
  • ~jj23
    (2018-03-11 17:46)
    Już ci usycha - rozum!
  • ~Wiesniak
    (2018-03-11 18:59)
    Patos, patos, patos, slowa, slowa, puste slowa, nic jak slowa! Czyny sie licza, czyny , panie , czas dzialac! Wsie czekaja i male miasteczka tez, bo juz wymieraja. . W malych miasteczkach tylko jeszcze stare babcie, bo dziadkowie juz powymierali. Mlodziez ucieka bo nie ma pracy, albo do duzych miast, albo na Zachod!
  • ~lll
    (2018-03-11 18:51)
    Skrzyżowanie głupoty z patosem. Cała Polska.
  • ~chłop
    (2018-03-11 17:32)
    WODOLEJ
  • ~Mark Twain
    (2018-03-12 20:08)
    Prawica? Czy bardziej zdrobniale nie mozna?
  • ~Klop
    (2018-03-11 19:01)
    G o o p....ek, ob jeszcze nic madrego nie powiedzial!