"Przykręcają śrubę na ostro już od dwóch lat". Cejrowski o konflikcie z władzami Gdańska

| Aktualizacja:

"Postać Pana Cejrowskiego nie pasuje do pozytywnego wizerunku Jarmarku Dominikańskiego, jaki chcemy kreować" -  tak znany podróżnik odpowiada na oświadczenie władz miasta Gdańska, po tym jak usunięto go z terenu Kaplicy Królewskiej.

wróć do artykułu
  • ~gość
    (2019-08-06 15:57)
    A 10 mieszkań i 30 kont bankowych wizerunku miasta nie psuło?????
  • ~Fedor
    (2019-08-06 16:16)
    Ciekawe, jaki wrzask by się podniósł, gdyby jakiś samorząd nie zgodził się na wynajem miejsca pod stoisko z literaturą spod znaku tęczy. Nasłuchalibyśmy się o pisowskim zamachu na wolność słowa, nękaniu mniejszości itp itd.
  • ~Tolo
    (2019-08-06 16:23)
    Błazen wyklęty?
  • ~luz
    (2019-08-06 18:04)
    Ten pan nielegalnie zarabiający nie ma Polskiego obywatelstwa a więc dobrze że szuje bez wstydu pogonili,
  • ~luzak
    (2019-08-06 19:32)
    Adamowi było wolno wszystko.
  • ~za kogo sie on uwaza
    (2019-08-06 20:17)
    Pan Cejrowski to przeciez pan Cejrowski jego to samo prawo co dla innych nie powinno obowiazywac. Ten pan juz pokazal wielokrotnie co potrafi miedzy innymi na antenie TVP z panem Rachoniem.
  • ~Iglo
    (2019-08-06 21:13)
    Trzeba było przyjechać do Mrągowa a nie do Gdańska to byłby luz. Ale pewnie zyski były mniejsze i się nie opłacało. :D Tam by chociaż coś wpadło a tak kicha z interesu :P
  • ~Terrain ahead!_Terrain ahead!_Pull up!_Pull up!!
    (2019-08-06 21:24)
    Gdzie pan Cejrowski, obywatel Ekwadoru, człowiek który zrzekł się polskiego obywatelstwa płaci podatki z tytułu dochodów ze sprzedaży swoich książek, z tytułu apanaży za emisje swoich programów podróżniczych (bardzo dobrych nawiasem mówiąc) ??
  • ~ghjnm,
    (2019-08-06 22:03)
    Niech pan cejrowski opublikuje odmowe Gdanska, to uwierzymy. Inna sprawa- dobrze, ze sie mowi o Gdansku, bo przypomina mi sie zamach na adamowicza. Grzebie w internecie i natrafiam na coraz to ciekawszych "ojcow"- z ktorymi tez pewnie mial kontakt obrotny adamowicz. Mowilo sie, ze zostal zamordowany przez chorego. A moze tego chorego czlowieka ktos wykorzystal, bo adamowicz zrobil sie za pazerny i za duzo nazbieral, zdradzajac "wartosci"? Przeciez majchrowskiego za podobne rzeczy tez chyba wywalono z jakiegos tam zwiazku nowoczesnych templariuszy......
  • ~lon
    (2019-08-06 22:22)
    cejrowski z malej litery celowo sprzedaje dalej swoje ksiazki bez kasy fiskalnej, maly geszefciaz skapy jak krakowiak.
  • ~KONSTY.TUCJA
    (2019-08-06 22:39)
    Tam jest strefa wolna od katoPiSbolszewików !!!!
  • ~Szyba
    (2019-08-07 07:11)
    Takie szuje trzeba gonić i wcale nie chodzi o poglądy polityczne . Zrzekł się obywatelstwa to niech spada , pseudo katolicki pajac !
  • ~Polak maly
    (2019-08-07 08:33)
    Dziwię się że Polski Rząd nie reaguje na zaczepki P. Falkiewicz, bylo,,nie bylo prezydenta Gdanska, czyli części Polski. Działania obecnych władz Gdanska, przypominają do złudzenia, wydarzenia z 1939r. Jeszcze jest czas na reakcję...Jeszcze.
  • ~e
    (2019-08-07 08:42)
    Do wizerunku wolnego miasta
  • ~alf
    (2019-08-07 08:46)
    woli promować tęczowych , a Cejrowski jest jej przeciwnikiem i jej też chyba za bardzo nie popiera. Pewnie nie weźmie udziału w radosnym korowodzie w dniu 1 IX ., anie nie płaci datku na platfusów
  • ~Gdanszczanin
    (2019-08-07 09:51)
    Cejrowski wyp......aj z Gdanska. Najlepiej do Ekwadoru
  • ~Dm 2
    (2019-08-07 10:40)
    Cejrowskiemu handelek w Ekwadorze nie idzie?? Plantacje bananów zamienił na kawę i też nie idzie? A biały śnieg idzie?? Bidulek, narozrabiał pewnikiem w Ekwadorze, to teraz tu się panoszy. Niech idzie dalej na wschód przez Bug, na boso i z ostrogami w tym tam.
  • ~Ella
    (2019-08-07 15:32)
    PO to zło
  • ~E meryt
    (2019-08-07 15:33)
    Trzeba było ich przechytrzyć i oflagować się tęczowo, to by nie ruszyli
  • ~JA:
    (2019-08-07 22:08)
    To jest niewazne, jakie ma obywatelstwo. Przeciez Gdansk tak sie opowiada za przyjaznym nastawieniem do uchodzcow, ludzii LGBT, ocokrajowcow i chlubi sie demokracja. Chcecie kreowac pozytywny wizerunek. I co Pan Cejrowski nie pasuje? A czemoz to? Nie jest wystarczajaco demokratyczny? Czy gdanska demokracja jest inna? Gdanska demokracja to jest taka, ktora swietuje radosnie - z zaproszona liczna delegacja niemiecka - pochodami, spiewem i tancem, wybuch II wojny swiatowej na grobach zabitych polakow. Ciekawe jakie piosenki bedziecie spiewac? Ich wünsche euch viel Spaß am Feiern! Die ganze Polen schaut euch zu und wird mit euch mitfiebern! Gdanszczanie obudzcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może zainteresować Cię też: