Nominaci Ziobry sami sobie przyznali kompetencje. "Iustitia": Nadużywają uprawnień

Powołani przez ministra sprawiedliwości zastępcy rzecznika dyscyplinarnego nie mogą wszczynać postępowań przeciwko szeregowym sędziom rejonowym i okręgowym. A jednak to robią

wróć do artykułu
  • ~taxi
    (2019-09-04 16:21)
    25.05.2017 do ministra sprawiedliwości wpłynęła petycja mieszkańców Elbląga o odwołanie prokuratora rejonowego jarosława żelazka. Dlaczego Ziobro boi się opublikować jej na stronie ministerstwa zgodnie z ustawą o petycjach z dn.11.07.2014 (Dz. U. z 2014 r. Poz. 1195 art. 8 §1 )? Dlaczego do dnia dzisiejszego nie udzielił odpowiedzi autorom petycji.
  • ~adamos
    (2019-09-04 10:47)
    przestępstwo sądowe jestt bardzo wysoko karane. Ci sędziowie wkrótce zapoznnają sie z inna cześcia wymiaru sprawiedliwości
  • ~Weteran
    (2019-09-04 09:49)
    "O"
  • ~Szary Wilk
    (2019-09-04 08:56)
    Po wielu wpisach widzę, że farma wzięła się za robotę. Grosz do grosza i będzie kokosza.
  • ~kierowca
    (2019-09-04 08:28)
    Co znaczy PiS,Piebiak i Sasin,Pawłowicz i Sasin,Piebiak i Szmitd,Pawłowicz i Szmitd.
  • ~Musza kiedys siedziec
    (2019-09-04 08:25)
    jacy z nich prawnicy jak lamia prawo o czym wy mowicie bo nie ogarniam to jest kasta najwiekszych d---li w mnisterstwie na czele ze zrem
  • ~importer
    (2019-09-04 08:23)
    Tam w PiS nic nie dzieje się bez wiedzy prezesa Kaczyńskiego to jego marionetki.Boże spraw żeby PiS przegrał nadchodzące wybory.
  • ~zniknęli
    (2019-09-04 07:16)
    GDZIE JEST mała Emi i sędzia Cichocki???
  • ~soros
    (2019-09-04 07:10)
    Miejmy nadziej, że w końcu Lustitia zostanie zdelegalizowana.....gdyby nie veto Dudy już dawno tak powinno być
  • ~Guciu
    (2019-09-04 07:03)
    Ośla ławka plus minus gruz i będzie luz.
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2019-09-04 06:56)
    Cały system oparty na woli jednego człowieka z kompleksami.
  • ~NOR
    (2019-09-04 02:53)
    Jakiego prawa , interpretowanego przez lustitie i kaste na swoja strone ?
  • ~0ßoplö
    (2019-09-03 22:18)
    "Prezes Iustitii: Gdyby wszystko odbywało się zgodnie z prawem, to większości głośnych postępowań dyscyplinarnych by nie było" - jak juz jestesmy przy gdybaniu, to zdanie powinno sie zaczynac tak: gdyby bylo jak bylo........
  • ~Andy
    (2019-09-03 21:22)
    Kochajmy sedziow, moze kiedys bedziemy ich potrzebowac. Chory system, bylem kiedys uczestnikiem rozprawy w Polsce. Wiekszosc czasu zajmowalo sedziemu upominanie mnie, ze musze sie zwracac "wysoki sadzie" albo "panie przewodniczacy" czy jakos tak mimo, ze byl sam oprocz protokolantki. I za kazdym razem wstawac. W Niemczech, gdzie mieszkam, siedzielismy wszyscy przy malym biurku pani sedziny i po prostu rozmawialismy, jedyne upomnienia to bylo prosze troche ciszej bo za sciana jest inna rozprawa i wszystko slychac. Protokolowalo sie tylko to co kazdy chcial. W Polsce kamera i mikrofon caly czas w rozprawie cywilnej o to aby sie dogadac i uzgodnic a nie klocic. Ale mamy przyjaciol za oceanem a nie za miedza i od nich sie uczymy.
  • ~habor
    (2019-09-03 21:22)
    Justitia, to związek zawodowy sędziów, których tworzenie i działalność w świetle zapisów ustawy o ustroju sądów powszechnych, jest zabroniona. Ziobro w trybie pilnym powinien rozwiązać Justitie, a jej członków pozbawić prawa wykonywania zawodu! Amen!
  • ~leming
    (2019-09-03 21:18)
    Zgnilizna PO bolszewicka nic po za tym.
  • ~paragrafy
    (2019-09-03 21:08)
    "Justynka" niby brzmi dumnie, ale tak naprawdę grupa zuchów, która zdobyła się na odwagę.
  • ~olaf
    (2019-09-03 20:52)
    Czyli dalej by kradli brali łapówy i wszystko chowali pod dywan. Obłuda aż piszczy takich sędziów od razu na zieloną trawkę i niech szukają innej pracy a nie udawali PANÓW bo takimi nie są .
  • ~Kubuś IVb
    (2019-09-03 20:30)
    Tatuś mówi że cały ten szlam - POstkomuny z PRUSAKIEM TUSKIEM na czele to trzeba zakopać, zasypać i zaorać !!!
  • ~ivo
    (2019-09-03 20:29)
    Justitia to gmiazdo politykierów w togach.

Może zainteresować Cię też: