Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Zabił pięcioletnią córkę, bo "puściły mu nerwy". O zbrodni opowiada bez emocji

17 kwietnia 2015, 08:50
RMF informuje, że 31-latek spokojnie, rzeczowo opowiadał o szczegółach zbrodni. Ojciec dziewczynki przyznał się do zabójstwa. Jak relacjonował, odebrał córkę z przedszkola i pojechał z nią do nadmorskiego parku w Brzeźnie. Tam - jak wyjaśniał w trakcie przesłuchania - stracił panowanie nad sobą, bo dziecko... coś do niego mówiło. Jak dowiedział się reporter RMF, mężczyzna "bez cienia żalu" opowiadał o tym, jak zabił córkę. Z ustaleń śledczych wynika, że 31-letni ojciec brutalnie pobił córkę i zostawił w lesie. Ciało dziecka znalazł spacerowicz. Godzinę później policja zatrzymała ojca, który był jednym z głównych podejrzanych w tej sprawie. Wcześniej matka dziewczynki, która przyszła po nią do przedszkola, zgłosiła zaginięcie dziecka. Wiadomo już, że mężczyzna leczył się psychiatrycznie. Prawdopodobnie miał również problemy z nałogiem narkotykowym.
RMF informuje, że 31-latek spokojnie, rzeczowo opowiadał o szczegółach zbrodni. Ojciec dziewczynki przyznał się do zabójstwa. Jak relacjonował, odebrał córkę z przedszkola i pojechał z nią do nadmorskiego parku w Brzeźnie. Tam - jak wyjaśniał w trakcie przesłuchania - stracił panowanie nad sobą, bo dziecko... coś do niego mówiło. Jak dowiedział się reporter RMF, mężczyzna "bez cienia żalu" opowiadał o tym, jak zabił córkę. Z ustaleń śledczych wynika, że 31-letni ojciec brutalnie pobił córkę i zostawił w lesie. Ciało dziecka znalazł spacerowicz. Godzinę później policja zatrzymała ojca, który był jednym z głównych podejrzanych w tej sprawie. Wcześniej matka dziewczynki, która przyszła po nią do przedszkola, zgłosiła zaginięcie dziecka. Wiadomo już, że mężczyzna leczył się psychiatrycznie. Prawdopodobnie miał również problemy z nałogiem narkotykowym. / PAP / Adam Warawa
Wstrząsające ustalenia ze śledztwa w sprawie śmierci pięcioletniej dziewczynki w Gdańsku. Ojciec, który przyznał się do zabójstwa własnej córki, ze stoickim spokojem opowiadał śledczym, że zabił, bo "puściły mu nerwy" - donosi RMF.
Reklama
Reklama
Tematy:
policja ojciec zabójstwo prokuratura Gdańsk morderstwo corka
Reklama

Komentarze (36)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • RAT MED
  2015-04-21 12:44
  PRZYWRUCIC KARE ŚMIERCI
  0
  zgłoś
 • Do Wkurzonej
  2015-04-20 07:51
  Wkurzona, masz racje, co z tego, ze chory, taki bydlak mysi być wyeliminowany, zero uczyć, to nie człowiek, od razu do bunkru z nim i katować , a później bez jedzenia zostawić, jeszcze na malutkiej dziewczynce się wyżyc, po tych doniesieniach bylam w sklepie i była akurat dziewczynka w wieku 5 lat, az mi się slabo zrobilo, ta kupa miecha to nie człowiek, zwierze tez nie, tacy zwyrole, to nawet nie powinni mieć prawa do adwokata, do zadnych fundacji helsińskich, co taka malutka istota musiala przejść za tragedie, teraz dramat jej rodziny, o tym tez nikt nie mowi, a to miecho się wypowiada bez zalu, sledczy przecież sa humanitarni i takie scierowo opowiada ze stoickiem spokojem, o tym jak zakatował włąsna corek, o tym jaka katorge przeszla, przeciez to jest jaas KPINAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,musi być zaostrzenie , ludzie to my jesteśmy odpwoedzialni za dzieci w naszym społeczeństwie.
  0
  zgłoś
 • gość
  2015-04-18 17:23
  Zupełny brak szacunku dla cudzego życia a szczególnie w swojej swojej rodzinie,
  to już katastrofa do potęgi.
  0
  zgłoś
 • z
  2015-04-18 11:18
  Zabrał zycie niech odda własne części.
  0
  zgłoś
 • socjolog
  2015-04-17 18:58
  POlska to chory kraj i to się ludziom udziela.Słabi bez pracy nie radzą sobie w tym bałaganie.Nic nie pomoże podpis prezydenta antyprzemocowy,dopóki nie zmieni się fatalna sytuacja w kraju.
  0
  zgłoś
 • myślcie trochę
  2015-04-17 18:14
  Jak czytam to wszystko to...szok.No bo...jaki on biedny,nerwy mu puściły a tak w ogóle to on nie jest winny bo zaćpał i miał wizje albo co,ale jest grzeczny bo mówi sPOkojnie i przyznaje się do błędu,nawet inteligentny bo mówi logicznie...CZY WAS JUŻ KOMPLETNIE PO..BAŁO???!!!Ciekawi mnie tylko,czy to przyznanie się i te nerwy oraz ćpanie,będą okolicznościami łagodzącymi dla szanownego(nie mylić z szanowanym)sądu.Pytanie za 100 punktów-po co poszedł po dziecko bez zgody matki???
  0
  zgłoś
 • badz madry synu moj i nie idz szlakiem zla
  2015-04-17 15:18
  Niektorzy mysla ze demony istnieja tylko w horrorach...Przeciez szatan i demony to niewidoczna sila ale bardzo zla i "szepty" zabij to nie zart,tylko tzrba uwazac i nie dopuszczac ich "do swego umyslu" a narkotyki do wlasnie furtka do demonow.Poszukaj o tym sa powazne analizy
  0
  zgłoś
 • realista
  2015-04-17 14:49
  Przynajmniej co czwarty Polak ma problemy z agresja i panowaniem nad soba co widac wszedzie od zachowan na drodze po urzedy skonczywszy. Nie dziwi wiec ze dla kazdego obcokrajowca Polacy to agresywni i nieokrzesani paranoicy z których spora cze nadaja sie na leczenie.
  0
  zgłoś
 • JP
  2015-04-17 13:41
  Lewacka śpiewka:
  - to biedny człowiek, nie ma pracy
  - chory, nie może iść do więzienia (po 6 miesiącach wyjdzie ze szpitala "zdrowy")
  - trzeba zalegalizować ćpanie
  - przestraszył się policji i coś połknął
  - był molestowany w dzieciństwie
  - ograniczona poczytalność: 4 lata (wyjdzie po dwóch)

  Oczywiście może się okazać, że to jest "ktoś" albo kuzyn "kogoś": wtedy to będzie pomroczność jasna (rok w zawieszeniu na 2 lata).
  0
  zgłoś
 • zimno
  2015-04-17 13:37
  No to sobie kobieta wybrała chorego psychicznie narkomana.
  0
  zgłoś
 • 123
  2015-04-17 13:30
  na pniak tego sqna i tępym toporem na czynniki pierwsze
  0
  zgłoś
 • baca
  2015-04-17 13:06
  re:karioka

  Czy kara śmierci wyeliminuje psycholi??? NIE.

  Tak, ale na pewno będzie ich mniej !
  1
  zgłoś
 • bolek
  2015-04-17 12:47
  Zapewne POmroczność jasna !
  0
  zgłoś
 • owsik
  2015-04-17 12:47
  róbta co chceca
  0
  zgłoś
 • wkurzona
  2015-04-17 12:13
  Tak zwana choroba czy niedojrzałość to nie jest usprawiedliwienie dla tak strasznej zbrodni. Dlaczego "psychiatrzy" chcą usprawiedliwić tego gnoja? Żeby uniknął kary? Dlaczego rozczulamy się nad zbrodniarzem, gdy już tragedia stała się faktem? Wyeliminować śmiecia - szkoda, że wcześniej go nie wykastrowano, żeby nie płodził dzieci.
  0
  zgłoś
 • andre64
  2015-04-17 12:09
  Kara smierci powinna zostac przywrocona
  Zniewiesciala Europa przez taka polityke gdzie przestepca ma wieksze prawa niz uczciwy czlowiek , zmierzch cywilzacji europejskiej
  0
  zgłoś
 • misiek
  2015-04-17 12:06
  Mnie też puszczają nerwy. Jeśli sąd zagwarantuje mi bezkarność, chętnie zatłukę tego ********* na śmierć...
  0
  zgłoś
 • anty facebook
  2015-04-17 11:38
  a pamiętacie wspaniałą kampanię "..nrkotyki-najlepszy sposób aby zmarnować sobie życie" ? dlaczego tego nie pokazują w Tv tak często jak te cholerne reklamy piorące mózgi i seriale tasiemcowe szkodzące całemu społeczeństwu? :/
  0
  zgłoś
 • Marchołt
  2015-04-17 11:21
  Re: Kielczanin
  "Wychowanie bezstresowe" jest mitem wymyślonym na potrzeby zwolenników bicia dzieci. Każde wychowanie wiąże się ze stresem. Ale czym innym jest stawianie granic, uczenie odpowiedzialności, stosowanie kar wychowawczych, a czym innym bicie. Naprawdę jest wiele lepszych sposobów wyładowywania frustracji. Wszelkie badania nad agresją, a także statystyki potwierdzają, że osoby będące ofiarami przemocy jako dzieci, są potem bardziej agresywne w życiu dorosłym.
  0
  zgłoś
 • aga
  2015-04-17 11:19
  Powinna wrócić kara śmierci niech ten polski rząd zrobi coś w końcu sensownego!!! Jak można zabić kogokolwiek a szczególnie takie niewinne dziecko :( Wyrazy współczucia dla rodziny taka tragedia jest nie do opisania :(
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama