Wielki spis odbiorników RTV budzi ogromne kontrowersje. Wątpliwości mają nawet resort cyfryzacji i Poczta Polska

Pomysł z rejestrem klientów płatnych telewizji, jaki miałaby stworzyć Poczta Polska, budzi ogromne kontrowersje.

wróć do artykułu
  • ~Mnietek
    (2017-04-18 11:23)
    TVP to jest po prostu świetny geszeft zawłaszczany przez kolejne ekipy. Celem jej działania jest wyłącznie nabijanie kasy znajomym królika i robienie propagandy aktualnie rządzącej ekipie darmozjadów. Płacenie na to abonamentu to jakaś kpina i próba narzucenia ludności kolejnego haraczu. Stop złodziejom publicznych pieniędzy. Nie ma żadnej misji, są reklamy trucizn, które oferują nam koncerny i propagandowa sieczka od rana do wieczora.
  • ~icek
    (2017-04-18 12:01)
    Telewizja REŻYMOWA jest PiSowska , niech płaci MOTŁOCH który na nich głosował , dziennik telewizyjny w stanie wojennym był bardziej obiektywny .
  • ~ktoś
    (2017-04-19 08:04)
    PiS-owska UBECJA szaleje!
  • ~stefek
    (2017-04-18 10:03)
    wystarczy usunac niektore mendy plujace na Polske i Polakow ,zatrudnic uczciwych ludzi nie klamiacych i zmienic program a liczba placacych wzrosnie na pewno.Tuskowi dobrac sie do skory ,ktory chcac wygrac wybory zachecil do nie placenia abonamentu i na to powoluje sie wiekszosc nie placacych .
  • ~ktoś
    (2017-04-18 08:22)
    Niech ta PRYWATNA FIRMA KOLESIÓW PiS przestanie wykręcać cuda-wianki! TO JEST BEZPRAWIE, gdy w ten sposób chcą być finansowani!
  • ~Anty pis
    (2017-04-18 20:06)
    Jedyne wyjście to zakodować, będę chciał coś mądrego obejrzeć to sobie wykupie, śmieci reżimowych nie mam ochoty oglądać!
  • ~Zetore
    (2017-04-18 08:54)
    Mamy XXI wiek, a rząd nie potrafi uregulować tak prostej sprawy. Abonament płacono za komuny. Komunistyczna TV , 1 i 2 program utrzymywany był z pieniędzy narodu. Komuna padła, mamy w tv setki innych programów i żyjemy w kraju, w którym płaci się za to co się ogląda. Czy ja płacę abonament z kino tylko dlatego, że mogę do niego pójść? Nie ! To dlaczego mam płacić za TV tylko dlatego, że mogę odpierać TVP? Ja tych programów nie oglądam więc poproszę operatora o ich wyłączenie i co? Dalej muszę płacić? Za co? Za telewizor? w XXI wieku gdzie ludzie szykują się do lotu na Marsa? Czy ktoś jest tutaj chory psychicznie? Najpierw proszę pokazać zarobki tuzów z TVP. To nasze pieniądze składają się na ich pensje. Jest coś takiego jak kanał zwrotny - umozliwić on może naliczenie opłaty za tvp wg ilości minut oglądania. Okaże się, że tego nikt nie ogląda, bo co mamy w TVP? Na okrągło te same gęby skaczących błaznów przed kamerami z Warszawy, lub przemówienia katolickich masonów z naćpanym wzrokiem hipnotyzera z krainy deszczowców. Jeżeli będziemy boksować w takich samych działaniach jak 70 lat temu to nigdy się nie rozwiniemy. Abonament na cokolwiek to zapewnienie sobie stałego i zrównoważonego dochodu i to nie małego skoro za jeden odcinek programu płaci się 25.000 zł !
  • ~wladek
    (2017-04-18 09:54)
    Będą rejestrować winnych gwałtu. Mnie też pewnie zapiszą. Sprzęt MAM.
  • ~Kasia
    (2017-04-18 16:58)
    Po pierwsze to najpierw trzeba zmienić nazewnictwo tego twora "opłata za użytkowanie radioodbiornika i telewizora".... Cóż na zakup tegoż sprzętu nikt mi nie dał kasy więc uzytkuje za swoje. W chwili obecnej nawet na kablowce nie ma na czym oka zawiesić a co dopiero na publicznej..
  • ~Ppp
    (2017-04-18 07:59)
    Programy telewizyjne są zbyt niskiej jakości, by za nie płacić - reklamy, seriale paradokumentalne, głupkowate teleturnieje... Jak chcę obejrzeć co wartościowego, to ciągnę z internetu, a oglądam na telewizorze z pen-drivea. Pozdrawiam.
  • ~po niemiecku
    (2017-04-18 12:07)
    Cieszcie sie , ze nie placicie tak jak obowazkowo kazdy Niemiec (laskawie wylaczono z oplat slepych) 45 euro kwartalnie, a teraz z racji wprowadzenia dvb t2 kupno nowego receivera i 70 euro rocznie za normalne prywatne kanaly uginajace sie od reklam - oczywiscie specialne tematyczne kanaly sa dalej platne osobno
  • ~juka
    (2017-04-18 15:34)
    Ja place za polsat i orange bo mam internet i co trzeci abonament tez mam placic bo pis tak chce a w **** niech nas caluja za co mamy o tak placic na ich zachcianki premie itd.
  • ~wola
    (2017-04-18 12:40)
    ..pieski na smyczy, pismaki z der dziennik i jego wydawcy obleśnego M.Dekana waszym działaniem są wytyczne waszego pryncypała: szczucie i judzenie.....
  • ~abo na ment
    (2017-04-18 12:42)
    ...czy w Niemczech jest obowiązek płacenia abonamentu wszystkich użytkowników czy nie...??? do kogo należą mendia...???? do obcych czy szwabów...???
  • ~ale się dzieje.
    (2017-04-19 08:29)
    Jak donosi Der Dziennik w niemczech wielki spis i liczenie halek i biustonoszy.
  • ~qaduq
    (2017-04-18 11:10)
    Dziwne zamieszanie. Czy nie warto skorzystać z wiedzy wiarygodnych specjalistów z IPN, którzy w lokalu dawnej węgierskiej restauracji przy Marszalkowskiej mogą sięgnąć po dokumenty i przypomnieć, jak ten problem rozwiązali kuturtregerzy znad Szprewy? Najpierw zabrać wszystkie odbiorniki, a potm wydawać tylko prawdziwym słuchaczom, deklarującym dobrowolnie płacenie abonamentu i korzystanie ze słusznych audycji. Pozostałym podłączyć reglamentowana telewizję kablową na zasadzie dodatkowego doposażenia mieszkań za stosowną oplate. Jak chamstwo chce sobie oglądać coś innego, paszport w garśc i za granicę. Sąsiedzi z pewnością zapewnia komfort oglądania wszystkich programów jak leci. I po sprawie.
  • ~może nie?
    (2017-04-18 08:53)
    Jeżeli mamy płacić za TV, to za taką TV, w której nie ma reklam. Tak jest w całym cywilizowanym świecie.
  • ~blu
    (2017-04-18 10:05)
    nie płacę i płacił nie będę na tv reżimową
  • ~ZWZ POLSKA
    (2017-04-19 16:46)
    Proszę ten rząd I korupcji niech wprowadzą abonament za lodówkę , pralkę , telefon komórkowy, laptop , notebook ,Iphone , smartphone , Xbox komputer wszystkie ładowarki elektryczne , baterie , słuchawki , radiostacje, podwyżka tak 50% i będzie super , TAK jak W KOREI PÓŁNOCNEJ
  • ~Pisdogan
    (2017-04-18 11:48)
    Więc wojna,każdy odbiornik musi być rejestrowany i opłacany,dobrze że nie ma kary śmierci jak za okupacji,ale jak w Turcji,też będzie referendum w sprawie kary śmierci,dlatego pis chce się uniezależnić od prawa Unijnego.

Może zainteresować Cię też: