Ile dostają miesięcznie Rachoń, Holecka czy Ziemiec? Ujawniamy zarobki gwiazd Telewizji Polskiej

| Aktualizacja:

TVP pożyczyła z budżetu państwa 800 mln zł, żeby mieć na programy i rozwój technologii, ale swoim najważniejszym dziennikarzom pieniędzy nie skąpi.

wróć do artykułu
  • ~Obserwator.
    (2017-12-03 23:12)
    Ja myślałem, że jak "Dobra zmiana"- to ukruci się złodziejstwo w postaci wysokich zarobków prezenterów w TVP. A tu oczy przecieram ze zdumienia - Sz.p.redaktor Holecka 40 tys.zł. na miesiąc , więc okradanie Polski, oczywiście w ramach prawa trwa nadal. "Kowalskiemu" musi wystarczyć 2 tys.zł.- to jest sprawiedliwy podział pieniędzy wg.PiS-u. Płaćmy więc abonament, aby kałabuchom zapewnić to "minimum"egzystencji. Jak długo jeszcze będą istnieć dwie Polski???
  • ~IGO
    (2017-10-12 12:30)
    Co się Dziwicie przecież PIS to ***************** głupota jest nieograniczona,a efekt rządy Eunucha wielkiego Jarusia.Wszyscy obudzimy się w ręką w nocniku jak nędza dosięgnie większość społeczeństwa,ale wtedy będzie po ptokach i jadąc do Cieszyna trzeba będzie mieć wizę
  • ~Sabina
    (2017-10-06 19:48)
    Mają super wiedzę to się należy nie jak w TVNie Rymanowski same ściemy wiedzy za grosz jeszcze bym go obciążyła za słabą oglądalność że ludzie się odwrucili od tych BREDNI
  • ~adrenalina
    (2017-10-05 16:40)
    Ja p....lę za co im tyle płacą? Ile godzin miesięcznie poświęcają się publicznie. Czy tyle ile szary człowiek za 1500-2000 zł za ciężką harówkę. Nic dziwnego, ręka rękę myje i obydwie brudne. A głupie społeczeństwo niech ich utrzymuje płacąc abonament. Tylko za co? Przecież to się ulewa jak człowiek na nich patrzy, nie mówiąc że słuchać się nie da.
  • ~lolou
    (2017-09-28 07:37)
    To teraz ujawnijcie zarobki w TVN!
  • ~wnusio już bez telewizora
    (2017-09-14 18:43)
    babciu pamiętaj o opłacie abonamentu - musisz dbać o swoje gwiazdy, żeby codziennie mieć właściwy obraz tego co dobrego zrobił dla nas PIS - płać regularnie ze swojej renty na pana Ziemca - tak dobra zmiana jest warta każdych pieniędzy
  • ~t
    (2017-09-14 17:20)
    Stara prawda. Najwięcej złodziei jest pod latarnią. Dodatkowo ujawnia się że PiS partia sprawa i sprawiedliwości tak samo umozliwia kradzieże publicznego "grosza" jak PO. Aktorzyna - prezenter zgarnia miesięcznie do kieszeni tyle co 10-15 górników, hutników i innych ludzi ryzykujacych w pracy życiem i zdrowiem.
  • ~ewa koby
    (2017-09-13 23:13)
    ewa koby kazdy polak po 18 roku zycia powinien otrzymywac podstawowa pensje min 1500 eu miesiecznie i dopiero zacznie sie epoka demokracji w eu to dodyczy wszystkich obywateli uni eu tylko wtedy potrzebujemy erudycji politykow demkracji a nie demo okradacji
  • ~Teoretyk komunizmu
    (2017-09-13 18:20)
    A wicie Panicze dlaczego tak długo komunizm budowano inić z tego nie wyszło bo Ci co rządzili żyli jak kapitaliści- a jak by ogłosili ,że mamy już komunizm to by musieli po sobie nawet w kiblu sprzątać.
  • ~Czerwience z TVN
    (2017-09-13 12:44)
    Te ZŁOTE Liski opływały w ZŁOCXIE za dwie godzinki w tygodniu i 80 TYŚ za występ nie jak ci Holecka Rachoń czy Ziemniec co prowadza KILKA DZIENNIE
  • ~wert
    (2017-09-12 21:17)
    Ciekawe ile dostają na rękę dziennikarskie "gwiazdy" w Dzienniku?.
  • ~myyślący
    (2017-09-12 21:00)
    Jak te całe wazeliniarskie towarzystwo ,można nazwać gwiazdami ?
  • ~ooo
    (2017-09-12 12:39)
    POkraśko brał ponad 70 tys ... to teraz biedota
  • ~Praktyczny
    (2017-09-12 09:40)
    Jak dają to brać .....
  • ~Polo
    (2017-09-12 06:44)
    Przysiegali pisowi wiernosc wiec zarabiaja odpowiednio a bron boze zeby cos innego mowili bo od razu na bruk
  • ~Drzewica
    (2017-09-12 01:25)
    Uczciwi i sprawiedliwi doceniają postawę szlachetnych osób oddających się pozytywnej pracy dla społeczeństwa i rezygnujących z bardzo wysokich dochodów, czyli nie pazernych, takich jak Józef Piłsudzki, Mateusz Morawiecki, Jarosław Kaczyński. Ich przeciwieństwem są tacy jak; Donald Tusk, Hanna Gronkiewicz-Waltz czy też Rostowski Petru Komorowski!
  • ~Drzewica
    (2017-09-12 01:12)
    Jestem wyznawcą chrześcijańskiego zawołania; wolność, równość, braterstwo! W ślad za nim uważam wysokie rozpięcie płac w społeczeństwie za nieuczciwe, niemoralne i złe bo nieracjonalne! Mediana wynosi ok. 2,5 tys. zł. na miesiąc, więc płace wyżej usytuowanych w hierarchii osób mogą być podwojone, potrojone, ale nie aż dziesięciokrotnie wyższe!!!
  • ~prawda
    (2017-09-11 23:25)
    Dorwal sie PiS do obfitego koryta i wyzera. Trafila sie PiSowi dojna Ojczyzna i doja na wszystkie mozliwe sposoby. To ludzie bez honoru. Krytykowali u poprzednikow to, co teraz sami robia. Chapia cala geba, grabia te Ojczyzne lapami.
  • ~kk
    (2017-09-11 22:44)
    Napiszcie ile zarabiał niejaki kłamca lisisko!(patrz program w którym obrabiali córkę Prezydenta)
  • ~Judasz
    (2017-09-11 21:56)
    Mają te swoje 30 srebników.

Może zainteresować Cię też: