Samson do Rigamonti: Proszę sobie wyobrazić, jaką siłę rażenia mogłyby mieć słowa Jarosława Kaczyńskiego potępiające przemoc domową

| Aktualizacja:

Organizacje pozarządowe zajmujące się przemocą wobec kobiet nie dostają pieniędzy na działania, a prezydent Duda zachęca do niestosowania prawa w imię świętości rodziny i tradycji. No to na tym nagraniu możemy usłyszeć, co się dzieje w tych świętych rodzinach - mówi w rozmowie z Magdaleną Rigamonti, Hanna Samson, psycholożka, pisarka i publicystka. Autorka m.in. "Wojny żeńsko-męskiej i przeciwko światu" oraz "Życia po mężczyźnie".

wróć do artykułu
  • ~Młoda
    (2017-04-24 15:19)
    Komentarze :( Najlepszy dowód na to kim są polscy mężczyźni. To też pokazuje, że skala problemu przemocy mężczyzn wobec kobiet i dzieci jest w Polsce ogromna. Dobrze, że media udostępniają zwyrodnialcom sekcję komentarzy. Powinni kobietom eksponować swoje "walory".
  • ~Młoda
    (2017-04-24 15:13)
    Dorastałam w domu, w którym ojciec stosował przemoc i mogę powiedzieć, że w naszym przypadku było tak, a ojciec był alkoholikiem, że po pewnym czasie spokoju sam sobie wyszukiwał pretekst do bicia, choćby w postaci wspomnień w rodzaju "a 20 lat temu..." i zaczynało się picie i bicie. Kto chce uderzyć to kij zawsze znajdzie
  • ~ale refleks
    (2017-04-23 23:58)
    Niestety, brak refleksu. Kaczyński już wyrzucił tego faceta z partii i teraz może mu nagwizdać. Poniała?
  • ~aleks
    (2017-04-23 23:51)
    Czego ta baba, dziennikara, jeszcze chce? Swoje oburzenie wyraził wiceminister Jaki, oburzenie wykazała Rafalska... Może głos powinien zabrać król Europy Donek...
  • ~aleks
    (2017-04-23 23:41)
    Czego ta baba, dziennikara, jeszcze chce? Swoje oburzenie wyraził wiceminister Jaki, oburzenie wykazała Rafalska... Może głos powinien zabrać król Europy Donek..
  • ~Mirka
    (2017-04-23 23:04)
    Niedługo dzięki partii rządzącej ludzie nie będą odrózniali , co to jest przemoc. To największe osiągnięcie PiS - nie ma przemocy. Gratulacje.
  • ~Jan
    (2017-04-22 13:33)
    Fajny pies.
  • ~agnieszkakantor79092903
    (2017-04-22 11:43)
    863wieslaw. Repolonizować media!
  • ~Renata
    (2017-04-22 10:20)
    trochę szkoda, że ta pani, która jest z wykształcenia psychologiem nakłada maskę mężczyzny jako wyłącznemu sprawcy przemocy, a ofiarą wg niej są wyłącznie kobiety.... jako psycholog powinna wiedzieć i to głośno wyartykułować, że statystycznie rzeczywiście agresorami bardzo często są mężczyźni, ale niestety bywają nimi też kobiety...dramaty w takiej sytuacji sa równie duże, a o pomocy krzywdzeni przez agresywne baby panowie mogą zapomnieć- czekają ich co najwyżej szyderstwa otoczenia....
  • ~dindon
    (2017-04-22 09:27)
    Bardzo wymowne zdjęcie ! Pies zamiast faceta. To jest model współczesnej oświeconej kobiety, faceci ********** aż się kurzy. Założę się że śpi z tym psem.
  • ~slazak
    (2017-04-22 09:18)
    Czemu sie dziwic, ministrant A. Duda ma takie wlasnie wychowanie
  • ~Macisław Płatow
    (2017-04-22 09:00)
    CENZOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. ODDAJ WPIS.
  • ~Macisław Płatow
    (2017-04-22 08:59)
    CENZOR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~kwapi
    (2017-04-22 08:24)
    Żeby z Tą Pania nie było podobnie jak z jej Meżem ,święty człowiek, salonowieć ,doradca zycia rodzinnego,celebryta w kazdym calu .A był zwykłym łotrem bez sumienia i zasad.
  • ~Jula
    (2017-04-22 08:20)
    Ale bywa tez odwrotnie, jak baba chlopa nie bije, to mu watroba gnije!!! Moj stary oberwal od czasu do czasu ode mnie . Nie uwazam sie za feministke. Co prawda feministka to ta walczaca, ja nie walczylam, ale jak mnie moj wkorzyl , to oberwal! Moj stary watroba ma zdrowa!
  • ~iga
    (2017-04-22 01:39)
    Może niech pani Samson opowie o swoim mężu Andrzeju który molestowal dzieci. - niech zacznie od swojej rodziny.
  • ~Sru
    (2017-04-21 22:07)
    Długo krygowała się szanowna pani do zdjęcia.Co o tym sądzi pies? Czy to samiec czy paniusia.
  • ~J.M.K.
    (2017-04-21 20:06)
    "Świętość rodziny" w rozumieniu prezydenta, to jak w starym powiedzeniu: "Jak się baby nie bije, to w niej wątroba gnije".
  • ~gerda
    (2017-04-21 17:32)
    Soros dziala
  • ~Kakao