Maciej Miłosz: Prezydent mówi "nie" nominacjom generalskim. To oficjalne wypowiedzenie wojny

| Aktualizacja:

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda podjął decyzję, że 15 sierpnia br. nie odbędzie się uroczystość wręczenia nominacji generalskich oraz admiralskich w Siłach Zbrojnych RP”.

wróć do artykułu
  • ~Niestety patriota polski
    (2017-08-12 08:46)
    Antoś,a jak tam twoi kumple w GRU i KGB.
  • ~44 Jaś
    (2017-08-10 12:07)
    CHEJ Jabis- każda mieścina ma swojego jabisia, a teraz to forum też. Przenieś się latem na wioskę bo ci mózg całkowicie się zlasuje od metali ciężkich, bo zaczynasz bredzić smrodliwie.
  • ~słaba akcja
    (2017-08-09 21:46)
    "Jedzie, jedzie na taczance, ruski na nim strój. Hej, hej nasz Kozieju, miły Wodzu mój..." może śpiewa PAD przy goleniu i blokuje nominacje nieruskich generałów.
  • ~Z księgi proroctw narodu polskiego:
    (2017-08-09 19:55)
    @ Schetyna: "PO zbuduje koalicję!" - @ PiS: "Zbudujemy 3 miliony mieszkań!" - @ Tusk: "Raz zdobytej władzy nie oddamy nigdy!" - @ Zdradek: "Wyginiecie jak dinozaury!" - @ Kaczyński: "Zbudujemy państwo prawa!" - @ Ten sam Kaczyński: "Cnotę stracimy - a rubla nie zarobimy!" - @ Łapiński: "Suski byłby dobrym prezydentem!" - @ - Trybunał Konstytucyjny: "Trybunał Konstytucyjny rozpatrzy sprawę Trybunału Konstytucyjnego, a Sąd Najwyższy zadecyduje o zgodności werdyktu Sądu Ostatecznego z Konstytucją!" ... i tak dalej, i tak dalej...
  • ~Archiwista
    (2017-08-09 19:53)
    Tak zwany "nieubłagany postęp" w tak zwanej polityce polega głównie na tym, że w starożytności wpływ na króla mieli zausznicy! @@ U zarania ery nowożytnej wpływ na władcę mieli poplecznicy! @@ Teraz wpływ na rządzących mają przy du pasy! - czyli z definicji poziom "zausznictwa" jest coraz niższy! - @@ A przecież już od czasów Szwejka wiadomo, że nie ma co słuchać żadnych gadających głów - bo zwykły prosty wojak obdarzony odrobiną zdrowego rozsądku może ich wszystkich z łatwością przesadzić jednym susem - czyli - ujmując to obrazowo - skokiem "przez barana z łękami"! -------- Baran jednak zazwyczaj jest takim "twardzielem", że się nawet pod zdrowym rozsądkiem Szwejka nie ugnie!
  • ~wszystkim naiwnym wyjaśniam raz jeszcze:
    (2017-08-09 19:49)
    gdyby wybory miały śladowy choćby wpływ na to, czy "grupa trzymająca władzę" nadal władzę trzyma - no to przecież nie oszukujmy się - wtedy wybory jako forma ludowej zabawy z dniem wolnym od pracy w tle zostałyby bez pardonu przez bezpiekę zdelegalizowane!
  • ~Czy w tym szemranym BBN nadal
    (2017-08-09 19:46)
    się panoszy szogun Koziej albo inny Dukacz?
  • ~Do @ joe
    (2017-08-09 19:21)
    POlszewiki i Ob rp ,,..ci płacą to się nadxymasz
  • ~joe
    (2017-08-09 18:51)
    gdzie sie podziali pisowscy przestepcy na zadnym portalu dziadow nie widac
  • ~Jabis
    (2017-08-09 17:06)
    @ ~44 Jaś (dzisiaj 13:35) >>> Każda wioska ma swojego Jasia a teraz to forum - też.
  • ~Jabis
    (2017-08-09 17:02)
    Hehehe! Antoś Adrianowi jednego generała ... Adrian Antosiowi wszystkich generałów. A ... gdzie jest pani skierowana do funkcji premiera? Podobno doła dostała?
  • ~Komentator
    (2017-08-09 16:13)
    Pan Prezydent osłabił PiS, osłabił siebie, wzmocnił opozycję. Nic dziwnego że go chwala.
  • ~Maria 7
    (2017-08-09 15:46)
    Polska nie jest waszym folwarkiem, uwazam że prezydent swoimi ostatnimi decyzjami osłabia i destabilizuje państwo polskie i to w momencie kiedy rośnie zagrożenie zewnętrzne. Nie głosowałam na takiego prezydenta.
  • ~PAD
    (2017-08-09 15:46)
    Próbuje odreagować kompleks nieznanego polityka III szeregu, z którego PiS, Kaczyński, Szydło zrobili prezydenta na bazie antyKomorowskich nastrojów społecznych... Pytanie o toczy to kompleks,czy realia? Czy na pewno ludzie głosowali na NIEGO, czy na KANDYDATA PIS... Kiedyś pisaliśmy o tym, że duma kroczy przed upadkiem... Upadek otwiera nielojalnosc i nadmierna wiara w siebie
  • ~myszka miki
    (2017-08-09 15:10)
    Polska stoi nad przepascia i za chwile zrobi ogromny krok naprzod. Co robia polscy politycy? Jak zwykle - kloca sie.
  • ~PRZECIWNIK RUSKIEGO AGENTA
    (2017-08-09 15:00)
    Człowiek mający honor w takim momencie podaje się do dymisji.
  • ~qqq
    (2017-08-09 14:40)
    PO co dyda wstąpił do PISu by teraz zadziałać zaporowo?
  • ~44 Jaś
    (2017-08-09 13:35)
    Panie Prezydencie!!! Pańscy doradcy wojskowi tyle warci co kłak na d...ie,Macierewicz robi taką robotę, że Wy nie nadążacie nawet pomyśleć jakie skutki pozytywne te zmiany stają się dla bezpieczeństwa wojskowego Polski. Panie Prezydencie głosowaliśmy na Pana i dalej głosujemy, ale proszę nie igrać z takimi posunięciami, które spowodują widok naszych pleców, u których na drugą kadencję będzie nie przyjemnie czuć.
  • ~Nie idzmy tą drogą
    (2017-08-09 13:32)
    Za POlszewików mieliśmy Generałów na pęczki iPOco to było POłowa POdruskich
  • ~leming
    (2017-08-09 13:21)
    Antek powinien odejsc i POswiecic sie PiSaniu Wielkiej Monografii Smolenskiej w POlaczeniu z Wielka Monografia Katynska w POlaczeniu z Wielka Monografia Powstania Warszawskiego w POlaczeniu z Wielka Monografia Raclawicka i.t.d. , i.t.p.

Może zainteresować Cię też: