Nowa wspaniała Unia według chorego człowieka Europy

| Aktualizacja:

Jakiej Unii potrzebujemy według francuskiego przywódcy z ambicjami kierowania globalną dyplomacją? Otóż „Europy, która chroni”, ale jednak opartej na tandemie niemiecko-francuskim, o co Macron zabiega od samego początku swojej prezydentury.

wróć do artykułu
  • ~Czytajcie naprawdę interesujące teksty w dzienniku!
    (2017-11-21 02:34)
    na przykład ten skrzętnie "jakoś tak" ukrywany przed czytelnikami materiał: "FDP zerwała rozmowy o koalicji rządowej. AfD: Merkel powinna odejść ze stanowiska kanclerza"
  • ~Cynik o sceptycznym usposobieniu
    (2017-11-21 00:23)
    Za Aldousem Huxleyem (tak tak - to ten sam, co wymyślił "samca alfa", którym niestety Macron nie jest i nigdy pod spódniczką sweju wybranki nie zostanie!) dodam tylko, że "Dobrowolność niewolnictwa umysłowego u ludzi (a zwłaszcza u Macrona!) nie wynika z jego świadomej akceptacji. ---- Ono po prostu nie zostaje przez nich zauważone!" -------- Co też ten biedny Macron zrobi teraz, kiedy rzekoma "samica alfa" Europy odchodzi w polityczny niebyt?! .
  • ~Polo
    (2017-09-23 20:53)
    Wystepujcie z Uni jak najszybciej bo takich drugich jak wy i Wegry to nie ma.
  • ~sp
    (2017-09-15 19:10)
    Przecieram oczy ze zdumienia - Dziennik przepuścił obiektywny artykuł, co się stało?
  • ~s
    (2017-09-14 23:32)
    Francji to juz nie ma czy Macron tego nie wie.
  • ~Zeta
    (2017-09-13 19:07)
    Ten palant rozumuje, że Europą będzie mu dużo łatwiej „rządzić" niż rodzimą Francją. Bo u siebie w domu stan wyjątkowy już od dwóch lat, coraz więcej strajków, wkrótce popularność prezydenta sięgnie poziomu jednoprocentowego, ... A wszystkiemu winna Europa Środkowo-Wschodnia.
  • ~filozof
    (2017-09-13 16:36)
    Polacy sa w Europie coraz mniej lubiani. Dlaczego? Wystarczy poczytac te "kulturalne" komentarze
  • ~Zauważcie łaskawie jedno!
    (2017-09-13 16:32)
    Kiedy amerykańska firma Whirlpool likwidowała swoją fabrykę we Francji - wizjoner Macron nie miał pretensji do amerykańskich właścicieli firmy - tylko do Polaków! - To bardzo ciekawy i znamienny dla żabojada syndrom tchórza! - A teraz dalej męczy go ta sama czkawka, której się nabawił ze strachu, kiedy Tump tupnął nóżką!
  • ~Ja w kwestii tych wojen domowych...
    (2017-09-13 16:25)
    Jak oświadczył niedawno pewien Niemiec na łamach FAZ - @ "... niemiecki rząd musi - jego zdaniem - bronić się przed roszczeniami z Warszawy, sięgając także po argumenty prawne. - Gdyby tego nie czynił, otworzyłby drzwi dla podobnych roszczeń z innych krajów; Polska nie była jedyną ofiarą "narodowosocjalistycznej agresji - tłumaczy Veser." ------------------------------- No i co byłoby w tym złego - gdyby Niemcy otworzyły drzwi do roszczeń ze strony innych krajów??? - - Na pewno byłby to lepszy i bardziej proeuropejski krok niż bezmyślne otwieranie drzwi Europy barbarzyńcom! Taki krok wiódłby do wyrównania krzywd i wynagrodzenia strat poniesionych przez wiele krajów Europy w wyniku bezmyślnie wywołanej przez Niemców europejskiej wojny domowej! Bylibyśmy na prostej drodze, żeby stać się wreszcie po tylu przejściach jedną wielką europejską rodziną o wspólnych korzeniach, gdzie brat by się dzielił z bratem, żeby nikt nie cierpiał nędzy - i żadne Komisje Europejskie nie byłyby nam do niczego potrzebne, a Timmermans czyściłby kibelki w Hadze! - Natomiast Macron dalej pobierałby tylko od swej nauczycielki korepetycje z zakresu "miłości po francusku"! - I cały świat by nam zazdrościł!!!
  • ~Hass
    (2017-09-13 15:18)
    Nowa , wspaniala Polska, raj na ziemi wedlug , w tej chwili , najbardziej chorego polityka Europy- Kaczynskiego
  • ~? ? ?
    (2017-09-13 14:21)
    "Europa, która chroni". Jak więc ochronić samą Europę przed Makronem, Merkel, Timmermansem, ...?
  • ~kra
    (2017-09-13 14:20)
    UE która chroni ... Francję i Grecję, zapomniał dodać
  • ~cromio
    (2017-09-13 13:21)
    O co chodzi w dzisiejszym "Dzienniku"? Jako drugi materiał, w miejscu informacji, coś, co na zmianę jest informacją i komentarzem. Komentarzem niezbornym, nielogicznym. Z jakąś złością do Macrona. Odrzucona konkurentka czy co?
  • ~...Unia według chorego człowieka Europy
    (2017-09-13 12:35)
    Brigitte Macron jest bardzo piękną kobietą, wygląda jak dzisiejszy Iggy Pop !
  • ~tragedia
    (2017-09-13 12:23)
    "postulując stworzenie "nowego ładu światowego" No, no, całkiem otwartym tekstem krzyczy ten pan z Francji. Jak na dłoni widać , jaki kierunek próbuje narzucać kolejny globalista.
  • ~Pachoł miejski
    (2017-09-13 12:04)
    A o wczorajszym strajku we Francji cisza......
  • ~PiSdobrze
    (2017-09-13 12:03)
    « Musimy zachować dużą firmę i zwiększyć zaufanie do gospodarki. » Macron. Ale, we Francji największym przedsięwzięciem jest dżihadizm (salafizm), który jest represjonowany przez społeczność międzynarodową.
  • ~boy
    (2017-09-13 11:58)
    Marzy im się IV Rzesza. Najgorsza decyzja świata to zgoda na połączenie Niemiec. To już się mści. Będzie tylko gorzej.
  • ~Jam
    (2017-09-13 11:52)
    Narcystyczno-egocentryczne skrzywienie profilu psychologicznego Macrona jest wynikiem jego wczesnego związku, jeszcze jako kilkunastoletniego chłopca, z partnerką starszą od niego baz mała o ćwierć wieku. On dalej jest niedojrzałym chłopcem, któremu Francuzi powierzyli funkcję prezydenta swojego państwa. Wierzy więc, że wspólnie ze starszą koleżanką Angie Merkel zdominują Europę. Boże chroń Polskę!
  • ~czekamy z uteskinieniem
    (2017-09-13 11:18)
    Naiwny Kuchany Francuzie, przyjedź do nas do naszego PIssuarskiego "Raju" i spróbuj wyżyc za 1500zł (350 Euro) a szybko zmienisz zdanie o naszej szydełko i dojnej zmianie. U nas jest tak "dobrze",ze nawet uchodzcy nie chcą do nas przyjezdzac...czekamy z otwartymi rekami... P.S. Przywież z sobą dużo, dużo Euro..a potem jak cię oskubiemy to wrócisz do swojej strasznej Francji...

Może zainteresować Cię też: