Zaremba: Politycy PiS zapewniają, że los Beaty Szydło jest przesądzony

| Aktualizacja:

Politycy PiS zapewniają, że los Beaty Szydło jest przesądzony. Sam Jarosław Kaczyński zaczął rozmowę o rekonstrukcji rządu podczas spotkania z prezydentem Dudą, choć słowo „dymisja” nie padło.

wróć do artykułu
  • ~Teraz Polska
    (2017-10-26 15:16)
    Ci politycy PIS, którzy zapewniają jakiemuś Zarębie że będzie zmiana premiera, muszą być pewni - w przyszłym wyborach do sejmu itp. będą najwyżej pomocnikami babci klozetowej.
  • ~PIOTREK
    (2017-10-25 20:49)
    ZAREMBIASTY ZAREMBA - TO NAWIEDZONY TROGLODYTA A JEGO POLITYCZNE DYWAGACJE - TO KAMIENI KUPA I CAŁKOWITA DU....PA !
  • ~j.jan
    (2017-10-25 12:37)
    Panie Piotrze To jest niemożliwe. Kto by wtedy wziął odpowiedzialność za stan Państwa.Przecież i tak "mały" rządzi i nie ponosi odpowiedzialności. A za te "złe" zmiany odpowie Beata i p. Prezydent łącznie z Marszałkiem Sejmu.
  • ~adaś
    (2017-10-25 12:21)
    Jeszcze kilka razy Jaruś odwiedzi Prezydenta i jego zawetowane ustawy wejdą w życie bez najmniejszych zmian by każde następne wybory "wygrywało" jego ugrupowanie. Dwa lata do następnych wyborów woli sterować z tylnego siedzenia, a jak już NACZELNIK nastanie, to na wieczność.TK, Prokuratura i Sądy mu to zapewnią......, a wybory nigdy nie będą SFAŁSZOWANE!.
  • ~robert
    (2017-10-25 11:37)
    Niech wraca do koła różańcowego
  • ~Działają sami przeciw sobie!
    (2017-10-25 10:45)
    Tak pozytywnie i życzliwie odbieranego przez społeczeństwo premiera to Polska jeszcze nie miała. Jeżeli więc przesądzony jest los Pani Premier, to przesądzony jest też los PIS-u. I znowu będą siedzieć na ławce opozycji i skamleć.
  • ~Nick
    (2017-10-25 09:43)
    "komfortowej roli – nieponoszącego odpowiedzialności Naczelnika" - to tak jabysmy mieli wam uwierzyc ze w Polsce jakikolwiek wysokiej rangi polityk kiedykolwiek poniosl lub poniesie jakakolwiek odpowiedzalnosc. Nie rozsmieszajcie mnie!
  • ~wiesci z bazaru
    (2017-10-25 09:36)
    Zaremba nie plotkuj,placa ci za informacje a nie insynuacje
  • ~Jow
    (2017-10-25 09:26)
    Chcemy Szydło nie Kaczątka!!!!!!!
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2017-10-25 08:37)
    Czyżby pan Kaczyński chciał wycofać, udzieloną pani premier, zgodę na poczucie jej dostępu do władzy?
  • ~pat
    (2017-10-25 08:08)
    Panie redaktorze wcale z Pana nie jest taki "wujek dobra rada" jak się Panu wydaje. Gdyby Jarosław Kaczyński słuchał takich kanapowych politykierów to nadal tkwił by w ławach opozycji a różne Zaremby pisały by o konieczności zmiany lidera PiS.
  • ~` tytus
    (2017-10-25 08:06)
    premierem " śmieci pierwszego sortu najlepszy byłby baran !
  • ~z
    (2017-10-25 08:00)
    Chyba sie zgadzam z Zaremba
  • ~Gocha
    (2017-10-25 07:52)
    Oby tylko Jurgiela nie zastąpił Henryk Kowalczyk. Przecież to właśnie Kowalczyk narobił bałaganu w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz w KRUS. M.in. powsadzał na stanowiska kierownicze niekompetentnych ludzi, nawet takiego z wyrokiem za nadużycia finansowe. Inną jego osobą interesuje się prokuratura, a przez kolejną Skarb Państwa przegrywa kolejne sprawy sądowe.
  • ~Ja(bis)
    (2017-10-25 07:44)
    Zaremba jak se wygrasz wybory to se pójdziesz w premierowstwo! A ty jakie masz poglady wszędzie cię pełno, prostytuujesz się czy co? Trochę tak w rytmie z byle kim, byle jak, byle gdzie, taki z ciebie byle jaki człowieczek.
  • ~PISMONOPOL wieszczy koniec PISu
    (2017-10-25 07:31)
    ? Nie powinien. To koniec dobrej zmiany.
  • ~WL
    (2017-10-25 07:31)
    Dla niemcow z PO i Nowosmiesznej dobro Polski sie nie liczy, Wazna jest tylko sluzba dla Merkel i Putina. Mnie osobiscie nie interesuja zmiany w rzadzie a tylko to jak szybko mafie sedziowskie, samorzadowe, opcji niemiecko/rosyjskiej zostana wyeliminowane z zycia publicznego. I oczywiscie ukarane.
  • ~slazak
    (2017-10-25 07:20)
    Czeka was dyktatura oglupialej gawiedzi
  • ~Ja(bis)
    (2017-10-25 06:43)
    Mały ... tchórzliwy ... leniwy śpioch!? Ale byłby ubaw ... gdyby musiał pojechać za granicę - a tam nie znają polskiego! Słowa Bielana o Theresce.

Może zainteresować Cię też: