Słowik: Sejm może już wszystko. Może nie dopuścić do wyborów wracającego z Brukseli Donalda Tuska

Czy parlament może uchwalić ustawę, a prezydent podpisać, że ludzie z miast powyżej 200 tys. mieszkańców nie mają praw wyborczych? I dopóki Trybunał Konstytucyjny jej nie uchyli, będzie to obowiązujące prawo? Czy Sejm może uchwalić ustawę, w której wskaże, że posłami mogą zostać wyłącznie osoby o wzroście poniżej 175 cm? A czy można uchwalić, że kandydatem na prezydenta nie może być ktoś, kto ma 174 cm wzrostu, i tym samym nie dopuścić do wyborów wracającego z Brukseli Donalda Tuska?

wróć do artykułu
  • ~Ojczulek
    (2018-07-07 08:37)
    Próba ośmieszenia.Byli członkowie PZPR -Lewica ,z Lewactwem -PO+ Nowoczesna ZAPRZAŃCY.
  • ~Dermis
    (2018-07-07 08:38)
    I dobrze - ryzy niech nie wraca, chyba ze do paki!
  • ~Mack
    (2018-07-07 08:44)
    To, co niedawno powiedziała Gersdorf na Uniwersytecie Warszawskim po wreczeniu kwiatȯw, że sama weźmie kawiaty, bo mogą je podkraść, pokazuje, że ta kobieta nie ma żadnych kwalifikacji bycia sędzią, a tym bardziej prezesem SN. To, co powiedziała wstyd i żenada !!!
  • ~myszka agresorka
    (2018-07-07 08:46)
    Nienawiść do PiS odbiera rozum. Oni , albo są głupi, lub wyborców mają za idiotów. Zamach toi-toi.
  • ~won
    (2018-07-07 08:47)
    faszyzm. reżim pisokatolski.
  • ~Maniek
    (2018-07-07 08:48)
    I slowiki juz spiewaja, cieplym moczem Polske olewaja...
  • ~matkaksiedza
    (2018-07-07 08:50)
    bolszewia.
  • ~icek
    (2018-07-07 08:50)
    Jeśli naprawdę byłby w Polsce problem z wolnością słowa, demokracja, praworządnością to ten kto napisał ten tekst już byłby przesłuchiwany przez odpowiednie służby, w redakcji policja wyrywałaby laptopy z rąk dziennikarzy /przypomnijcie mi kto wtedy rządził????/. A tak gość napisze bzdeta, dostanie kasę i spokojnie chodzi po ulicy. I nawet nie uchwalili, że nadredaktor nie może więcej pisać!!
  • ~obserwer_1
    (2018-07-07 08:54)
    a co na to wszystko pani słowikowa ? pewnie zemści się puszczając się z wróblem
  • ~do ziemi
    (2018-07-07 08:58)
    damy rade tym plugawcom pisowskim na nich glosowalo 5;6 miliona osob z 32 miliona mogacych glosowac mysle ze wyjda wreszcie na glosowania wszyscy i co i baty a pozniej nawet bez sadu
  • ~m-53
    (2018-07-07 09:00)
    A czy pięć, dziesięć, dwadzieścia lat temu parlament tego nie mógł??? Czy cokolwiek się zmieniło? Czy parlament pięć lat temu nie mógł uchwalić, że bliźniaki praw wyborczych nie mają? Po co zatem to gdybanie, judzenie. Przejdźmy zatem od fantazji do faktów. Środki z OFE zostały uznane za własność państwa, parlament przegłosował, PBK podpisał, TK zaklepał. Kolejny fakt, nie majaczenia, to wyznaczenie trzech sędziów TK z góry z ewidentnym zamiarem paraliżowania państwa po przegranych wyborach. A uznanie, że ochrona praw nabytych nie istnieje i podwyższenie wieku emerytalnego nie jest przykładem takiego działania.
  • ~iustus
    (2018-07-07 09:16)
    Jest Pan kompletnym ignorantem Pnie Slowik i jeszcze Pna to oglasza publicznie! Sejmmoze uchwalic wsztystko, ale jest tez Senat, Prezydent a na koncu Trybunal Konstytucyjny aby to sprawdzac i jak trzeba korygowac. Taki jest porzadek prawny nie tylko w Polsce!
  • ~szprotka
    (2018-07-07 09:23)
    Pracownicy Ministra Szachermachera się starają. Panie Ministrze: dać im podwyżkę!
  • ~satra
    (2018-07-07 09:27)
    Jak jest "słowik" po niemiecku? Przypadkiem nie "Der M e n d a" ?
  • ~Don Carlos
    (2018-07-07 09:34)
    Kiedyś ktoś powiedział, cytat: "z pana prawnik jak z koziej du...y trąba" i to się pisz wymaluj odnosi się do tego gostka. Ten gostek powinien powiedzieć jeszcze, że to co uchwali PiSuarnia to nie tylko, że jest objęte jest domniemaniem konstytucyjności, ale nie podlega ocenie konstytucyjności, bo zawsze jest konstytucyjne. Tak mówi szaleniec, ale przedstawiciel dyktatora w kraju afrykańskim, w którym rządzi "kacyk".
  • ~Ale jaja, ale jaja...
    (2018-07-07 09:37)
    Złodzieja do wyborów dopuszczać? Jeszcze nie jest po nim posprzątane - przecież on jest w Polsce politycznie skończony.
  • ~Cot to bedzie co to bedzie
    (2018-07-07 09:40)
    O jejku o jejku.
  • ~oj tam, oj tam
    (2018-07-07 09:40)
    Autorze....Patryczku, ale ty masz zryty beret. To już takie bzdurne teksty dziennik daje na główną?
  • ~Don Biszkopt
    (2018-07-07 09:41)
    Argumentacja ad absurdum. Zresztą, jak powiedział Niesiołowski - jak wygracie wybory to sobie przegłosujecie co będziecie chcieli.
  • ~kos
    (2018-07-07 09:41)
    Banda z kulawym na czele może zrobić z Polski bolszewicki kołchoz .

Może zainteresować Cię też: