Prezydent ma talent. Czas na odwagę

| Aktualizacja:

W przeciwieństwie do rządu i prezesa PiS, Andrzej Duda nie prowadzi polityki antyniemieckiej czy antyfrancuskiej. Dba też o zachowanie pozorów w relacjach z instytucjami unijnymi, włącznie z Radą Europejską, na czele której stoi Donald Tusk

wróć do artykułu
  • ~xyz
    (2018-08-12 11:56)
    A co to jest odwaga????
  • ~Demaskator
    (2018-08-12 08:54)
    Ma talent do kupowania złomu.
  • ~szewc
    (2018-08-12 06:28)
    Z całkowitym spokojem oświadczam, że gdy patrzę na tego człowieka, gdy go słucham, to jedyne uczucie, które mi wtedy towarzyszy, to (ze wstydem muszę przyznać) POGARDA!
  • ~sienkiewicz chenio
    (2018-08-11 20:51)
    Najlepszy w całym TYSIĄCLECIU !
  • ~zin
    (2018-08-11 17:51)
    a to zeby PIS poparl go na druga kadencje to on stracil rozum i honor
  • ~mkk
    (2018-08-11 15:53)
    Andrzej Duda jest plastikowy. Nikt go w świecie nie traktuje poważnie. Bo takie napinki, jak Trójmorze (stary głupi koncept Piłsudskiego) budzą tylko politowanie. I rozwalił Trójkąt Weimarski.. No, po prostu zuch.
  • ~Walduś z Przysuchy
    (2018-08-11 11:39)
    Jak możecie, lemingi na kozich czopkach, tak deprecjonować najlepszego prezydenta w dziejach ?
  • ~Gastrolog
    (2018-08-11 10:15)
    Bidna Prezydencina-prezes kazał,episkopat puścił baka ,a On bidula dostał biegunki.
  • ~Ekonomista z os. Kobiałka w Warszawie
    (2018-08-11 09:16)
    Dr Andrzej Duda najlepszym prezydentem (zaraz po prof. Lechu Kaczyńskim) od 1989 roku!
  • ~Johny
    (2018-08-11 09:09)
    obrzydliwy pisowski krętacz.!!!!Za łamanie konstytucji będzie siedział.!!!!
  • ~krzyhoo1
    (2018-08-11 08:36)
    PAD bez wątpienia ma talent do łączenia Polaków ("ojczyznę dojną..." zabierz im a daj nam), rozważnego podpisywania wysmażonych przez PiS ustaw likwidujących liberalną demokrację, w tym 5 razy poprawianą ustawę o podporządkowaniu partii rządzącej SN (dowód na talent prawniczy głowy państwa), czy przyprawiających Polsce gębę antysemickiego ciemnogrodu, a potem pełnej finezji ich bronienia na konferencjach międzynarodowych (dowód na głębię myśli politycznej), no i do przybierania na wadze łazienkowej. Występ u Brzezińskiej to zasługa talentu jakiegoś urzędnika z MSZ i prezydenckiego doradcy politycznego - zasługą PAD było się poddanie ich sugestiom - co potrafi sam, widzieliśmy na rynku w Otwocku, konferencji w Monachium, no i w Lednicy
  • ~Prababcia
    (2018-08-11 06:54)
    Odwaga i Dudus to dwa ziezne punkty na globie , Dudus - zenit, odwaga - nadir, albo odwrotnie. Najwieksza cecha Dudy jest poslusznosc. Duda: panie prezesie, ja posluszny, niczego sie nie obawiaj, zrobie wszystko, czego sobie zyczysz, wszystko co rozkazesz, panie ty moj!
  • ~Julka
    (2018-08-11 06:49)
    I jeszcze jedno obrazacie naród polski tego pana nazywając prezydentem
  • ~Julka
    (2018-08-11 06:47)
    Duda to dno, a jego symbolem do śmierci pozostanie długopis
  • ~edek
    (2018-08-11 03:10)
    Dziadzio Brzezinski mial taki wplyw na wspolczesna polityke USA jak zeszloroczny snieg na przyciaganie ksiezyca.Tak samo jego corka Mika.Te jej programy sa tak ogladane ze az brakuje televizor w sklepach zeby ja zobaczyc a co dopiero uslyszec.PAD mam nadzieje zakonczy swoja zyciowa przygode po tej kadencji.Wybierzemy takiego Bronka zeby byl przewidywalny i nie fikal.Belkot o tej konstytucji juz sie znudzil,.najlepsza byla Henia Krzywonos ,tramwajarka znana z goscinnosci w kroku w czasach Solidarnosci. Temat sie wypala.Przyjda starsi i madrzejsi i naucza Polaczkow rozumu.Przypomna im skad wyrastaja im nogi.
  • ~Xenon
    (2018-08-11 01:16)
    Duzo roznych spraw sie uda gdy prezydentem nie jest Komorowski ale Duda.
  • ~greg
    (2018-08-10 22:51)
    Wystawili figuranta, który niespodziewanie wygrał, czego nigdy mu nie wybaczą...
  • ~Donald
    (2018-08-10 21:45)
    No, to bardzo ladnie , ze Duda jest przyjacielem Europy , tez Zachodniej, ale co on moze sam zdzialac, bez prezesa nic!. On jest zalezny od laski i nielaski i nastrojow prezesa. Jest marionetka w Polsce, a w Europie nikim, a dla USA jeszcze mniej.
  • ~bu
    (2018-08-10 21:27)
    Mitera jesteś dupkiem.Gorzej ty wiesz,że tak jest
  • ~miś
    (2018-08-10 20:36)
    To mały facet(?) co z patosem obiera ziemniaki i z patosem gada byle co, byle gdzie. Niestety bez kręgosłupa, j_j i honoru. Konstytucjołamacz.

Może zainteresować Cię też: