Może nie jest to najbardziej brutalna reakcja z możliwych wobec zepsutego milionera bawiącego się w Sejm, ale oddajmy partii Donalda Tuska sprawiedliwość - zapowiadała, że będzie bronić bogatych, to broni.

Biedniejszych broni Owsiak. 32 miliony złotych WOŚP to nowy rekord.

Poniedziałek

Sensacja: PO zleciła kilka miesięcy temu badania Palikota. Wynik? Jego elektorat stanowi 15 proc. elektoratu całej PO. Kroi się oczywisty kandydat na prezydenta (wyborcze logo - ucięty łeb świni goni gołych liderów PiS).

Wtorek

Jednak nie doceniłem surowości Platformy Obywatelskiej wobec przyszłego prezydenta wszystkich Polaków mających zatkany nos. Wobec posła zastosowano najsurowszą karę - groźne zmarszczenie brwi samego premiera. Sensacja: Gęsicka zostawiła w szafie wiele trupów - twierdzi PO. No proszę, a na oko miła z niej kobieta.

Środa

Unia Europejska jest zniecierpliwiona! "Gazowym skrytożercom mówimy nasze stanowcze <nie>" - alarmował sam Jose Manuel Barroso. Rosja i Ukraina się doigrały, ot co. UE groźnie marszczy brwi. To pomoże. Musi pomóc.

Leją kryzys. Na Łotwie. Może by tak paru chłopaków stamtąd ściągnąć, żeby obili pysk frankom szwajcarskim, bo podniosły znowu głowę.

Czwartek

Dziennik opisuje złote czasy Stanisława Łyżwińskiego: „Każdy dawał posłowi, co mógł: garnitury, wędliny, mięso, bimber, mleko”. Ale świnki organizował sobie pan poseł sam i źle przez to skończył.

Piątek

Od dwóch dni PiS przerwało bojkot PiS. Wstyd powiedzieć, nie zauważyłem.