Specjalny senacki zespół wylicza: PiS i Andrzej Duda złamali co najmniej 13 artykułów konstytucji

| Aktualizacja:

PiS i prezydent Andrzej Duda złamali co najmniej 13 artykułów konstytucji; niektóre wielokrotnie - ocenił w czwartek Bogdan Klich z PO podczas posiedzenia zespołu ds. monitorowania praworządności. Do wyborów parlamentarnych w 2019 r. ma powstać "biała księga" naruszeń prawa przez rządzących.

wróć do artykułu
  • ~ex-szofer Komorowskiego
    (2018-10-11 15:59)
    Specjalny senacki zespół to może sobie policzyc pchły u swoich psów i kotów.
  • ~Marci
    (2018-10-11 16:06)
    Chmaj... Chmaj... to nie ten co uzasadniał dopuszczalnosć lamania Konstytucji przez PO przy wyborze 2 sedziow TK na zapas?
  • ~skoblar
    (2018-10-11 16:02)
    Ten senacki zespół i kasta sędziów wrogich zmianom w wymiarze sprawiedliwości świadczy o tym, jak bezwzględnie łamią oni Konstytucję, praworządność i demokrację w naszym kraju i niszczą państwo tylko dlatego, że nie oni wygrali wybory.
  • ~Fhhj
    (2018-10-11 16:08)
    Po wyliczalo 8 lat. Te ich wyliczanki okazaly sie prawdziwe. Zbankrutowali.
  • ~miki
    (2018-10-11 16:07)
    PO mianując sędziów na zapas w czasie końcówki swoich rządów konstytucji nie złamało.
  • ~ ect ...
    (2018-10-11 16:11)
    Już sam tytuł mówi wszystko! Trzeba tylko zrobić małą korektę i "ukryta prawda" wyjdzie na jaw, "senacki zespół specjalnej troski" pod przewodnictwem oderwanych od koryta stwierdził, że: arbitralność i wybiórczość, również "specjalnej kasty" odchodzi do lamusa i można będzie interpretować prawo swobodnie, ale już nie dowolnie.
  • ~slazak
    (2018-10-11 16:13)
    A kiedy specjalny senacki zesPOł będzie rozliczał komoruskiego i ryszawą ME ndO tzw. lyderów PO=lactwa, dodam dla POrządku, że to PO=lactwo jest knajajackie !
  • ~prawnik polski rfn
    (2018-10-11 16:40)
    ciezkie pomowienie, ale niestety brak jakichkolwiek dowodow -rzad moze za tydzien przedstawic inne oceny i potwierdzone przez TK czy SN, ze dziala jaknajbardziej zgodnie z polskim prawem. To tyle -ze akurat pewne kola strowane z niemiec maja czelnosc nas tu cos pouczac -niech zerkna do swoich pracodawcow -tam nawet policja juz nie lapie dilerow, mozna krasc w sklepach, policja lapie a sedzia wypuszcza. Berlin to shit hole i spelunka prawna w stosunku do nas.
  • ~słuchacz radia Maryja
    (2018-10-11 15:57)
    My ze wsi nie znamy się na konstytucji , my widzimy ,że PIS daje 500+ i zasiłki i bedziemy głosowac na nich --co nas obchodzi jakaś tam konstytucja
  • ~Wyborca PIS
    (2018-10-11 15:54)
    Co za piękny człowiek z Pana Jarosława Kaczyńskiego , widać geniusz w jego oczach , to On zrobi z Polski BAWARIĘ .Wierzę bardziej Panu Kaczyńskiemu niż naszemu proboszczowi
  • ~77
    (2018-10-11 16:07)
    Jaroslaw zawsze naturalnie fotogeniczny
  • ~alfalfa
    (2018-10-11 17:22)
    I dlatego w 2019 damy PiS większość konstytucyjną by tę postkomunistyczną zamienili na polską. Pasuje, panowie sędziowie?
  • ~25 lat wiezienia
    (2018-10-11 16:08)
    wierny sluga watykanu, ministrant adrian dyzma - dulski bedzie siedzial, to jest pewne jak amen w pacierzu!
  • ~cesarzRzepa
    (2018-10-11 17:59)
    Czy to oznacza , że PO wprowadza teraz nowe prawo w Polsce ? , Dotychczas tylko i wyłącznie TK mogło orzekać co jest a co nie jest konstytucyjne !!!! Rozumiem , że jak z TK odszedł Rzepliński , który potwierdził , że PO mogło ukraść 153 miliardy z OFE , to było OK !
  • ~JOZEK
    (2018-10-11 16:55)
    KLICH TO TAKI MADRY JAK ....RUDZIENKI TUSK IPO
  • ~bieńkowskaela
    (2018-10-11 18:01)
    Zespół specjalnej troski z PO - ale jaja ale jaja !!!
  • ~~~
    (2018-10-11 17:53)
    Trole PiS-u obsiadły internet jak ************
  • ~starzec z gór
    (2018-10-11 16:44)
    Nie "specjalny zespół senacki", tylko "senacki zespół specjalnej troski". BUHAHA!
  • ~konserwatywny_radykał
    (2018-10-11 20:02)
    cha, cha, cha KLICH wyliczył. A kimże jest ten niemiecki agencior KLICH, likwidator polskiej armii, ten, co zamknął fabrykę amunicji. Sługus KGB , oikofob, plugawiec.
  • ~mam czas
    (2018-10-11 19:26)
    Nie zagłosuję na żadną partię, która publicznie, na piśmie, nie obieca postawić przed sądem albo Trybunałem Stanu członków pisowskiej szajki niszczącej Polskę, poczynając od krótkorękiego herszta, przez podróbki prezydenta i premierów, po co ważniejszych zbirów.

Może zainteresować Cię też: