Dziennik Gazeta Prawana logo

Estończyk zasztyletował trzy osoby

6 lipca 2010, 15:31
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
28-letni Estończyk został aresztowany pod zarzutem zasztyletowania w nocy z poniedziałku na wtorek trojga osób w miejscowości Flaxweiler w Luksemburgu - poinformowały luksemburskie media.

Według nich, jedna z zamordowanych kobiet, 29-letnia Estonka, była konkubiną zabójcy. Dwie pozostałe ofiary to 34-letnia obywatelka Kirgizji i jej 45-letni luksemburski mąż. Wszyscy czworo mieszkali w jednym domu.

Jak oświadczył rzecznik policji Vic Reuters, przyczyny dramatu nie są jeszcze znane. Według świadków, krótko po północy z domu dobiegały odgłosy gwałtownego sporu.

Spoczywające na wjeździe do garażu zwłoki mężczyzny zauważyła około godziny 1.30 w nocy jego sąsiadka. Zaalarmowana policja odkryła wewnątrz domu ciała obu kobiet. W rezultacie podjętego pościgu znaleziono rozbity o drzewo samochód sprawcy. On sam pojawił się ponownie na miejscu zbrodni, gdzie zaatakował policjantów 25-centymetrowym nożem kuchennym. Funkcjonariusze otworzyli ogień do napastnika i ranili go. Obecnie przebywa w szpitalu, ale nie został jeszcze przesłuchany.

Jak ustalono, opuszczając samochodem garaż sprawca przejechał zabitego mężczyznę.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj