Dziennik Gazeta Prawana logo

Obama i Putin spotkali się w Pekinie. Manewry przy wspólnym zdjęciu

10 listopada 2014, 20:34
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Władimir Putin i Baracka Obama na szczycie APEC
Władimir Putin i Baracka Obama na szczycie APEC/PAP/EPA
Krótkie spotkanie prezydentów USA i Rosji w Pekinie. Barack Obama i Władimir Putin wymienili ze sobą kilka słów w kuluarach szczytu APEC - Wspólnoty Gospodarczej Azji i Pacyfiku.

Po rosyjskiej agresji na Ukrainę stosunki między liderami pozostają co najmniej chłodne i dzisiejsza wymiana zdań nie była planowana.

Również na wspólnym zdjęciu uczestników szczytu, jego organizatorzy zadbali, by Putin nie znalazł się w pobliżu Obamy. Rosyjski prezydent stanął po środku, między przywódcami Chin i Indii, z dala od ustawionego z boku Amerykanina.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj