Tomasz Sianecki zwolniony z "Faktów" TVN

2010-06-10 14:57 | Aktualizacja: 20:41
Tomasz Sianecki zwolniony z "Faktów" TVN

Tomasz Sianecki zwolniony z "Faktów" TVN (Fot. Bogdan Borowiak / Inne)

Z "Faktów" TVN odchodzi jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy tego programu. Szefujący serwisowi Kamil Durczok zwolnił Tomasza Sianeckiego - dowiedziały się nieoficjalnie Wirtualnemedia.pl. Odejście znanego reportera owiane jest na razie aurą tajemnicy.




Durczok nie chciał komentować swojej decyzji. Głosu nie zabrał na razie także sam Sianecki, który w "Faktach" pracował od początku istnienia programu, czyli od 1997 roku. Przygotowywał zazwyczaj lekkie materiały, emitowane pod koniec serwisu. Zajmował się także tematami sportowymi.

Sianecki mimo zwolnienia z "Faktów" ma pozostać nadal prowadzącym "Szkło kontaktowe" w TVN 24.






Źródło: dziennik.pl
Wypowiedzi: 16
  • ~rurka znajom2012-05-10 22:57

    ale kicha ...durczok ... jak możesz tak sobie zwalniać lepszych od ciebie ??? jak Pan Sianecki - to takich 15 albo i więcej durczoków!!! , panie durczok - ego do kieszeni i sajonara, u Szymona na żywo wypłynął snobik . powiem od siebie : CHŁOPAKU NIE TV DLA CIEBIE A BIEDOSZYBY !!! czyścioszku :/

  • ~jarosz jerzy2012-01-14 18:57

    Sianecki,dla mnie,to największy niewypał nieudacznictwa w dziennikarstwie.To "nieudane dziecko" Moniki Olejnik,która powoli zabija dobry smak dobrych dziennikarzy.Ja

  • ~warszawiak2011-08-08 00:09

    Durczok ma nawyki z TVP i czas go wymienić! Sianeckiemu buty mógłby czyścić !

  • ~Konus2011-07-21 10:58

    To nie koniec świata, ani dla nas, widzów, ani dla P. Sianeckiego. P. Tomasz ma
    to "coś", dzięki czemu zawsze z przyjemnością będę go słuchała. To się nazywa talent. Jest mi obojętne kto mu będzie płacił.

  • ~Enter2011-01-10 11:05

    To prawda, cos się "porobiło" w TVN. Od pewnego czasu informacje są fatalnie zredagowane. Czepią się jednego tematu i 10 min. wiadomości mija. Tyle rzeczy dzieje się na świecie a w TVN? nuda. Ogladam teraz informacje w Super Stacji. Pan Durczok zmienił się niestety na gorsze, czy choroba nie uwrażliwiła Go? Pozdrawiam

  • ~anita2010-12-12 11:28

    pan Sianecki w szkle kontaktowym bardzo ciećwi . On tam się czuje jak Pan i Władca. . Trudno określic jego stanowisko. Komu chce to przerywa rozmowę a lepiej słuchać widzów niż pana Sianeckiego.!!!

  • ~gregor2010-10-13 13:25

    Tomasz Sianiecki to świetny redaktor to Pan Tomek powinien zastąpić Durczoka.
    Niech władze stacji zastanowią się co robią.Oj oglądalność spadnie.Durczok poczuł się zagrożony i nie wie pewnie co robi.Może coś się napalił.

  • ~dyrektor2010-09-20 22:16

    Szkoda że pan Sianecki został zwolniony i to przez buca

  • ~Rafał2010-09-13 18:27

    Panie Tomaszu głowa do góry jest pan wyjątkowym dziennikarzem, pana materiały
    budziły niesamowitą ciekawość do dalszego ich oglądania. Na pewno znajdzie pan nową i pewnie jeszcze ciekawszą pracę gdyż zasługuje pan na to

  • ~aga2010-09-10 15:16

    Żegnam TVN !
    Nie ma już u was tych których lubiłam, tvn już jest u mnie na liście zablokiowanych programów.