Komornik puka do Jaworowicz. Bohater "Sprawy..." żąda wykonania wyroku

| Aktualizacja:

Ireneusz Kujawa wygrał w sądzie z TVP i Elżbietą Jaworowicz. Przedsiębiorca z Osia w Borach Tucholskich czeka na pieniądze od słynnej dziennikarki i przeprosiny w lokalnej gazecie. Sprawę przekazał komornikowi.

wróć do artykułu
  • ~wos
    (2013-03-06 09:44)
    Dlaczego rozprawy nie sa nagrywane niech sopeczenstwo pozna mafijne zwiazki sedziow
  • ~lucek
    (2013-02-26 13:42)
    Jaworowicz zapewne się odwoła, dzięki jej pracy wiele afer ujrzało światło dzienne, ale prawda w oczy kole, nawet widać w komentarzach. Już była nagonka i przesunięto jej program na późną porę i tylko dzięki telewidzom wrócił, teraz kolejne szczucie, gdy Jaworowicz pokazuje korupcję w tym przeżartym nieuczciwością państwie.
  • ~Tofik
    (2013-02-26 13:40)
    Skąd tu tylu obrońców POkrzywdzonych przez Jaworowicz? Jeden osioł przyczepił się nawet do Wojciechowskiego. Tak zwane "licytacje komornicze" w Polsce to przekręty stulecia. Nieruchomości idą za 10 - 20% ceny dla znajomych i przyjaciół królika. Czyżby Kujawa nie był tego świadom? Może zdarzają się i Jaworowicz wpadki, ale stanowią ułamek spraw przez nią podjętych. Rządzący i mafia jaka się przy nich wykreowała nie lubią jak im się patrzy na ręce, a tym bardziej jak się złapie za głowę.
  • ~Jaq Draco
    (2013-02-26 13:27)
    Miał szansę przedstawić swoja wersję, ale zrezygnował z udziału w programie.
  • ~sokular
    (2013-02-26 14:23)
    Nawiasem mówiąc ciekawa jest pana ścieżka dojścia do tej fortuny bo znamy długą listę posiadaczy dóbr nabytych w dziwnych okolicznościach...ze szkodą dla naiwnych-nie znających luk prawnych,nie czytających umów do końca...
  • ~hihih
    (2013-02-26 14:35)
    psy szczekaja karawana jedzie ;) tak trzymac Pani Elu ;)
  • ~KOKA1941
    (2013-02-28 10:16)
    WPIS ZOSTAŁ ANULOWANY BO NARUSZAŁ DOBRA WARSZAWSKIEGO "CYRKU"-ALE NARÓD SIĘ NIE DA I CZEKA TYLKO NA NADARZAJĄCĄ SIĘ OKAZJE, ALE W TEDY TO POLEJE SIĘ KREW BO MAMY JUŻ TEGO DOSYĆ. TEGO RZĄDU I TEGO BEZPRAWIA ,SĄDÓW I KRYJĄCYCH SIĘ ZA ICH PLECAMI KOMORNIKÓW PRZECIEŻ TO JEDNA KLIKA .NIECH SIĘ PANI TRZYMA I JEŻELI TO MOŻLIWE TO PROSIŁ BYM ABY ZADAŁA PANI PYTANIE DO TYCH WSZYSTKICH KTÓRZY ZASIADAJĄ W TYM WARSZAWSKIM "CYRKU" GDZIE LEŻY BŁĄD , JEŻELI LUDZIE KTÓRZY PRZEŻYLI 50lat-70lat I EGZYSTOWALI NORMALNIE I UCZCIWIE NAGLE NIE MOGĄ PODOŁAĆ I BO NIE STAĆ ICH NA OPŁATĘ CZYNSZU CZY MEDIÓW NIE MÓWIĄC JUŻ O LEKACH, CZY CI W TYM CYRKU O TYM NIE WIEDZĄ ,A CO SIĘ STANIE GDY WEJDZIE TO EURO CENY POZOSTANĄ A PRZELICZNIK ''JEDEN DO CZTERECH ALE W DÓŁ'' OTO PAŃSTWO PRAWA O T O C Z W A R T Y R O Z B I Ó R P O L S K I TO NASTĄPI ZA TYCH RZĄDÓW ...!!! ŻYCZĘ PANI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I NIECH SIĘ PANI TRZYMA SZANOWNA PANI JAWOROWICZ JEDYNA KTÓRA TRZYMA RĘKĘ NA PULSIE I BRONI UPADAJĄCY NARÓD POLSKI .
  • ~kik
    (2013-02-26 14:00)
    Uważam, ze programy sa swietne, pomagaja w rozwiazaniu problemow.
  • ~bravmazov
    (2013-11-15 16:46)
    LUBIE program Sprawa dla Reportera. Bez wgledu na formułę, może trochę sensacyjną. Program ukazuje wiele przykladow i niedociagniec np. w prawie, absurdów u urzędniczych. I niejednokrotnie pomaga ludziom. To duża sprawa jako dokonuje Pani Jaworowicz. Brawo.
  • ~prawda
    (2013-02-26 14:06)
    Kolejna nagonka, ostatnia osoba która zajmuje się bezintersowanie sprawami zwyklych ludzi, nie biorac za to zlotowki!. Juz nagonka aparatu, ktoremu programy sa nie na reke, pewnie lepiej zamiesc pod dywan! Pani Elu robi Pani swietne programy
  • ~Miki
    (2013-03-13 18:50)
    Brawo, może Pani w końcu zacznie być obiektywna, wysłucha obie strony a nie wydaje wyroki tak to jak przedstawia w swoich programach - jak na dziennikarką pracę przystało byle po trupach, ważne że jest news.
  • ~keszelka
    (2015-04-14 13:31)
    Sęp z nogami hieny.
  • ~Kris
    (2013-02-27 00:46)
    Brawo Pani Jaworowicz, nie wolno uginać się przed kanaliami.
  • ~PW
    (2013-02-27 14:22)
    do ~licytant
    Ty jesteś wszą która wykorzystuje prawo a raczej bezprawie jak ty to piszesz w majestacie prawa. Prawa które chroni bogatych a jest pejczem dla biedy w Polsce. Takim gnojom jak ty taki układ pasuje.Ale ludzie wyjdą na ulicę i takich jak ty będą wieszać.A hołota w czarnych habitach z łańcuchem na piersi zwieje za granicę.Ludzie mają dość ludzi którzy kradną w majestacie prawa !Mam nadzieję że już nie długo będziesz wisiał !
  • ~PW
    (2013-02-27 22:22)
    do ~mkk
    Zapewne następny złodziej broniący innych złodziei. Populizmem jest to ze w ogóle żyjesz chamie.Zresztą i tak będziesz wisiał ! Przyznaj się ile komu ukradłeś że bronisz złodziei w majestacie prawa !
  • ~magdalena
    (2013-02-26 14:30)
    robicie internetową nagonkę na najlepszy program interwencyjny Jak jadowicie odpisują ... uderz w stół nożyce się odezwą . Wielu łobuzów trzęsie gaciami przed Panią Jaworowicz Pozdrawiam p. Janusz wojciechowskiego byłam klasę niżej w LO w Rawie Maz w klasie A TEN PROGRAM MUSI BYĆ. Nie róbcie nagonki bo krzywda ludzka w tym kraju gdzie jest tyle byłych esbeków różnej maści oszustów nigdy nie ujrzy światła dziennego
  • ~kowalski
    (2013-02-26 14:38)
    uczciwi ludzie nie boja sie Jaworowiczciekawe ile pokrzywdzony daL w Laoe sedziemu
  • ~Adam
    (2013-02-26 13:56)
    Programy Janowicz to tania sensacja dla naiwnych. Nie ma to nic wspólnego z rzetelnym dziennikarstwem. Wycina się wypowiedzi ludzi którzy burzą mówią prawdę w imię oglądalności.
  • ~Monia
    (2015-08-07 09:36)
    Zawsze poważałam i szanowałam Panią Jaworowicz do momentu aż stałam się świadkiem nierzetelności, stronniczości i rażącego braku obiektywizmu z jej strony. To już nie jest ta sama dziennikarka co niegdyś. Teraz dba tylko o odpowiednią dawkę emocji, bo to ona zapewnia oglądalność. Jako osoba stojąca z boku pewnego konfliktu doskonale widziałam manipulację i stronniczość jednej z najbardziej poważanych dziennikarek Polski. Pani Jaworowicz, gdzie się podziała Pani zaciętość w poszukiwaniu PRAWDY? Sprzedała się Pani tak jak większość dziennikarzy... Przykro mi tylko, że w takich sytuacjach zawsze cierpią uwikłani w takie sytuacje ludzie... I już wiem teraz, że takich ludzi w Polsce jest duuużo więcej, tylko jeszcze nie mówi się o tym głośno, bo nadal jeszcze Pani Jaworowicz jest ikoną... Wstyd mi za Panią.
  • ~Artus
    (2013-02-26 13:23)
    Jaworowicz narobila tyle zlego, ze powinna nigdy sie niewyplacic roznym ludziom. Jej programy najczesciej tylko jatrza; do niczego nie prowadza.