Już nie lajki i tweety. W sieci rządzą snapy

Snapchat ma już u nas ponad 1 mln użytkowników. Cenią to reklamodawcy. 

wróć do artykułu
  • ~dusza
    (2015-06-30 07:28)
    Młodzi więcej rozumu i zrezygnujcie z wodzenia za nos, oni każą a wy bezkrytycznie za tym idziecie. Świat należy do ludzi mądrych i bogatych. Odwalcie ten chłam.
  • ~czepiajew
    (2015-05-06 22:43)
    łał ! kolejny szał ! dole i niedole niejakich zdupy, ******** nie wspominając o abstra...tv ! jakie powłóczyste spojrzenie maślaka czy mamikoyoko ! jakie pozy, zaduma nad losem, chyba kartoflanocebulowego megapaka ! nowy narybek do kolejnej prowokacji jakiś tam głęboko zachodnich pacanów ?!
  • ~Anna
    (2015-05-06 22:33)
    Hahaha, tak czytam wasze komentarze i tak, jestem tą z grupy "dzisiejszej młodzieży" i po prostu nie potrafię wytrzymać ze śmiechu. Wszystkich nazywacie tępakami a tymczasem wy "normalni myślacy ludzie" nie potraficie sobie poradzić z wieloma prostymi czynnościami w Internecie i to was przeraża. Jak to pięknie być tak zacofanym :)
  • ~ala
    (2015-05-06 19:03)
    Idiotyczny śmietnik w internecie
  • ~ohoo
    (2015-05-06 16:07)
    Gonciak? Krzysztof Gonciarz*
  • ~mika
    (2015-05-06 16:02)
    Littlemooonster96 ma 16 lat. Jest z rocznika 98 ;)
  • ~prywatny
    (2015-05-06 09:45)
    Ktoś powiedział, że profil społecznościowy jest jak rozbieranie się publiczne - kwestia tylko jak kto się rozbierze. Nie chodzi tu jednak tylko o fizyczna stronę ale również o ujawnianie swoich poglądów itp, wielu młodych niestety jeszcze do tego nie dorosła, a niektórzy nie wyrośli
  • ~andreas
    (2015-05-06 08:31)
    To prawda. Dzisiejsza młodzież na siłę próbuje zaistnieć. Wymyślają Sweet-focie, Lajki a teraz następne gów'no a potem tylko takie tępe dzidy i im podobne zachwycają się tym syfem. Zdrowi na umyśle i normalnie myślący ludzie mają to badziewie głęboko w ...Dpoważaniu.
  • ~kubi
    (2015-05-06 06:38)
    Kolejne gów'no do ogłupiania młodziaków - i bez tego już wystarczająco głupawych.