Telewizyjna sztuczka? Tak "Wiadomości" TVP przeskoczyły oglądalnością "Fakty"

| Aktualizacja:

"Gazeta Wyborcza" wytyka "Wiadomościom" TVP zastosowanie sprytnego wybiegu w celu podwyższenia oglądalności.

wróć do artykułu
  • ~Niebo.
    (2016-11-18 18:36)
    Za to z nieba spadły pieniądze i to bardzo spore na TV Nowa24 Tam zasiedli ci dziennikarze którzy opuścili TVP.
  • ~Robbert
    (2016-11-18 12:18)
    Najbardziej jednak Wiadomości podkręcają sobie oglądalność dość niską sztuczką - puszczają najbardziej popularne seriale - opery mydlane - dokładnie w godzinach głównych wiadomości na Polsacie i TVN. Taki dziwny przypadek...
  • ~Heniek
    (2016-11-18 09:05)
    Wole ogladac TVP niz opluwaczy ktorzy mowia nieprawde.
  • ~PISUAR
    (2016-11-16 22:15)
    do ewy - a jednak tam zaglądasz, radzę tv trwam, ona Cię wyluzuje.!!!!!!!!!!
  • ~pisuar.
    (2016-11-16 22:06)
    Ciekawe cz te pisuarowskie szczekaczki płacą abonament, czy są zwolnieni za swoje wpisy. ŻENADA pisuarów, przecież macie trwam.
  • ~pot fox
    (2016-11-16 08:19)
    Polacy odrzucili TVN i GW jako media opłacane przez zagraniczne ośrodki manipulacji i szykanowania wszystkiego co Polskie! jaką aferę przez 8 lat rządów PO-PSL GW i TVN ujawnili, wszystko kryli i ukrywali!!!! TVN i GW jątrzą w Polsce i działają na szkodę Polaków dlatego należy je zamknąć jako wrogie ośrodki manipulacji medialnej!
  • ~ewa
    (2016-11-16 08:10)
    tvnu nie da się oglądać dlaczego jest tyle kłamstwa i jadu
  • ~Jula
    (2016-11-16 06:31)
    Nie zwyklam zagladac do szamba wiec kursie manipulacje w paczusce informacyjnej zupelnie mnie nie interesuja.
  • ~Monti
    (2016-11-16 03:18)
    Długo starałem się zmusić do oglądania wiadomości TVP, żeby widzieć propagandę PiSu. Niestety nie da się tego oglądać i skończyłem tą zabawę. Już mnie nikt nie zmusi do oglądania tych wiadomości, tego się nie da oglądać!
  • ~beret
    (2016-11-15 21:14)
    Taaaa. Ale sztuczka GW z tzw sprzedażą do 2015 przebija wszystkie inne sztuczki. Chodzi o sztuczkę z prenumeratą w różnego rodzaju biurach, agendach, spółkach, telewizjach też... O sztuczce wpływów z rynku reklamowego nawet nie wspomnę... ;)
  • ~christun
    (2016-11-15 21:10)
    Kaczor zezre i guuwno aby tylko mogl zaszkodzic
  • ~Pitud
    (2016-11-15 20:26)
    Akurat Wiadomości ostatnio przyprawiają o torsje że swoimi manipulacja by pokazać obecna ekipę tylko na plus a inne o nawet to samo wyłączyć że be. Nie mam nic przeciw odrabianiu oszustów ale nienawidzę propagandy i manipulacji bo chcę usłyszeć wiadomości prawdziwe.
  • ~Demaskator
    (2016-11-15 20:16)
    Kreatywna statystyka.
  • ~rycho
    (2016-11-15 19:17)
    panowie hejterzy ile wam płacą za pisanie idiotyzmów broniących TVP pis bo tylko tam są "prawdziwe" informacje życzę odmóżdżenia
  • ~valdi
    (2016-11-15 18:13)
    Właśnie dlatego mam prenumeratę gazety wyborczej
  • ~WSI-owy skowyt
    (2016-11-15 16:23)
    No i dlatego ,,wybiórczej rosnie...inaczej...czyli w dół.To tzw lemingoza PO-spolita
  • ~waw
    (2016-11-15 15:53)
    A ja zdecydowanie wolę przekaz wiadomości niż show faktów
  • ~amar
    (2016-11-15 15:42)
    w telewizji naziemnej jakie mamy inne programy informacyjne poza TVP Info?
  • ~vh
    (2016-11-15 14:55)
    Czy ktos zauwazyl ze stacje TVN nadaja przed i po blokach reklamowych wysoki ton (szacuje ze ok 12 - 14kHz) - ciekawe czy dzieki temu i np mikrofonom w telefonach oraz jakiejs aplikacji monitorujacej okreslaja jak wiele osob ma wlaczony TV?
  • ~piska
    (2016-11-15 14:52)
    nie oglądam TVPis i żyję szczęśliwie, proponuję tym którzy wylewają żółć za pieniądz( hejterzy pis-u) niech nie czytają gazety jesli im nie pasuje i będą szczęśliwi